Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
Witam sie i ja mam motyle w brzuchu od 8 nie spie a to wszysyko z wrazenia po 10 dzwonie do szpitala sie upewnic czy na 100000% moge ja zabrac do domciu po drodze zachacze USC bo w koncu odpis ze szpitala doszedl
natalia mi polozne w szpitalu mowily ze kikut moze nawet do miesiaca sie trzymac ne ma na to reguly 🙂 a tak w ogole juz mozesz z mala na dwor wychodzic? kiedy wypisano Majke ze szpitala?
karolka super ze wizyta udana 🙂 Ula ladnie tak rosnie u mamuni 😁


Maja wypisana we wtorek została,położna w środe nam powiedziała że możemy i pojechaliśmy fakt była cały czas w aucie,tylko droga do domu i spowrotem a dziś powiedziała że dzis do godzinki można spacerek zrobić 🙂 oczywiście odpowiednio ubrać i opatolić jak to ja mówię 🙂 zaraz idziemy na spacer...mała ładnie śpi już 2 godzinki zaraz karmienie,przebieranko i na spacerek idziemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edith napisał(a):
hej.
co do problemu z cyckami i pokarmem to ja wypiłam 2 herbatki z szłwii na noc w 5 dobie i rano w 6 dobie. i od 4 doby robiłam okłady z rozbitej, zimnej kapuchy ( odór powalający ) przed karmieniem myłam ciepłą wodą i odciągałam kilkanaście kropel, żeby Młodemu łatwiej było ssać. teraz cyce są już miękkie tzn normalne i jest w nich mleko 🤪
kikut odpadł nam 11 dnia.

a ja mam problem hmm z kupą. chyba mam jakieś hemoroidy bo kurde nie daje rady sie wytentegować, bo boli 😞 tylko teraz nie wiem czy kupić czopy na hemoroidy czy glicerynowe
🤢

natalia swoją malutką wozisz w foteliku w aucie czy w gondoli?


woze ją w foteliku w aucie,daleko nie jest do Poznania także nie cała godzinka w jedna stronę,a w przerwie z mamą jak zrobiliśmy położyłam ją na fotelu 10minut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć laseczki 🙂

dopiero teraz się witam, bo z samego rana jechałam do lekarza na ktg, a potem bezpośrednio do kosmetyczki zrobić sobie paznokietki i do fryzjera bo dziś na 16 idziemy na weselicho!! 🤪

na ktg ani śladu żadnego skurczu, "mała" waży ok. 3500

lekarz powiedział, że mam poszaleć na weselu ile starczy mi sił to MOŻE się coś ruszy....

no i dostałam skierowanie na oddział, więc jak nie urodzę w weekend to we wtorek mam się stawić na Polną.... ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
ale ja wam zazdroszczę że już macie swoje pociechy przy sobie...
...też chce!! 🙂


doczekasz się 🙂 ja się narazie cieszę bo moja jest grzeczniutka nie wiedzialam ze tak bedzie i sobie z nia poradze,ale jest ok 🙂 zobaczymy po miesiacu po dwoch 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pati1984 napisał(a):
cześć laseczki 🙂

dopiero teraz się witam, bo z samego rana jechałam do lekarza na ktg, a potem bezpośrednio do kosmetyczki zrobić sobie paznokietki i do fryzjera bo dziś na 16 idziemy na weselicho!! 🤪

na ktg ani śladu żadnego skurczu, "mała" waży ok. 3500

lekarz powiedział, że mam poszaleć na weselu ile starczy mi sił to MOŻE się coś ruszy....

no i dostałam skierowanie na oddział, więc jak nie urodzę w weekend to we wtorek mam się stawić na Polną.... ehhh


o jednak na Polnej bedziesz rodzic? 🙂 zdecydowanie polecam ten szpital...szczegolnie opieke położnych przy dzieciach 🙂 🙂 🙂 fakt Maja była na neonatologi ale jestem z ich opieki nad malutką zadowolona 🙂 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
To ci powiedzialam, ze do picia olejku sie zabieraj 🙂)

A ja mysle co zrobic, bo jutro szwagierka ma pochowek malutkiej, bo bylaby to corunia i mysle czy isc...Ehhhhhh ;//

Moja kuzynka też miała pochówek synka po pół miesiąca jak przyszedł na świat i Oni chcieli być sami (tzn. Ona i mąż)... Ale wiadomo - nie każdy chce być sam w takich chwilach... I samemu nie wiadomo czy iść i być w tej chwili z Nimi...

No tak jeszcze z tydzień poczekam z tym olejkiem - a nóż coś się ruszy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny my już w domku .
Opisałam soje doświadczenia w odpowiednim wątku.
Niestety nie dam rady Was nadrobić , pewnie i czasu by mi zabrakło .
Widze ,że sierpień nadal na tapecie 😜
Gdzie ta moja para do rodzenia ? 😉
Idę odpocząć póki mała śpi .Zajzę wieczorkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
no moze nie lodowata ale zimna 😁
tusia tatus calkiek daje rade chociaz czasami wydaje mi sie ze ma 2 lewe rece 😁

No ale musisz mu to wybaczyć 😁 w końcu nie codziennie zostaje się ojcem 😁 jestem ciekawa jak to moje ciele sobie poradzi haha 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie położna od nas wyszła 🙂 Lusia jak na złość zasnęła tuż przed jej przyjściem.

isa8 napisał(a):
może jakaś aktualizacja naszej tabeleczki ? 😉
A nie jest aktualna? chyba tylko Mixi brakuje 😉

Mnie znów głowa boli ale mimo to idę zaraz robić ciasteczka francuskie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...