Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
To tak jak i z tymi alergenami z artykułu który podała Karolka: • owoce cytrusowe (w tym banany)
• truskawki, • kakao, czekolada, = z tym się zgodzę, poza tym truskawki są sezonowe a kakao nie jest niezbędne w diecie. • orzechy - nie je się ich raczej w dużych ilościach a garść orzechów od czasu do czasu nie powinna zaszkodzić. • ryby - skąd w takim razie brać kwasy omega3?tylko z suplementów? • jaja - nie wiem, raz w tygodniu nie powinno zaszkodzić... •mleko i jego przetwory: czyli żadnych serków, jogurtów, kefirów, śmietany, maślanki itp... a wapń potrzebny i matce i dziecku skąd brać??? Mamy same suplementy łykać??? Chyba lepiej stosować zdrową dietę niż jeść w koło gotowanego kurczaka?

Ja oglądam Piratów z Karaibów. Pierwszy raz mimo że film wcale nie jest nowy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja nie lubie tego typu filmow wiec tez nie widzialam...;//

No ja jak juz wiadomo, wszem i wobec wogole nie jestem zwolenikiem suplementow 🙂 wiec na pewno nie odmowie, sobie jogurtow..
Poza tym ostatnio slyszlaam teorie, nie wiem na ile sie sprawdza, ze nawet karmiac dziecko ze skaza bialkowa mozna jesc naturalne jogurty, bo sa zbudowane ona z krotszych niz mleko lancuchow bialkowych, ktore przed dojsciem do mleka matki zostaja juz rozlozone i nie powinny po nich wystapic zadne negatywne skutki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Nata tu jest artykuł:

http://mamdziecko.interia.pl/news-dieta-mamy-karmiacej-czyli-co-powinna-a-czego-nie-wolno-jesc,nId,620230?gclid=CIashOvfprICFYYNfAod3hcAVw

A Emi do piatku musi zostac z małą w szpitalu, bo dzidzia ma podwyzszony crp, podaja jej antybiotyk i badaja posiew...


czyli tez sie zarazila paciorkowcem...tak jak moja mała...to ma to samo co Majka,tez podwyzszony crp...Majce spadał bo miała w czwartek 19,56 a wieczorem 15,26....takze juz spadało a norma jest 5,5 albo 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny jestem załamana .
Wczoraj skurcze od 15 godziny ok . 23 już co 10 minut regularne .
Poszłam spać obudziły mnie skurcze o 4 dość bolesne ,wstałam pochodziłam i jakby zalżały .
Teraz siedzę i czuję że znowu się zacznają , ja chyba oszaleję .
Czy przepowiadające mogą tak się długo i intensywnie pojawiać ,czy to już niedługo zacznie się akcja porodowa?
Bo sama nie wiem co mam myśleć głowa mnie od tego wszystkiego boli i jestem zmęczona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mixi ja myślę, że to się już zacznie, ale życzę Ci porodu po północy 😜 😉... mój M jest niedzielny, nie chcesz mieć takiego leniucha w domu!! uwierz!! 😜 🙂 i dlatego ciesze się, że nic się u mnie dziś nie dzieje 😁 😁 z drugim takim pod jednym dachem, to bym ześwirowała 😁 😁 😁

a w ogóle to dzień dobry 😉

ciekawe, co z Figlareczką, czy u niej coś ruszyło na dobre...

co do diety... to gdybym wyłączyła nabiał, jajka, owoce (w tym banany), warzywa, wszystko wzdymające (z tym, że to logiczne), ryby itd. to żyłabym o samej wodzie, a o raczej nie zaspokoi potrzeb ani moich ani tym bardziej malucha... mięsa nie tknę choćby nie wiem, co...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 Dzisiejsza noc kiepska - Mała budziła się co 2 godziny tylko po to żeby się przytulić. Wystarczyło ją pogłaskać po głowie żeby zasnęła ale dla mnie to była bardzo męcząca i dłuuuuga noc... Mam nadzieję, że w południe uda mi się przespać chwilę bo inaczej będę jak zombie dzisiaj...

Figlareczko, Mixi dalej mocno trzymamy kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mixi...spokojnie, wytrzymasz jeszcze chwilkę 🙂 Jak będą regularne to znaczy że się zaczęło.
Doti...współczuję, ja nie mam jeszcze swojego maleństwa, ale od paru miesięcy nie wie co to oznacza przespana cała noc 😞 Dziś zresztą podobnie, co 3 godziny pobudka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...