Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Heja!
Sandra, ja to szybciej jajo zniosę zanim urodzę 😁 Dziś Natka znowu jedynie się przeciąga i ma w głębokim poważaniu, że mamusia się niecierpliwi. Sprzątnęłam łazienkę, wc, trochę się poschylałam, nawet zdecydowałam się zgwałcić sutki i co? I dupa. Cisza że aż własne myśli słyszę...
Zaraz chyba pojadę po jakieś zakupy i kupię tonę ziemniaków. Może jak coś podźwigam, to się ruszy 🙃

Doti, mi też wszyscy polecają tę tzw. "maść pośladkową" robioną na receptę w aptekach. Ja mam załatwione, że mi w aptece w szpitalu ją zrobią i dostanę na wyjście 😁

A tak wogóle to mam najświeższe wieści od Karolki:
Pisze, że noc miała fatalną, dostała zastrzyk przeciwbólowy, ale wogóle nie działał i stękała z bólu całą noc. Skurcze się nasiliły i rano rozwarcie było na 1,5 cm. Potem miała masaż szyjki i jak rozwarcie dojdzie do 3 cm to przeniosą ją z patologii na porodówkę.

JAK DOBRZE PÓJDZIE ULA DZIŚ BĘDZIE NA ŚWIECIE 😁 TRZYMAMY KCIUKI, KAROLKA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny widze ,że dwie się rozpakowały , a Karolka w szpitalu .
Myślałam ,że Karolka już będzie po jak wejde rano ,a tu takia niespodzianka 🙂
U mnie tez zimno i słoneczko muszę dzisiaj wyjsc z małą i kupić sobie stanik do karmienia bo jeden mam ,a przydało by się więcej.
Ten co mam to 85 F ,a przy nawale mleka to jest za mały chyba będę musiała kupić G lub H o ile takie są 😮
Boże ,aż nie mogę uwieżyć jaka ta moja mała grzeczna ,oby nie zapeszyć 😜
Jeju mówiłyście o seksie ja to już bym mogła bo krocze mam nietknięte bynajmniej nic mnie nigdzie nie boli , tylko to krwawienie . Co prawda już jest bardzo delikatne ,no ale jest 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja napraawde zyje myslami, ze wizyta mnie czeka 26.09. no i nic nie zrobie...jak pojde, to mam nadzieje, ze mi skierowanie do szpitala od razu na drugi dzien wypisze, bo przeciez zwariuje.. jak mi bedzie kazal czekacc ;(

Juz bym chciala miec mloda na rekach, bo w sumie juz nawet nie chodzi o to,ze sie niecierpliwie.. ale martwie,sie, ze juz tak daleko zaszlysmy i boję się , zeby cokolwiek sie malutkiej nie stalo...

Emi.. uszka maluszkom czyscic mozesz zwyklym gazikie. Tylko to co wychodzi. Nie uzywa sie patyczkow 🙂

Moj walniety maz chodzil od rana za mna i spiewal klaszczac w rece: Ktos tu ma termin za dwa dni sialalal 🙂 I twierdzi, ze on tez sie meczy, jak go pytaja czy urodzilam...
No straszne rzeczy..
Ciekawe kto dzisiaj będzie klaskal jak mu zabronie w pt wieczor pic piwsko?? 😁 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂 Noc jak zawsze rewelacyjna...Maja o 19:30 zasneła i spała do 2:30 potem ok 6:40 się obudziła i nie spała do 8,zasneła i się obudziła po 9 i teraz nakarmiona i przebrana śpi w końcu 🙂 jak się obudzi to nakarmie ubiore cieplo i na spacerek idziemy.Musze dzisiaj isc do poradni i zarejstrowac ja na usg bioderek...
Emi ja tez przemywam małej uszka wacikiem namoczonym w wodzie...
No ja tez myslalam ze karola juz urodzila,ale juz dzis napewno bedzie tulila swoją Ule w ramionach 🙂
Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia, a Ty Majeczkę jak często karmisz? Bo fajnie, jak może sobie tak pospać od 19.30 do 2.30, ale do tej pory byłam przekonana, że w nocne karmienia do 6 tygodnia powinny być co 3 godziny. Przynajmniej tak nas straszono w SR i ja sobie tego nie wyobrażam, bo chyba umrę z niewyspania 😮 I przypomnij mi - karmisz MM czy cycem?

A tak apropos, włąśnie sobie przypomniałam, że dziś miałam kompletnie pokręcony sen. Śniło mi się, że karmiłam cycem jakieś obce dziecko - chłopczyka i tak mi zassał cyca, że aż mi go całego do buzi wciągnął i nie mogłam tego dzieciaka oderwać od piersi, jakby się na "superglu" przykleił 🤪 🤪 🤪 🤪 Mi już na mózg pada... 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie tez mi się wydaje, że jak dziecko jest głodne to samo da znać, że czas na karmienie. Ja już sama nie wiem. Najważniejsze chyba jednak, by dobrze na wadze przybierało 🙂

A tak wogóle Emi, to cudnie wyglądacie obie na zdjęciu z profilu 🙂 Dwie ślicznotki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za pocieszenie 🙂 Chyba coś wykrakałyście 😉
Wczoraj na wieczór poszłam na kibelek i zrobiłam wiadomo co, ale z takimi bólami, że masakra. Poza tym co wiadomo wyleciał mi brązowy czop i trochę jeszcze plamiłam. Tak się zestresowałam, że dostałam drgawek - autentycznie mi ręce latały 😮 Potem się uspokoiło, stwierdziłam, że bólów nie ma to idziemy spać, bo nie ma po co na IP jechać. Dziś od rana to samo - trochę plamię (takie brudzenie jak na koniec okresu), brzuch pobolewa, ale na razie skurczy brak.

Pomocy - miała któraś podobnie? Bo nie wiem za bardzo co się dzieje 😞 A to plamienie mnie niepokoi, nie chcę dziecku zaszkodzić, ale znów bez potrzeby jechać na IP też nie. Na razie się poruszam, poczekam, może się skurcze rozkręcą. Dziecka ruchy czuję 🙂 To plamienie to może być odchodzący dalej czop?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja karmie moją jak się sama obudzi ,ale przeważnie jest to co 3 godzinki , rzadko uda jej się przespać 4 .
Ale jakoś nie przeszkadza mi to , nawet w nocy jakoś to znoszę 🙂
Moja mała przybiera na wadze i śpioszki 56 już zaczynają być małe .
Myślałam ,że mam tyle ciuchów ,a tu teraz wychodzą mi braki , no ale cóż jakoś sobie musimy radzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Deira napisał(a):
Natalia, a Ty Majeczkę jak często karmisz? Bo fajnie, jak może sobie tak pospać od 19.30 do 2.30, ale do tej pory byłam przekonana, że w nocne karmienia do 6 tygodnia powinny być co 3 godziny. Przynajmniej tak nas straszono w SR i ja sobie tego nie wyobrażam, bo chyba umrę z niewyspania 😮 I przypomnij mi - karmisz MM czy cycem?

A tak apropos, włąśnie sobie przypomniałam, że dziś miałam kompletnie pokręcony sen. Śniło mi się, że karmiłam cycem jakieś obce dziecko - chłopczyka i tak mi zassał cyca, że aż mi go całego do buzi wciągnął i nie mogłam tego dzieciaka oderwać od piersi, jakby się na "superglu" przykleił 🤪 🤪 🤪 🤪 Mi już na mózg pada... 🙃 🙃 🙃


karmię ją MM w dzień mniej wiecej co 3 godziny po 100-120ml wypija,a w nocy staram się jej nie wybudzać, o 19:30-21 wieczorem je i spi 2-3 nawet 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, ja urodziłam 19.09 o 14.35 śliczna malą Emilkę 😉
Ważyła 4100, teraz już trochę straciła 😉 i ma 55 cm 🙂
Po 11 godzinach naturalnego porodu doszło do cesarki... I dzięki Bogu, bo okazało się, ze macica pękła w miejscu starej blizny i dodatkowo Emilka miała ciasno owinieta szyje pepowina...
Poród łatwy nie był, ale już teraz będzie z górki 😉

wszystko układa się pięknie..No może poza karmieniem, musimy dokarmiac... Ale mam nadzieje, ze sytuacja się poprawi, jak dojde do siebie po cc i wreszcie przyjdzie nawal 🙂

Pozdrawiam wszystkie gorąco!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...