Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
U nas też taka dzika pogoda, na zmianę słońce z ciemnymi chmurami... Mam się wziąć za sprzątanie, ale znów lenia złapałam. Mój M dziś ostatni dzień w pracy, potem ma 2 tyg zaległego urlopu.... Z jednej strony fajnie, bo nie będę sama w tej końcówce, ale z drugiej - czy my się nie pozagryzamy nawzajem, tyle czasu razem w domu 😮

Wyszłam na szybkie zakupy do warzywniaka i piekarni... Jaką sensację budzi ten brzuchol to masakra 😁 Wszyscy patrzą z niedowierzaniem, że my JESZCZE się kulamy 😠 Ano kulamy się i co ja pocznę 😞 Zazdroszczę tym które się już rozpakowały i mają swoje maluszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam mamusie 🙂
tak czytam o tych fotelikach zamiast gondoli, fajna i lzejsza sprawa z tym ale hmm zobaczymy jak to u nas bedzie z fotelikiem bo chcialabym tego uzywac 🙂 🤨
noc okropna w ogole nie spalam, cale podbrzusze i brzuch na przemian mnie bolaly do tego wstawanie na siusiu i noc z glowy, a teraz usypiam.. pogode mamy ladna sloneczko i w miare cieplo 🙂
5 dni do terminu zostalo.. aa mam nadzieje ze sie cos ruszy wkrotce 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marylu mój Oskar miał zółtaczkę i też cały czas by spał. Położna kazała karmić w dzień co 1,5 godz a w nocy co 3 godz. mówiła że nawet trochę ma ssać żeby kiszki pracowały i nie zbierały tej żółci. Trochę ulewał, ale coś za coś. teraz już mu daję cyca jak chce. a je dość dużo i brzuszek go boli więc mu masuję i daje espumisan na wzdęcia od wczoraj. i daje czdu z bąkami 😁

a do fotelika włoże dziecko jak będę musiała czyli pewnie gdzieś za miesiąc. bo jadąc do rodziców mamy 7mi więc wioze go w gondoli takiej wyciąganej z rączkami do przenoszenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Ja nie wiem, jak w tym co teraz mamy, ale w poprzednim foteliku Nadia siedziala normalnie.. znaczy lezala...
i jak mialam znosic wozek 12kg plus ona dwa dni po porodzie z drugiego pietra, zeby kupic w sklepie na przeciwko ziemniaki.. to tez wolalam zniesc sam fotelik i stelaz...
Kochana ale co innego wyjść na zakupy na chwilę a co innego łazić pół dnia z dzieckiem w foteliku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak na szybko będę musiała gdzieś sama jechać to oczywiście też tylko fotelik. Ale poprostu wydaje mi sie ze małemu ciężko sie oddycha jak w nim siedzi. Może jestem przewrazliwiona....
Edith dzięki! Trochę smutno mi go budzić 😞 ale większą część dnia to i tak często sie budzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wrześnióweczki 🙂
u mnie słoneczko świeci ale ja juz chyba z 5 dni z domu nie wychodziłam przez ta chorobe...
Karolka ja też ospała jestem jakaś...i brzuch boli czasami jak na okres i z tyłu lędźwie..moze organizm się tak przygotowuje do porodu i siły zbiera 😉i chyba mnie teraz dopadło jakięs zapalenie ;/ jeszcze mi został jeden czopek naszczeście ehh...

zauważyłam że na forum coraz więcej mamusiek niż brzuszków 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wanilka mamy takie same objawy, bo i terminy prawie identyczne 😁 ja zmienilam czopki, bo tamte mi nie pomogly, teraz jestem po jednym Pimafucin i od razu ulga 🙂 a zostaly jeszcze dwa... 🙂

Sandra sama mowilas, ze w kazdej chwili moze sie zaczac cos u nas dziac, wiec kto wie, moze corcia Cie z zaskoczenia wezmie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wysprzątałam cały dom... nie oszczędzałam się ani ciut! 😁 no i nawet jednego skurczu nie miałam, ani krocze nie zakuło... nic kompletnie... wczoraj tylko chwilkę coś mnie podbrzusze zabolało, myślałam że się coś rozkręci ale szybko wszystko się rozmyło... samoistnie.... więc coś czuje, że ja to będę się kulać z brzuchem do października 😮
Szymek się rozleniwił i przeszła mu ochota na wychodzenie 😁

męczy mnie już ten stan...

w dodatku dzisiaj babcia mi powiedziała, że mam bardzo wysoko brzuch i zapewne będę się jeszcze kulać z 2-3 tygodnie 😮 normalnie chyba padne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka ja termin mam na 20.09 ... a jak się nic nie będzie działo to mój szpital czeka do 2 tyg po terminie... więc się nie zdziwię jak zawita październik i wtedy trafie na porodówkę 😁

w dodatku wczoraj było posiedzenie rodzinne na którym dowiedziałam się że moja prababcia, babcia i moja mama... przenosiły chłopaków 2 tygodnie. bo dziewczynki wychodziły zazwyczaj w terminie... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Iza nie chce straszyc, ale moja mama ze mna miala termin na 28.12. 83 a urodzila mnie 18.01.84 😁 😁


...zasiedziałaś się 🤪 😁


i urodzilam sie z waga 4200 😜 😜 😜
lekarz jak ja tego 18go w szpitalu zobaczyl to zjechal ja niesamowicie, ze dopiero teraz przychodzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane mam problem....pisałyscie chyba o tym wczoraj...wczoraj polozna mi pokazala jak czyscic od dolu pępek i jej 2 razy czyscilam dzisiaj zauwazylam jak wyplywa jej stad krewka i się wystraszylam czy to normalne i już nie przemywałam a teraz ma zaschnieta ta krewke i boje się czyscic nadal 😞 POMOCY!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
Kochane mam problem....pisałyscie chyba o tym wczoraj...wczoraj polozna mi pokazala jak czyscic od dolu pępek i jej 2 razy czyscilam dzisiaj zauwazylam jak wyplywa jej stad krewka i się wystraszylam czy to normalne i już nie przemywałam a teraz ma zaschnieta ta krewke i boje się czyscic nadal 😞 POMOCY!!!


według mnie powinnaś czyścić dalej żeby odpadł kikut. krew to chyba normalne bo mój Młody tez troszke krwawił z pępuszka. jak mu odpadł kikut to jeszcze ze 2 dni było troszke krwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...