Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tusia super zdjęcia 🙂 Zazdroszczę Wam tych sesji - ja mam takie brzydkie rozstępy, że nawet gdyby ktoś mi taką sesję zaproponował to chyba bym się nie zgodziła 😞 Chyba, że z retuszem, hihi 🙃

Poszłam na miasto, kupiłam prezent na ten jutrzejszy ślub i nową torebkę, bo stara się już rozpada prawie, trochę połaziłam i tak mnie teraz wszystko napier.... w kroku, że strach 🤔 Coraz cięższy ten Wojtek 😮
Pogoda jak w listopadzie się zrobiła 😞 Normalnie mam ochotę na kakao - antydepresant 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Efek napisał(a):
Tusia super zdjęcia 🙂 Zazdroszczę Wam tych sesji - ja mam takie brzydkie rozstępy, że nawet gdyby ktoś mi taką sesję zaproponował to chyba bym się nie zgodziła 😞 Chyba, że z retuszem, hihi 🙃

dlatego też sama zrobiłam sobie retusz na zdjęciach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak tam dziewczyny rodzimy czy nie rodzimy 😁
Ja jakieś skurcze mam ale niebolesne i nieregularne , ale dziwnie mnie pobolewa brzuch bo calusieńki i nie wiem czy to ból jak na okres czy ból żołądka czy co ? 🤔
Ale nie marudzę i cieszę się ,że coś się ruszyło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tussiia super fotki 🙂 i brzusio słodki 😉
mixi rodzić rodzić proszę 🙂 po weekendzie ja już się wbijam w kolejkę, więc lepiej żebyście się już rozpakowały 😜

Ja skończyłam tone prasowania, teraz zabieram się za obiadek 😁 oczywiście musiałam wciągnąć batona corny i teraz głodu nie czuje 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
swieze ananasy podobno tez przyspieszaja porod .. 😁

ja dzis bylam na spacerze dlugim, potem skosilam trawe i pomalowalam budke w ogrodku
i znow dlugi spacer do supermarketu i spowrotem
kupilam duza jumbo pack pampers x88 rozmiaru 2 za 10£ = 50zl
padam dzis.. ale moje nogi nie pozwalaja mi za bardzo na odpoczywanie i nic nie robienie :d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzonatalie napisał(a):
swieze ananasy podobno tez przyspieszaja porod .. 😁

ja dzis bylam na spacerze dlugim, potem skosilam trawe i pomalowalam budke w ogrodku
i znow dlugi spacer do supermarketu i spowrotem
kupilam duza jumbo pack pampers x88 rozmiaru 2 za 10£ = 50zl
padam dzis.. ale moje nogi nie pozwalaja mi za bardzo na odpoczywanie i nic nie robienie :d

przepłaciłaś 😜 hehe u Nas było/jest Pampers x108 szt za 49.99 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie juz slyszalam ze w Polsce sa o wiele tansze Pampers niz tutaj w UK -,-
mala paczka okolo 40 sztuk byla za 6£ to juz wzielam wieksza ale i tak drogo..
Huggies x88 byly za 8£ = 40zl ale byl tylko rozmiar 1 lub 3 ... rozm 1 mam juz duzo, wiec chcialam 2.. i jak na zlosc nie bylo a mam znizke 2£ na huggies 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...