Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U nas z pogody nic nie bedzie dzisiaj.. a szkoda...
Bo duzy festn z okazji 100 lecia Warty i ma byc Perfect i Blue Cafe, a w Parku jakis festyn dla dzieci organizowany przez schronisko ;/ no ale wyglada na to, ze bedzie padac ;//

Marylu, to nie pewnie radza sobie w takich momentach "wyciskaniem " malucha, bo zdarza sie, ze na koncu rodzaca juz nie wspolpracuje, a jak mowie, nie ma mozliwosci jak juz maluch tak nisko zrobienia cc.

Ja niewyspana, bo 4 razy sie budzilam i zasypialam i ciagle mi sie snil ten pochowek ;/// Ehhhhhh.... nagadalam sie wczoraj z Darka siostra na ten temat i pol nocy musialam myslec najwidoczniej ;(

Z tymi monitorami to roznie bywa, my na neonatologii mamy Angel Care, ale zazwyczaj je wylaczamy,bo mozna pierdzielca z nimi dostac, bo zalaczaja sie co chwile ;//
Niektorych rzeczy nawet nie da sie uniknac najlepsza ochrona... 😞(
Ale po co sa takie urzadzenia, wiec jesli ktos ma nie spac pol nocy i czuwac nad maluchem, to moze rzeczywiscie lepiej je kupic i spac spokojniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
U nas z pogody nic nie bedzie dzisiaj.. a szkoda...
Bo duzy festn z okazji 100 lecia Warty i ma byc Perfect i Blue Cafe, a w Parku jakis festyn dla dzieci organizowany przez schronisko ;/ no ale wyglada na to, ze bedzie padac ;//

Marylu, to nie pewnie radza sobie w takich momentach "wyciskaniem " malucha, bo zdarza sie, ze na koncu rodzaca juz nie wspolpracuje, a jak mowie, nie ma mozliwosci jak juz maluch tak nisko zrobienia cc.

Ja niewyspana, bo 4 razy sie budzilam i zasypialam i ciagle mi sie snil ten pochowek ;/// Ehhhhhh.... nagadalam sie wczoraj z Darka siostra na ten temat i pol nocy musialam myslec najwidoczniej ;(

Z tymi monitorami to roznie bywa, my na neonatologii mamy Angel Care, ale zazwyczaj je wylaczamy,bo mozna pierdzielca z nimi dostac, bo zalaczaja sie co chwile ;//
Niektorych rzeczy nawet nie da sie uniknac najlepsza ochrona... 😞(
Ale po co sa takie urzadzenia, wiec jesli ktos ma nie spac pol nocy i czuwac nad maluchem, to moze rzeczywiscie lepiej je kupic i spac spokojniej 😉


a Ty jestes na neonatologi?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry...
pierwszy Tymuś się ujawnił... ale super! 🙂

mamusiak współczuje takiego czekania po terminie... na pewno jesteś strasznie niespokojna... trzymam kciuki żeby coś się na weekendzie zaczęło dziać 🙂
...swoją drogą to mogliby Cię wypuścić z tej patologii ciąży bo gdybyś była w domu i czekała na rozkręcenie akcji chyba byłoby to lepsze i mniej stresujące dla was... wiem po sobie bo na patologii ani piłek nie mają ani nic ;/ i wydaje mi się że w domu rozruszałabyś troszkę Antosia! 🙂

jakaś taka dziwna chodzę po domu... nic mi się nie chce (a tyle roboty...) jestem strasznie ospała... co dziwne bo w nocy spałam jak zabita... a mały strasznie szarżuje mi w brzuchu, już powoli wysiadam ;/
mam nadzieje że mój maluszek się zmobilizuje i wyjdzie na czas... ma jeszcze 5 dni! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie i ja 🙂 nocka minela lepiej niz myslalam chociaz zasnac nie moglam do poki ja nie wzielismy miedzy siebie bo sluchalam czy oddycha ladnie 😮 mala o 22 zasnela to przed 2 dopiero sie obudzila i pozniej o 6:30 na butle ale zaraz zasnela 😁 chociaz przed 9 znowu sie obudzila i ryk nie z tej ziemi 🤢 nie wiem czy ma wzdecia czy co jej na brzuszku lezy bo sie spina i wyje strasznie chyba trzeba odwiedzic apteke po jakies cudo na te wzdecia 😮
u mnie pogoda tez zapowiada sie paskudna wiec nic nie pozostaje jak zostac w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Ja sie wyspalam dziś!!! Jupi. Wczoraj miala przyjechać teściowa a teść zrobił niespodziankę i też sie pojawił 🙂
Caly czas brali od nas maluszka. Tylko na karmienie go doatawalam podstawianego pod cyca 🙂
Wiecie może jak często/ długo należy karmić żeby maluszek szybko pozbył sie żółtaczki??
EMI w aptece jest coś takiego jak windi krater rektalny na pozbycie sie gazów z brzuszka. Moze to pomoże.?
MAmUsiak trzymam kciuki za Ciebię! Oby wreszcie sie zaczelo.

Czy którąś z was miała prblem z położeniem dziecka do fotelika samochodowego? Mi sie wydaje zew każdej pozycji mały sie podduszal.... Nie wiem jak prawidłowo usadzac dziecko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamusiak kup Pharmaton Matruelle... zestaw witamin w tym dużo żelaza i dobrze się wchłania! no i można spożywać karmiąc piersią... już 2 miesiąc je biorę i wyniki naprawdę skoczyły do góry... i mój gin powiedział że jak będę karmić piersią również mogę je brać.

kurde... ciężko mi się zmobilizować żeby cokolwiek zacząć robić... ;/

Marylu Ty pytałaś o Karpatkę... więc ja kupuje wszystko w proszku 😁 w takim zestawie z Gellwe... ale do tego kremu dodaje budyń bo mój M strasznie lubi nadzienie... i zawsze wychodzi bardzooo bycza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam się z mamusiami i brzuszkami!

po pierwsze ogromne gratulacje dla Inirtam!!! super, że Tymek już się urodził

ja wczoraj naprawdę poszalałam na weselu, cały czas prawie na parkiecie, bawiłam się tak, jakbym nie była w 40 tc!!!

generalnie mój brzuszek wśród gości budził sensację i niedowierzanie, że mam termin za 2 dni 🤪 🤪 bo tak śmigałam

tak bym chciała, żeby mnie ruszyło dziś czy jutro.....
na razie siedzę wykąpana na kanapie i odpoczywam a małżonek jeszcze śpi, może potem wezmę się ostro za jakieś sprzątanie albo zgwałcę M 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra nie chce mi sie 😁 😁 😜 obiecalam dzis M, ze zrobie na obiad pizze - jak ja nie cierpie ugniatac tego ciasta 🤨 no ale licze na to, ze reszte to on mi pokroi ladnie 🙂

Pati podziwiam Cie, ze tak poszalalas, ja to bym pewnie dzis po takich tancach z wyrka nie mogla sie ruszyc 😁 😁 kto wie, moze córcie ruszylo i wyjdzie w terminie, albo i szybciej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny.
Widze ,że Inirtam ma już Tymka przy sobie 🙂
Mała o dziwo dała mi pospać .Nakarmiłam ją o 21 potem wstała o 2.30 ,5.30 i 8 więc jakoś można odpocząć w międzyczasie.
Śpi w łóżeczku grzecznie i na razie nie domaga się noszenia na rękach , zobaczymy jak będzie potem.
Pogada paskudna zimno jak nie wiem co ,wiatrzysko ogromne ,ciekawe kiedy się poprawi bo bym chciała już w następnym tygodniu wyjść na spacer z małą. 🙂
Już mnie nosi najpierw leżenie w szpitalu ,a teraz w domu dobrze że mam mała to przynajmniej jest co robić 😁
Uciekam gotować obiad , miłego dnia i czkamy na kolejnego bobaska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marylu też mam wrażenie, że w każdej pozycji w foteliku Małej jest nie wygodnie. Taka zwinięta jest 🤨 Podłożyłam już pieluszki terowe pod pokrowiec żeby była bardziej na leżąco ale to nic nie daje..
Przy żółtaczce to chyba co 1,5 godziny należy karmić..

Pati fajnie, że się wybawiłaś na weselu 🙂 Trzymamy teraz kciuki żeby pogoniło Cię na porodówkę 😁

U nas pogoda dziwna strasznie - chmury, wiatr, zimno....co jakiś czas słoneczko przebija i wtedy gorąco. Wybieramy się koło 14:30 z dziećmi na \"piknik\" niedaleko nas...
Wysłałam ostatnio mężula po wkładki laktacyjne. Kupił mi paczkę 60szt firmy bella za 24zł.... a to takie za przeproszeniem gówno jest, że co chwila przeciekają a do tego jak z piersi poleci kilka kropel i wyschnie to przykleja się do sutków 😠 A mógł za 18zł kupić mi paczkę 50szt Penaten....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti z tym fotelikiem to aż nie mogę sobie wyobrazić jak laski korzystają z niego zamiast gondoli. Ja w trasie ze szpitala 12 min nie chciałam tam mieć małego. Wyglada na to ze bede musiala go częściej budzić, bo biedak taki żółty i spiacy 😞

Kto sie jako kolejny.wypakowuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marylu właśnie też tego nie rozumiem. Moja Lusia żeby jej było wygodniej oddychać przekrzywia główkę i wygląda wtedy tak nienaturalnie... taka powyginana strasznie 😞 A jak widzę mamusie co wożą te maleństwa w fotelikach zamiast w gondoli..... 😠
A Krzysia wybudzaj i karm co 1,5 godzinki to powinno szybko przejść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...