Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Laski nie wiem co mam o tym myslec - rano sluz zabarwiony na rozowo mi lecial, a teraz wypadl mi brazowy glut 😲
\\
Karolka ja się nie znam ale mam wrażenie że to własnie jest czop 😁
w ogole to miałam takie przeczucie że szybciej urodzisz ode mnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja rozwazam, ze jesli do niedzieli nie urodze, to w poniedzialek ide na IP.
Zobaczymy, gorzej jak mnie zostawia i beda czekac ;//
Ale mam nadzieje, ze do niedzieli sie wykulam, choc naprawde mam juz wizje, ze pojde na wizyte 26.09.

Ja sie smieje, ze przy moim trybie zycia, to ja powinnam juz byc 3 razy po porodzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki!!!

Daryjka powodzenia, oby wszystko poszło sprawnie!!!
A my dzisiaj wybieraliśmy się do położnej i co? Coś mi się pokręciło, że do 11, zrobiłam make-up, fryzurkę i zanim ubrałam dziecko spojrzałam na notatki a tam, że wizyta do 10 😮 No i d... blada, bo było już po..... Mój się zdenerwował, bo mógłby od 7 na budowie siedzieć a tak ponad 3 godziny przesiedział w domu 🤨

Mamusie, czy waszym dzieciom też schodzi skórka z rączek i stópek?

Jejku, nie mogę się doczekać przeprowadzki do nowego domu 🤨
Już mam dość mieszkania na cudzym 🤨
Może za dwa tygodnie będziemy się przenosić 🤪 Ale czeka mnie tam mnóstwo pracy i sprzątania. No i jak ogarniemy chatę to pod koniec pażdziernika chrzciny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
wanilka86 napisał(a):
dziewczyny a czy żelazo jest na recepte?? bo mi sie skończyło i zapomnialam wczoraj powiedzieć ginowi...

zalezy jakie 🙂
Ja na poczatku bralam Biofer, to byl bez recepty, a to mocniejsze Tardyferon to juz na racepte jest.

aha dzięki 🙂 to sobie kupie jakiekolowiek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agn36 napisał(a):
Hej kobietki!!!

Daryjka powodzenia, oby wszystko poszło sprawnie!!!
A my dzisiaj wybieraliśmy się do położnej i co? Coś mi się pokręciło, że do 11, zrobiłam make-up, fryzurkę i zanim ubrałam dziecko spojrzałam na notatki a tam, że wizyta do 10 😮 No i d... blada, bo było już po..... Mój się zdenerwował, bo mógłby od 7 na budowie siedzieć a tak ponad 3 godziny przesiedział w domu 🤨

Mamusie, czy waszym dzieciom też schodzi skórka z rączek i stópek?

Jejku, nie mogę się doczekać przeprowadzki do nowego domu 🤨
Już mam dość mieszkania na cudzym 🤨
Może za dwa tygodnie będziemy się przenosić 🤪 Ale czeka mnie tam mnóstwo pracy i sprzątania. No i jak ogarniemy chatę to pod koniec pażdziernika chrzciny 😁


U mojego Maksia schodzi skorka czasem nawet duzo , ale lekarz mowil zeby nawilzac i do kapieli dawac tez oliwke przeznaczona . a maz powinien sie cieszyc ze mogl z wami przebywac w domu wspolnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agn mojej Lusi skórka schodziła wszędzie a na rączkach i stópkach az się ranki robiły i to jeszcze w szpitalu 😞... wydaje mi się że to przez brak kąpieli po porodzie ją tak przesuszyło. Oliwkuję kilka razy dziennie i do kąpieli też daję ale na rączkach dalej się łuszczy. Aż zaczynam się zastanawiać nad czymś bardziej nawilżającym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki i mamuśki 🙂
Sandra, dobre z tymi kamieniami nerkowymi 🤪
U nas cisza, spokój, spanie do 10. Pogoda okropna, ale może się wypogodzi pod wieczór to gdzieś pójdziemy na spacer. Jakaś taka wypluta jestem :/ Wczoraj na wieczór w głowie mi się kręciło 😮 Dziwne rzeczy się dzieją.
Wojtek ma na dziś termin, ale chyba nie będzie punktualny chłopak 😠 Trzeba się będzie wziąć za wychowanie brzdąca jak już wyjdzie i podrośnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobietki ja uciekam na dziś i jutro 🙂

trzeba się troszkę z M poprzytulać, póki jeszcze jest w PL 🙂
a dzisiaj pykło Nam 19 miesięcy 😁 haha coś za długo już... 🤪 🙃
Dziś na obiad zaserwuję romantycznie - kiełbasę z cebulą na patelni 😁
liczą się chęci prawda? 😎

Także życzę miłego dnia. 😘 🙂
I powodzenia na porodówce, jakby któraś dziś trafiła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusia to gratki z okazji 19 miesięcy 🙂
a my też dziś mamy rocznicę 🙂 już 3 lata po ślubie jesteśmy...ale zleciało 😁

Marcinek śpi-idę się przepłukać pod prysznic.

a miałam Was jeszcze pytać o sposoby na zaparcia - odkąd biorę ten sorbifer (żelazo) to mam masakrę... nie załatwiam się wcalę 😞 w ogóle mi się nie chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buffy gratulacje 3 rocznicy 🤪 U nas dopiero 2. będzie 16. października 😁
Sposoby na zaparcia.... hmmm... ja ostatnio zjadłam 3 suszone śliwki i mnie pogoniło do kibelka 🙃 Może tego spróbuj na początek. A poza tym to duuużo błonnika jedz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się 🙂 My dziś byłyśmy od rana u lekarza,bo mała miała w nocy małą sapkę ale jest wszystko ok 🙂 zbadał ją i zważył...wiec malutka już waży 3250 🤪 🤪 mały klocuszek 🙂 🙂 Teraz się najadła i zasypia przy kołysankach 🙂 🙂 🙂 No widzę że dziewczyny z brzuszkami coraz mniej was jest... 🙂 super 🙂 Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
My nasza druga rocznice slubu bedziemy mieli 23 pazdziernika 🙂 jak ten czas szybko leci... a razem jestesmy od 7 lat 🤪 🤪


my tez razem od 7 lat, a druga rocznica była 4 września 😉

buffy... ja polecam czopek glicerynowy 😉

coś się dziś Isa nie odzywa 🤨 ciekawe też, co z pati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...