Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry mamusie i brzusie 🙂

Dzisiaj mnie taki ból w podbrzuszu obudził że aż się wystraszyłam 😮 ale wszystko się szybko rozmyło... eh... 😮

Dziewczyny dzisiaj żadna się nie wybiera na porodówkę?! 😉
Czekamy na jakiegoś niedzielnego bobasa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Piękne 🙂
Kolejną noc miałam masakryczną. Brzuch mnie bolał non stop. Rano trochę przeszło, ale potem znowu zaczął mnie boleć a od godziny mam znowu jakieś skurcze. Nieregularne i raczej lekkie, ale czuję jak mi brzuch skręca. A Natka dziś ruszała się jak oszalała. Myślałam, że mi skóra na brzuchu eksploduje 😁
Jutro mam wizytę u gina na 14. Zobaczę co mi powie. No chyba, że do tego czasu coś się zacznie dziać. Ale wolałabym, jeśłi ma się coś rozkręcić, żeby zaczęło się kręcić w środę 😉
M kupił mi tę lewatywę Enema. U nas kosztowła 8 zł. W instrukcji obsługi są 3 pozycje do wlewu. W dwóch z nich musi uczestniczyć druga osoba, wiec wolałabym, jednak tę 3 pozycję, gdzie sama ją sobie robię. Tylko nie wiem, czy mi się nie zacznie z dupska wylewać jak ją sobie zaaplikuję 🤪 😁
Emi, jak Ty sobie tą lewatywę robiłaś? A z tym mydełkiem uważaj, bo oprócz tego, że rozleniwisz jelita Małej, to mydło bardzo wysusza. Ja bym radziła skontaktować się z pediatrą, jeśli żadne inne sposoby nie działają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj Maksik tez ma problem z ta kupka , ale ja nic nie robie , jak jednego dnia nie robi to na drugi robi mega , albo na 3 i tez sie strasznie meczy , i myslalam ze to przez mieszanke ale jak mowilam learzowi , to on mi powiedzial ze do 3 miesiaca tak bedzie az sie wszystko u malego w brzuszku ustatkuje jak nalerzy , ale tez zmienilam mleko na friso komfort ale zobaczymy jak dalej bedzie , wiem ze mozna tez dawac koper wloski parzyc , ale jeszcze nieprobowalam tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane 🙂
Ale wam wspolczuje brzuchatki,widac ze juz macie dosc,ale jeszcze troche,dacie rade 😉
Pati powodzenia obys sie szybko rozpakowa i nie musiala meczyc w szpitalu!!!
I ja potwierdzam ze wszystko moze sie zaczac bez zapowiedzi,mnie zadne skurcze przepowiadajace nie meczyly,brzuch sie tylko stawial i nic wecej,a jak rano czop odszedl to o 18 juz mialam mala!!!
Deira ty moze jedz kochana do szpitala bo przeciez u ciebie to ryzyko tak czekac a piszesz ze boli i ze skurcze sa.Zakaz noszenia i przesuwania mebli w 9 mc!!!
A i dziekuje za przepisy 😘
A u mnie kryzys 3 tyg 😉moje dziecko nie drze sie tylko wtedy jak ma cycek w buzce juz zaczyna mnie to pomalu dobijac,dziekuje tylko ze w nocy ladnie spi!!!
Korzystam wlasnie z ciszy bo siostryczki spia i relaksuje sie 🙂
Milej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
zwykla to taka jak ta w szpitalu, ale trudniejsza do wykonania, bo to worek z wezykiem... trzeba gdzies podwiesic, zeby swobodnie splywala 🙂 i ma pojemnosc chyba 1,5 l 🙂
Tylko nie wiem czy sama ogarn e 😁

Hahahaha to Ty chcesz, żebym Ci dupskiem w domu świeciła i będziesz patrzeć jak mi woda wlatuje do środka? 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej witam sie.
Moja mała dzisiaj wstała o 8 i dopiero poszła spac o 14 . 🤪
Cały czas była na czuwaniu , musiałam ją wziąśc ze sobą do kuchni na leżaczku żeby obiad zrobic.
Ja to z kupkami to problem mam odwrotny mała robi ich tyle ,że nie nadążam zmieiac pieluch 😁
Też przeżywam nawał pokarmu cycki mam ogromniaste 😮
Tak Was czytam i sama nie wierze ,że jeszcze niedawno chodziłam z brzuchem ,a tu mała już ze mną 🙂
Jeżeli chodzi o lewatywe to mi pomogła więc polecam 🙂
Dzięki za rady z tym przystawianiem będziemy walczyły ,aż do skutku w końcu opanujemy jakąś technike.
Żegnam się i czekamy na kolejne bobaski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja wam zazdroszczę że macie to wszystko za sobą...
...ja powoli wysiadam psychicznie.
Popadłam chyba w jakąś depresję przedporodową... 😞
Dzisiaj, już trzeci dzień z rzędu się nie oszczędzałam i byłam ciągle na nogach... i jedyne co muszę powiedzieć to to, że zrobiły mi się pryszcze na piętach od butów ;/ zero skurczy, brzuch się nie stawiał, zero kucia w kroczu... NIC!
a małemu widocznie dobrze w brzuszku bo jest bardzo wysoko i ciągle czuje go pod żebrami, najgorsze jest to że strasznie źle mi się oddycha, siedzi, je, itp... koszmar! Nie mogę normalnie funkcjonować bo taki bąbel mi wystaje... przynajmniej cycki mają niezłą podpurkę 😁

Aż musiałam się wybeczeć bo tak mnie ten stan denerwuje 😞

Jeśli do 20.09 będzie cisza idę do apteki po tą lewatywę... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Isa, jedziemy na jednym wozku 🙂)
Ja jak sie spakuje to tez juz bede siedziec jak na szpilkach...

Jeszcze moj malzonek schowal gdzies sruby dolozeczka, zeby ich nei zgubic i co? 🙂) Nie pamieta gamon gdzie ;//// Ehhhh....

Mi te dni troszke szybciej przemijaja,bo jednak Nadia pochlania dosc sporo czasu...
siora dzis dzwoni i mowi: no moglabys juz urodzic.. wiec jak dostala opr 🙂 to biedna sie zdziwila 🙂) he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No chyba wariujemy juz 😮 😁 ja tez juz ciagle mysle o tym co by tu zrobic, zeby sie w koncu ruszylo 😁 😁

Dzis ciagle spie - przed obadem kima 2 godz, wstalam, zrobilam obiad, zjadlam i znow kima i dopiero co sie obudzilam 😮 podbrzusze mnie boli jak cholera, az jest mi niedobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...