Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
Mam pytanie dośc dziwne i niezbyt smaczne ☺️
Czy któraś rodząca naturalnie zaglądała sobie tam na dole jak to wygląda ? 😜
Bo ja zajrzałam i jestem przerażona , czy to wszystko dojdzie do siebie , tzn. do dawnych rozmiarów?
Bo ja nie wiem czy to taka dziura powinna by ,czy zapomnieli mnie pozszywac ? 🤪 😮

mixi ja zagladalam najpierw myslalam ze szwy puscily i nie zszyly teraz widze doszlo do siebie ale tez mam taka dziurke malutka co prawda i tez sie zastanawiam czy czasem o jeden szew nie za malo 😮
iza moja mala tez miala podwyzszone crp co wyskutkowalo zapalenie pluc ale dostala antybiotyki i szybko crp spadalo wiec glowa do gory
ja skladalam wniosek w UM i powiedzielize do 30 dni sie czeka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tusia, nic mi nie mów 🤢 Mam takiego doła od rana, bo moja to jakaś aktywna jest dzisiaj, ale skurczy zero. Gdyby nie brzuch, to ból krzyża i podbrzusza zwaliłabym na nadchodzącą miesiączkę a nie ciążę. U mnie jeszcze kilka dni do terminu. Mój gin kazał mi się stawić w szpitalu na dzień przed terminem, gdyby nic się nie zaczęło kręcić, ale jak nie będzie skurczy to i tak nie zaczną mnie ciąć.
A Ty masz termin cc, czy jeszcze jest szansa na sn?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Deira napisał(a):
Tusia, nic mi nie mów 🤢 Mam takiego doła od rana, bo moja to jakaś aktywna jest dzisiaj, ale skurczy zero. Gdyby nie brzuch, to ból krzyża i podbrzusza zwaliłabym na nadchodzącą miesiączkę a nie ciążę. U mnie jeszcze kilka dni do terminu. Mój gin kazał mi się stawić w szpitalu na dzień przed terminem, gdyby nic się nie zaczęło kręcić, ale jak nie będzie skurczy to i tak nie zaczną mnie ciąć.
A Ty masz termin cc, czy jeszcze jest szansa na sn?

Tzn ja dostaje skierowanie do szpitala na CC w poniedziałek i raczej we wtorek już pójdę jak będzie taka możliwość... A na SN nie ma już co liczyć.
A Ty też będziesz mieć cesarkę??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusia, ja mam już od jakiegoś czasu pisemną kwalifikację do cc zrobioną przez ordynatora oddziału, ale mi kazali czekać na akcję skurczową i dopiero wtedy przyjechać. Skierowania i wyznaczonego terminu jako takiego nie mam.
Ja pojadę na IP albo jutro, jeśli mała będzie dalej aż tak bardzo aktywna jak dziś albo też we wtorek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Deira napisał(a):
Tusia, ja mam już od jakiegoś czasu pisemną kwalifikację do cc zrobioną przez ordynatora oddziału, ale mi kazali czekać na akcję skurczową i dopiero wtedy przyjechać. Skierowania i wyznaczonego terminu jako takiego nie mam.
Ja pojadę na IP albo jutro, jeśli mała będzie dalej aż tak bardzo aktywna jak dziś albo też we wtorek.

Mi gina powiedziała, że da mi skierowanie bo po co mam czekać na skurcze i się nie potrzebnie z nimi męczyć. Ale powiem Ci, że mega się boję 🤔 ... Muszę kupić jeszcze jakieś majtki wyższe chyba, bo jak będę miała cięte a moje pewnie będą się wżynać w ranę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale super!!! Dwie kolejne kruszynki na świecie!! Sandros chciała w weekend urodzić i sie udało 🙂
A my wyszliśmy na spacer... 3mim bo dzidzia zachciala do cyca 🙂 tesciowa tak mi ma nerwy działa ze dzis już musiałam jej odpowiedzieć. I teraz ma focha na mnie 🙂 ale jak mały płacze to ona mu choroby wymyśla... A on głódny po prostu :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Deira napisał(a):
Tusia, ja mam już od jakiegoś czasu pisemną kwalifikację do cc zrobioną przez ordynatora oddziału, ale mi kazali czekać na akcję skurczową i dopiero wtedy przyjechać. Skierowania i wyznaczonego terminu jako takiego nie mam.
Ja pojadę na IP albo jutro, jeśli mała będzie dalej aż tak bardzo aktywna jak dziś albo też we wtorek.

Mi gina powiedziała, że da mi skierowanie bo po co mam czekać na skurcze i się nie potrzebnie z nimi męczyć. Ale powiem Ci, że mega się boję 🤔 ... Muszę kupić jeszcze jakieś majtki wyższe chyba, bo jak będę miała cięte a moje pewnie będą się wżynać w ranę 🤨

Ja też się boję, ale co zrobić jak nie ma innego wyjścia 🤢 Ja na Twoim miejscu, tego samego dnia jak dostaniesz skierowanie, podjechałabym na oddział, aby ustalić z ordynatorem lub oddziałową, kiedy się stawić, bo może być tak, że Cię przyjmą ale będą Cię trzymać aż do terminu. U mnie w szpitalu wyraźnie mi powiedziano, że cesarek na zimno nie robią, chyba że jest zagrożenie życia. A po co masz leżeć na oddziale tylko po to, by leżeć.
A majtasy zdecydowanie kup wyższe, bo jak się zrolują na ranie, to nie będzie zbyt przyjemne. Ja po operacji wycięcia mięśniaka z macicy przez kilka dni wogóle chodziłam bez gaci. Ale teraz tak się nie da, bo macica będzie się obkurczać i oczyszczać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaaaaaaaaaaaaaa super wieści 🙂 Mamy następną parę wrześniową 🤪 🤪 🤪 Umówiły się dzieciaczki na rodzenie parami 😁 Urodzinki też będziecie wspólnie robić?????
A wczoraj wieczór Sandra pisała że jej dziecko "drogę do wyjścia pomyliło" hihihi

Ulcia prześliczna!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Deira kto jak kto ale ja Cie doskonale rozumiem 😉 przypomnij sobie co ja miałam przed porodem hihihi

Natalko liczysz na początek miesiąca? Mi babki w MOPSie powiedziały że na koniec października powinny być pieniążki 🤔 Miłego weekendu 🙂

Wróciłyśmy z godzinnego spacerku, Mati nam towarzyszył i zbieraliśmy pierwsze skarby jesieni. Powietrze przyjemne, takie rześkie. Posiedziałyśmy sobie jeszcze na huśtawce, wypiłam kawusię a teraz Lala śpi jeszcze 🙂


no co Ty tak dlugo musisz czekac za kasą?? masakra!!!! mi powiedziala ze do polowy pazdziernika beda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
Mam pytanie dośc dziwne i niezbyt smaczne ☺️
Czy któraś rodząca naturalnie zaglądała sobie tam na dole jak to wygląda ? 😜
Bo ja zajrzałam i jestem przerażona , czy to wszystko dojdzie do siebie , tzn. do dawnych rozmiarów?
Bo ja nie wiem czy to taka dziura powinna by ,czy zapomnieli mnie pozszywac ? 🤪 😮


mnie chyba tak zaszyli ze wydaje mi sie ze mam mniejsza dziurke niz przed ciaza 😁 😁 😁 nie no mam tylko 3szwy 🙂 🙂 nie patrzylam tam az do srodka ale chyba tam bardzo gleboko jest jeden 🙂 sorry za to,ale odpisuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...