Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
szczesliwamama napisał(a):
Karolka84
trzymam kciuki, jednym dniem wg terminu się roznmy, a u mnie dalje nic... ale ciesze sie ze u Ciebie ruszyło 🙂 ja to chyba na październik sie musze przygotować ;/ ;(


Szczesliwamama nie znamy dnia ani godziny 🙂
najbardziej mnie dziwi, ze mam takie skurcze a rozwarcia brak 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
mixidixi napisał(a):
Karolka jak nospa nie pomaga to nie są przepowiadające . Oj Ty kobitko szykuj się na przywitanie Ulci na tym świecie . 🙂


no nie pomaga, nadal mnie skreca, ale chyba nie sa takie regularne te skurcze jak w nocy 🤔 oszalec mozna 🤔


pod prysznic wskocz... i przeczekaj pod nim kilka skurczow...jak dasz radę, skontroluj odstępy i natężenie...

powodzenia maleńka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalko moja też się tak darła aż w końcu dałam jej ciut cieplejszą wodę i to jej się spodobało 🙂 Będzie ciepłolubna jak tatuś - ten się we wrzątku może kąpać....

Karolciu ja na początku porodu byłam o 20 na IP to mnie odesłali bo rozwarcia nie było a po północy jak dojechaliśmy to były już 3cm 😁 Trzymamy mocno kciuki za szybki postęp :*

Moje dzieci poszły spać więc i ja skorzystam i odpocznę chwilę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widze ze wszystkie mamy kryzysy popołudniowe 😁 ja w nocy się budzę tylko dwa razy dzieki Bogu 🙂 bo wiecej bym nie dala rady 😁 😁 a i tak w dzień muszę się przespać... moja teraz słucha kołysanek w łóżeczku niestety się obudziła jak ją kładłam i nie śpi...ale dzisiaj zimno na dworze,wiec dziś bez spacerku i w domku spedzamy dzien...jutro u mnie otwierają nowy dzieciecy komis wiec musi byc cieplo by jutro sie przejsc z Niunią na spacerek 😁 pisałyscie o smoczkach moja mała ma z canpola ale nie silikonowy i ładnie go juz trzyma w buzi i jest dobrym uspokajaczem tylko nie zawsze jej go daje tylko jak mocno placze 🙂 a smoczki do butelek to tylko chce ssać z nuka innych nie,pewnie przyzwyczajenie ze szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, czy ja tez JUZ bym mogla zrobic sobie lewatywe, zbye cos ruszyło, przyspieszyło pordo? termin mam na sobote,a le jzu zaczynam swirowac, moj Maz ma jakies wielkie czerwone swiatło STOP przed sexem od przeszło miesiaca wiec taki "przyspieszacz" nie wchodzi w grę... ;( bardzo sie boje wywolywania w szpilatu porodu... ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti, jeśli chodzi o tę „6 weidera”, to wydaje mi się, że każde ćwiczenie na mięśnie brzucha będzie w mniejszym lub większym stopniu obciążać, ale nie sam kręgosłup a mięśnie w okolicach kręgosłupa. W przypadku tej „6”, to chyba najmniej, bo zwróć uwagę że podnosisz jedynie głowę i odcinek piersiowy. Nie podnosisz całkowicie tułowia do pozycji siedzącej jak w pełnych „brzuszkach”. Więc chyba odcinek lędźwiowy kręgosłupa jest chroniony. Ale nie mam 100% pewności. A sama w tej chwili nie sprawdzę na własnym organizmie, bo chyba bym nawet jednego powtórzenia nie zrobiła z moim brzucholem 😁 Mogę Ci jedynie napisać, że ja mam zwyrodnienie w odcinku lędźwiowym i często przy nadwyrężeniu tych kręgów odzywa mi się np. rwa kulszowa. A po tych ćwiczeniach nie miałam żadnych problemów. Ja bym na Twoim miejscu jeszcze się poradziła albo jakiegoś dobrego internisty a najlepiej ortopedy lub rehabilitanta.

Karolka, Ty to biedna miałaś cyrk w nocy 😮 Ale ja też obstawiam, że przy takich bólach to dziś albo jutro najpóźniej Ula będzie już na tym świecie 😁 Trzymam kciukasy 😁

Emilia, całuski dla Bianki z okazji dwóch tygodni na tym świecie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Co do moich skurczy, to postaram sie wytrzymac do jutra do wizyty u mojej gin, bo mam na rano 😮

Jak Uleńka zdecyduje się wyjść to Twoje starania możesz do szuflady odłożyć, hehehe 🤪 Gdzieś na jakimś portalu wyczytałam, że jak czop jest bezbarwny to poród może nastąpić dopiero za kilka dni, ale jak jest podbarwiony krwią, to jest duża szansa na poród w ciągu 24 h 🙂 Więc nie staraj się tylko zbieraj siły kochana 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jezeli chodzi o lewatywy to na prawde to przyspiesza porod . nawet na porodowce mi tak połozna powiedziała i podczas skurczy robiłysmy druga i mysle ze to sie przyczynilo do tak szybkiego porodu. Rodziłam 3,5 godziny . 🙂
Takze nie ma sie co bac tylko probowac. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czy jest sens jechac w dzien terminu do szpitala i poprosić o ktg lub usg zeby sprawdzic czy łozysko nie jest stazejace sie czy z dzieckiem wsyztsko ok? czy zrobia mi cos takiego na izbie przyjec badz na oddziale? ostatnie usg mialam 22 sierpnia, czyli miesiac przed terminem porodu. moj gin jest na urlopie ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Polozylam sie, to mi kolezanka zadzwonila, ze zaraz wjedzie z jakimis ciuszkami dla Uli...
Co do moich skurczy, to postaram sie wytrzymac do jutra do wizyty u mojej gin, bo mam na rano 😮


Karola... jeśli Ci nie przejdą, to żadne do jutra, tylko jeszcze dziś odwiedź IP, najwyżej Cię odeślą, a nóż coś się ruszyło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...