Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
pati w kaliszu 🙂 i jestem zadowolona chociaz gdzie by sie nie rodzila to i tak bolu 🙂
inirtam nie moge sie na nia napatrzec 🙂
u mnie rozwarcie pomalu szlo do przody po 23 byly 3 cm po 2 w nocy bylo 6 cm po 5 rano zatrzymalo sie na 8 cm i tak do 6 rano az dostalam oxy w kroplowce przy czym dodam ze przy 8 cm mialam juz silne skurcze parte chcialam przec ale polozna nie kazala to stekalam na glos a po tym jak mi dali oxy to gdzies grubo po 6 zaczelam przec i ulzylo mi o 6:50 jak mala wyszla ostatnie dwa parcia byly cudowne dla mnie pierwsze mocne a drugie jeszcze mocniejsze polozna mnie motywowala mowiac ze czorne wloski widac i tak sie zaparlam kolanami ze mala wyszla 🙂 pkt dostala 9/10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Doti ja ostatnio jak bylam na konferencji uslyszalam, ze te pasy sciagajace nasilaja nietrzymanie moczu.. wiec nie wiem czy wskazane zakladanie go u Ciebie...
Sandro wydaje mi się że jak raz na jakiś czas nie zaszkodzi. W końcu nie mam zamiaru łazić w tym całymi dniami, tylko na wyjścia do ludzi zakładać 😉

Emi współczuję że Malutka musiała zostać :* Dziwne skoro CRP 5 to w sumie norma..... mam nadzieję że szybciutko będziecie razem 😘 Bianka jest śliczniutka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
pati w kaliszu 🙂 i jestem zadowolona chociaz gdzie by sie nie rodzila to i tak bolu 🙂
inirtam nie moge sie na nia napatrzec 🙂
u mnie rozwarcie pomalu szlo do przody po 23 byly 3 cm po 2 w nocy bylo 6 cm po 5 rano zatrzymalo sie na 8 cm i tak do 6 rano az dostalam oxy w kroplowce przy czym dodam ze przy 8 cm mialam juz silne skurcze parte chcialam przec ale polozna nie kazala to stekalam na glos a po tym jak mi dali oxy to gdzies grubo po 6 zaczelam przec i ulzylo mi o 6:50 jak mala wyszla ostatnie dwa parcia byly cudowne dla mnie pierwsze mocne a drugie jeszcze mocniejsze polozna mnie motywowala mowiac ze czorne wloski widac i tak sie zaparlam kolanami ze mala wyszla 🙂 pkt dostala 9/10


Emi to długo się męczyłaś ja o 21 miałam 5cm i szło szybko już po 23:30 czy jakoś tak miałam 10cm i szybko szło...bóle parte i o 23:56 Majeczka już była....też miałam podaną oxy ale jak już rodziłam i to samo mi mowili że czarne włoski już widać i bujną czuprynkę 😁 i tez miała Majka 9/10 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

nie mogę sobie miejsca znaleźć w domu jakoś, chodzę z kąta w kąt i nie wiem co tu robić........
ostatnio od 4 godz. rano zazwyczaj kulam się po całym łóżku i nie mogę zasnąć, każda pozycja jest niewygodna, jejku jak ja bardzo chcę już urodzić!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati, współczuję... ja ostatnio spię w miarę dobrze... jedyne, co mnie rozbudza, to te skurcze, ale po biorę nospę, skurcze się wyciszają a ja spokojnie po niej zasypiam 😉 i mniej więcej o 6 budzę się na siku...

w domu tez nie mogę sobie miejsca znaleźć... już nie wiem, co mam robić, bo wszystko wysprzątane... nawet zaczęłam się zastanawiać, żeby z nudów poprasować M jego "namioty" wszystkie (czyt. koszulki, bluzy itp)... najchętniej wybyłabym z domu, ale nie ma z kim, a po sklepach nie chce mi się już nawet chodzić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ale dzisiaj się wyspałam . 🤪
Nawet budzik mnie obudził co w ciąży jest u mnie rzadkością bo zawsze budziłam się przed nim.
Zastanawiam się co tu dzisiaj robić , najlepiej to iść rodzić ale to jak widzać nie odemnie zależy.
Skocze dzisiaj z M do hurtowni zobaczyć karuzele do łóżeczka bo te co chcęto na allegro ponad 200 zł 😮
Skurcze są nadal ale już zaczynam się do nich przyzwyczajać .
No wczoraj nikt nie urodził to dzisiaj z 4 bobasy powinny wyskoczyć , bo nadrobić trzeba 😁
Miłego dnia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam pytanko jak myślicie czy ja dzisiaj mogę pojechać do innego szpitala na kontrole ?
I czy muszę się chwalić ,że byłam dzień wcześniej w innym szpitalu ?
Bo chciałabym zajrzeć do małej i oczywiście usiąść na fotel i zobaczyć jak tam u mnie się sprawy mają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 ja już myslalam wczoraj ze mleko mi zanika ale jednak nie 🤪 🤪 sciagnelam dwie butelki po 120ml 🙂 wiec jest ok...dzis kupie sobie herbatke na laktacje i bede pic,bo chce jak najdluzej karmic małą moim pokarmem....kurcze juz sie nie moge doczekac wiadomosci ze dzis małą wypuszczają oby tak było 🙂 🙂potem po telefonie dam Wam znać czy wychodzi czy nie tak kolo 10-11 bede dzwonic do nich 🙂 Mixi spokojnie jedź nie musisz mowic o tym szpitalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamuśki 🙂
pocztyuję forum cały czas, ale zawsze jak już doczytam co i jak to Marcinek się budzi nie ma czasu by odpisać :/
ale emocje tu serwujecie cały czas 🙂 choć wiem, że nie ma sie co śmiać, bo już pewnie wymęczone jesteście fałszywymi alarmami itp. trzymam za Was wszystkie mocno kciuki. Oby porody po tych emocjach były jak najmniej bolesne i szybkie!

Mixi jak najbardziej pojedź do innego szpitala, tam i tak się nie dowiedzą, że byłaś dzień wcześniej... no bo bez sensu, termin minął, skurcze są, a oni nawet nie zajrzą co z rozwarciem??! bez sensu!
Trzymam kciuki!

Natalia
obyś dzisiaj mogła zabrać Majeczkę do domu trzymam kciuki!

Emi trzymaj się bidulko! obyś jak najszybciej mogła zabrać Biankę ze szpitala. A co karmienia to się moze jeszcze nie poddawaj... ja też walczyłam ok tygodnia...płakałam przy karmieniu, brodawki miałam całe krwawiące, popękane, Marcinek nie za bardzo chciał ciągnąć, a jak już ciągnął to bolało jak cholera... ale jakoś się wszystko udało. teraz jest tylko na piersi, ale karmię przez nakładki i wszystko jest oki. Marcinek super przybiera na wadze. Wierzę w Ciebie - nie poddawaj się! to naprawdę super nagroda taki mały ssaczek potem 😉

miłego dnia Kochane 🙂 czekam na jakieś wieści o kolejnych rozpakowaniach! 😁

PS. wrzuciłam Wam trochę informacji od nas i foteczki Marcinka do"mego" wątku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry Mamusie i Brzusie..
dzisiaj wczesnie sie witam, bo spac w nocy w ogole nie moglam, biegalam do wc co chwile,
w ogole to miejsca sobie znalesc nie moge, plecy mnie bola .. wstalam razem z M bo wstawal do pracy.. jak tylko wstalam to zaczelo mnie brac na wymioty 🤢 i to takie okropne mdlosci, pochlonelam banana to troche mi minelo.. wstawilam pranie.. siedze sama w domu M pojechal do pracy, znajoma wybyla na caly dzien 🤨... a ja wcinam musli i jakas slaba kawe pije zeby jakos przetrwac dzien 😁 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry Mamusie i Brzusie..
dzisiaj wczesnie sie witam, bo spac w nocy w ogole nie moglam, biegalam do wc co chwile,
w ogole to miejsca sobie znalesc nie moge, plecy mnie bola .. wstalam razem z M bo wstawal do pracy.. jak tylko wstalam to zaczelo mnie brac na wymioty 🤢 i to takie okropne mdlosci, pochlonelam banana to troche mi minelo.. wstawilam pranie.. siedze sama w domu M pojechal do pracy, znajoma wybyla na caly dzien 🤨... a ja wcinam musli i jakas slaba kawe pije zeby jakos przetrwac dzien 😁 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane ja wlasnie po wizycie poloznej sciagla mi szwy co za ulga nic nie ciagnie 🙂
szykuje sie jade zarejestrowac coreczke i do szpitala 🙂 nie moge sie doczekac az pozwola mi jazabrac do domu 😞 wczoraj na wieczor na okraglo slyszalam placz dziecka 😞 bylismy na chwile w markecie stoimy przy kasie i nagle lzy zaczely mi leciec tak bardzo juz bym ja chciala miec 😞
mixi mysle ze spokojnie mozesz jechac 🙂 ale sie nie chwal 🙂
natalia powodzenia trzymam kciuki zebys mogla zabrac dzis mala do domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry ! 🙂
Dopiero co się zwlekłam z łóżka...

Emi Bianeczka śliczna! cała mamuśka 😉
Dziewczyny trzymam kciuki żebyście mogły zabrać ze sobą swoje pociechy do domku!! 🙂

kurcze kolejny dzień zapowiada się leniwy... no ale trzeba korzystać póki jeszcze można bo później napewno będzie ciężko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...