Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sandra to lepiej zrobić sobie lewatywę... na jedno wyjdzie 😁

jak już będe po terminie... to chyba zrobię sobie tą lewatywę i zacznę czochrać sutki... bo widzę że po tych czynnościach nie jedną już wzięło na porodówkę 😁

właśnie wypiłam tą herbatkę z liści malin... i mam tą samą co Karolka... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra a odczuwasz już coś idącego do porodu? ... jakieś bóle podbrzusza (skurcze) itp... ?!

bo ja chyba jako jedyna tutaj kompletnie nic nie czuje 😮 jeszcze tydzień temu coś tam mnie zabolało ale od kilku dni kompletnie nic... cisza... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z Nadią jak byłaś w ciąży to też miałaś taką ciszę ?

może nas weźmie z zaskoczenia bez takich różnych ceregieli 😁
tylko dziwne bo tydzień temu jak byłam w szpitalu to miałam nieregularne skurcze... bardzo dobrze je odczuwałam i dokładnie pisały się na ktg... nagle by tak ustało?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Isa ja przez kilka ostatnich dni tez kompletnie nie czulam,ze w ciazy jestem... mialam jakies tam skurcze, ale zawsze w nocy i zawsze przechodzily po jednej dawce no spy... a od wczoraj, jak mi ten czop odszedl to czuje jakby po mnie czolg przejechal... jeszcze dzis w nocy te niby wody (albo siuski, cholera wie... :/) od rana mialam przycmiony bol w podbrzuszu, nawet za bardzo ni zwracalam na niego uwagi... wybralam sie do techi i po powrocie... jak pisalam, chcialam polezec godzinke i ta godzinka trwa do teraz... i jest coraz gorzej... pierwszy raz musialam zdjac obraczke, bo paluchy jak kulki...ból brzucha coraz silniejszy, ale jednostajny... zupelnie jak przy okresie, czasem moze cos tam mocniej od krzyza zapromieniuje...(no-spa nie działa) czekam na M, bo chce pod prysznic wskoczyc, ale nie mam sily reka ruszyc, do tego wszystkiego zbiera mi sie na wymioty i kompletnie nie mam apetytu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale Ty przynajmniej coś czujesz :P
mnie nawet krocze przestało kuć...
kurde... coś boli - źle, nie boli - źle... jakiś istny koszmar! 😁

miałam dzisiaj iść z mężem na spacer, ale on poszedł na poddasze i się tam tłucze :// po co on coś obiecuje jak i tak tego nie spełnia... nie ogarniam go...
a to poddasze działa mi na nerwy bo zamiast iść się tam już wprowadzać i mieszkać, to on jakieś poprawki wnosi co opóźnia wszystkie moje plany 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh faceci... wszyscy tacy sami 😉
mój się już zestresował 😁 zdążyłam spod prysznica wyjśc, to ten od razu na sedes wskoczył 😁 😁 😁

a propos prysznica...40min gorącej kąpieli... wydawało mi się, że przeszło... ale tylko wydawało... tylko się ubrałam i znów zaczełam odczuwac ból... daję sobie czas do 20, jeśli ne przestanie bolec to jade na IP niech sprawdza, o co chodzi, bo mnie to już irytuje mocno dosc... 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Initram może uda Ci sie na spacer ruszyć? Cokolwiek żeby akcja ruszyła. Bo co godIne będziesz coraz bardziej padnieta, a poród dopiero przed Tobą. Trzymam kciuki za was i małego Tymka!
Isa już wcześniej pisałam ze kilka dni przed porodem czułam sie jak bym w ciąży nie była 🙂

Teraz to dopiero na forum mamy całą listę przyspieszaczy. A jak Doti zaczynała to nikt jeszcze o tym nie myślał 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marylu ja to jakaś popieprzona jestem, ale jakoś w ogóle nie dopuszczam do siebie, że to mogłoby być już... za dużo zmyłek wcześniej i tak jakoś mi już wszystko jedno... 🤨

chciałabym, żeby ruszyło w te albo w drugą stronę... bo niepewność jest najgorsza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 widzę że nadeszła kolej na następną ciężarówkę 🙂 Powodzenia życzę! 🙂
A propo herbaty z liścimalin-piłam ją przez kilka dni i mam wrażenie że po niej wszystko mi minęło,jadę jutro na ktg i coś czuję że czeka mnie rozczarowanie i indukcja za tydzień(u nas czekają podobno do tygodnia nie więcej).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Initram wlasnie dlatego żebyś ne cierpiała na marne dobrze by było akcje rozruszac. Jeśli spacer nic Nie da to Wejz przeciw bolowe i spać. Ale mi sie wydaje ze to już to, i spacerek rozrusza wszystko 🙂 trzymaj sie kochana!!! Zobaczysz ze malenstwo wynagrodzi każdy ból !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
Initram wlasnie dlatego żebyś ne cierpiała na marne dobrze by było akcje rozruszac. Jeśli spacer nic Nie da to Wejz przeciw bolowe i spać. Ale mi sie wydaje ze to już to, i spacerek rozrusza wszystko 🙂 trzymaj sie kochana!!! Zobaczysz ze malenstwo wynagrodzi każdy ból !!


dzięki :*

deszcz pada, więc spacer odpada, ale na piłkę wskoczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z Nadia pecherz zaczal mi saczyc z gory. Zostawili mnie w szpitalu do 2 w nocy lazilam w kolko po korytarzu, skurcze sie nasilaly, ale po p/ bolowym ustaly i rozwaie nic a nic nie poszlo...;//
Dopiero po oksytocynie o 12 nastepnego dnia poszlo ;D

..

Kolezanka mowi, ze tak.. olejem rycynowym ani sobie ani maluchowi krzywdy na pewno nie zrobimy.Olej przez lata byl stosowany zamiast lwatywy do wyproznienia sie po porodzie...
Jedyne co nam moze doskwierac, to mocna zgaga albo mozna sie pozygac przy piciu 🙂) dlatego warto go z czyms rozcienczyc 🙂)
Ale mowi, ze podobny efekt ale nie identyczny powinna dac lewatywa ,ale taka porzadna... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...