Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
anie mowilam wam jakie jaja na porodowce po 2 M pojechal na stacje kupic sobie cos tamdo zjedzenia wraca i slysze jak polozna do kogos mowi ze na sali moze byc tylko jedna osoba patrze wchodzi M i pytamz kim byl a on do mnie ze jego mama przyjechala 😮 rozumiecie to? tesciowa przyjechala na porodowke 😮 i chciala wejsc na sale myslalam ze ze zlosci ekspoludje az z tego wszystkiego mowie do M pewnie jeszcze babka z dziadkiem niech przyjada siostra i wszyscy inni popcorn cola i niech mi w cipsko patrze mowie jaja jak berety a tesciowa zdziwiona bo jak to stwierdzila kiedys tak nie bylo 😮 😮 jak by mi ja wpuscili na sale zejbalabym ja tak i kazala wyjsc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też jutro wybieram się do szpitala jestem ciekawa co mi powiedzą 🙂 ale nie chce żey mnie tam na darmo trzymali jak nic sie nie będzie działo 🤢 bo z usg termin wychodzi mi na 27 ale jak lekarz kazał się zgłosić to się zgłosze chya że dzisiaj się coś jeszcze rozkręci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi teściówka zajebista 🤢 🤢 🤢 też bym była wściekła jakby mi tak bez zapowiedzi ktoś się pchał na salę....
No ale do mnie jak się z pierwszym porodem męczylam rodzice przyjechali - sama zadzwoniłam bo potrzebowałam mamy... mój M wspierał mnie tak jak tym razem czyli przysypiał na fotelu a ja potrzebowałam kogoś kto wie jak to boli ... a poprzedni poród był duuuużo gorszy niż ten bo tamtym razem skurcze bolesne zaczęły się w niedziele koło 20 (tak samo jak teraz) a synal urodził się 21:50 w poniedziałek....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi, no tesciowka niezly tupet ma 🤢 Kurcze, w koncu to taka intymna sytuacja. Pewnie naogladala sie Porordowki na TCM 😁 Ja bym na pewno zjebala i mialabym w nosie gdyby nawet sie obrazila.
A tak swoja droga to kiedys, wiele lat temu bylo nawet gorzej, bo na Poloznictwo to wogole nie wpuszczano nawet meza. Pamietam jak moja siostra sie rodzila, to ja i tata stalismy na dworze a mama pokazywala nam siostre przez okno 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gratki dla efek 😉 wreszcie sie doczekała
karolka super ze juz w domku jestescie 🙂
isa buziaczki dla Ciebie i Szymka! juz niedlugo bedziecie w domu
emi, skoro nieprzyjemnie pachna skonsultuj sie z lekarzem bo to oznaka infekcji. A co do twojej tesciowki to koszmar baba!
aisza moj tez zawsze przy cycu zasypia, moge go odlozyc jak wpadnie w gleboki sen 😞 nie wiem jak to sie stało, czy ja go tego nauczylam czy on tak ma 😞

dziewczyny czekamy na relacje z porodowek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie wrociłam z mezem od gina, zaprasza mnie jutro rano na porodowke. "Szykja całkowicie zgładzona" a rozwarcie na razie na 2-3cm. Ponaciskał mnie strasznie, powiedział, ze robia mi pierw "symulacje"(i tu moje pytanie brzmi co to takiego - czy tez takie dosc bolesne naciskanie jakie on mi dfzis zafundował, czy to jets tak zwany masaz szyjki macicy?- z tego przejecie zapomnialam zapytac). powiedział tylko, ze jego cudowne polozne sie mna zajma i ze widzimy sie w srode (dopeiro w srode ma dyzor w szpitalu).jak mnie tak ponaciskal, stwierdził ze rozwarcie na 2-3 cm, szyjka zgładzona i ze dzidzius jest dosc nisko.i ze "rodzimy pani barbaro..."o kroplówkach jak mowiłam nic nie wspomniał ani o cc na razie. pwoiedział, ze kroplowki dopiero ostatecznosc te oxy cos tam. z jednej strony sie ciesze a z drugiej boje;( moja mama stwierdziła ze lepiej jkaby mnie same bole wziely(aha mowiłam mu ze nie mam zadnych skurczy czy boli)i dopieor zebym jechala do spzitala, bo tak to nie wiadomo co mi tam ponaciskaja... pomozcie, nie wiem co robic;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Deira nie dziękuje i mam nadzieje że jakoś pójdzie 🙂 dam znąc mam numer do Karolki i do Doti sobie spisalam 🙂
Szczęśliwamamo to masz już z górki dzidziuś sam pcha się na świat 🙂 a ciekawa jestem co u mnie będzie 🤢
Więc żegnam się na dziś jak coś będe wiedzieć dam znać 🙂 buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szczesliwamama, Ty nie masz myśleć, co robić ani panikować, tylko skoro lekarz kazał Ci się stawić na oddział jutro, to pakujesz manatki i stawiasz się w Izbie Przyjęć. Tam mówisz, kto Cię prowadzi i że miałaś zgodnie z jego zaleceniem stawić się na oddziale. A co Ci tam ponaciskają, to tym się nie zajmuj, bo to rola lekarzy i położnych. Najwyżej na miejscu będziesz się dopytywać o poszczególne zabiegi, które będą Ci robić. Powodzenia i nie panikuj 🙂 Tylko słuchaj lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szczesliwamama napisał(a):
Wanilka86 a do jakiego szpitala jedziesz, bo ja tez jutro jade do Kolejowego na Ligocie w Katowicach, czyżbyśmy się spotkały? Chyba, ze jedziesz na Bogucice tak bardzo ostatnio oblegane? 🙂

Ja do jedynki do Sosnowca więc niestety się nie spotkamy, powodzenia życze aby szybko poszło ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje dziecie padlo w koncu 30minut temu.. mam nadzieje ze pospi te 3-4h bo wczoraj od 20 do 2 w nocy niezla popisowke dala 🥴 w dzien spi jak zabita tylko wstaje na mleczko a jak przychodzi wieczor to jej sie na ogladnie pokoju zbiera i co chwile placze a moj M ciagle wyjmuje ja z lozeczka i kladzie do nas i chyba sie juz nauczyla spac miedzy nami w nocy ..a mowilam nie wyciagaj - zostaw, to nie uslyszy jej placz i biegnie po nia 🤨 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurczę, a ja właśnie na koniec dnia pożarłam sie z moim M ... 😞 Facet kompletnie mnie nie słucha, kiedy go o coś poproszę. A prosiłam dziś o tak niewiele i to nie dla siebie tylko dla Natki... 😞 Powiedział, że nie miał czasu, więc mu wygarnęłam (może trochę za ostro), że jak teraz nie może znaleźć 5 minut na załatwienie czegoś dla dziecka, to co będzie po porodzie. No i oczywiśćie musiałam się znowu zupełnie rozkleić. Mam jakiś dzień do dupy. Ciągle mi się ryczeć chce. Ehhh 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja idę się już położyć do łóżka 🙂
Dobranoc kochane Mamusie i oczywiście Brzusie, co na swoje maleństwa jeszcze czekają 🙂 Oby jutrzejszy dzień przyniósł kolejne miłe wieści z porodówek 🙂
Do końca września zostało 6 dni, więc średnio jedna dziennie musi się rozpakować, by zamknąć sprawę jeszcze we wrześniu 😁
Chociaż coś czuję w kościach, że moja będzie uparta po rodzicach i zostanie październikową panienką... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja gdybym nie miala monitoru oddechu tez chyna ciagle trzymalabym malego u siebie w lozku. Tylko jak włączą tą maszynkę czuję że tam jest bezpieczny 🤢
Dzonatalie mój ma przynajmniej kilka razy dziennie czkwake...i chyba bardziej mnie to wkurza niż jego!
Deira masz prawo być taka płaczliwa. to hormony na Ciebie działają i na pewno Twój M o tym wie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzonatalie, ja niby wiem że małemu nic by się nie działo w łóżeczku ale podejrzewam że bez monitora to ciągle bym stała na łóżeczkiem i sprawdzała czy wszystko ok....

aha zapomniałam się pochwalić. Dziś była u nas health visitor i mały waży już 4kg... jest co dzwigać. I pytanie do Mam karmiących piersią: Czy macie większy apetyt niż zwykle? Bo ja mam takiego packmana że szkoda gadać... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu kiedy przychodzi health visitor ? u mnie byla polozna zwazyc i pobrac krew z piety po 5 dniach od porodu.


no i cos czuje ze po spaniu... znow historia sie powtorzy 🤨 🤔 godzina 20 a mala sie obudzila.. pospala tylko godzine, a zwykle spi conajmniej 3,5h/ 4h
w dodatku dostala tej okropnej czkawki 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...