Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aisza karmię piersią sama się dziwie ,że tyle przesypia ,żeby tylko przez to mi nie schudła bo będę musiała ją wybudzać na karmienie. Poki co na razie ładnie przybiera na wadze i nawet już ciuszki rozmiaru 56 wczoraj schowałyśmy do kartonu bo za małe już są więc chyba cyc jest ok. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Szczęśliwamama urodziła Kubusia!!!!

Natalko nic się nie przejmuj bo ja 56 musiałam troszkę bodziaków dokupić 🙂

Karolka ja daję Małej smoczka. Łatwiej później smoka wyrzucić niż oduczyć ssania paluchów. Niestety nie mam tyle czasu żeby leżeć z nią całymi dniami przy cycku a ona ciągle chce sssać.

Dziś mi Lusia takie kupska robi, że już 3 razy ją przebierałam. Liczę na to że jutro będzie pogoda na tyle żeby pranie zrobić....
Chciałabym żeby usnęła bo też potrzebuję snu ale póki co sie na to nie zanosi.... Starszy śpi to przynajmniej od niego odpocznę ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM SIE MAMUSKI..
wczoraj znow meczarnia od 20 do 24 ale po tym poszla spac wstala na jedzonko ok 2 potem ok 5 i potem juz o 10
ale ja jestem taka spiaca ze nie wiem ..co prawda padlam w nocy po tych karmieniach jej i pospalam troszke ale mimo wszystko usypiam na siedzaco.. 😜
moja tez smoczka zbytnio nie chce, possie jak naprawde jest zdenerwowana ale zwykle wypluwa , takze lepiej dla nas moze nie bedzie walki zeby potem oduczyc ja od smoczka bo smoczek to chyba najgorsze co moze byc.. 🤨
moja malutka wlasnie spi, i niech pospi jeszcze z 1h - 1,5h to bedzie okej.. 😁
pogoda znow niezbyt pada i troszke slonka i tak na przemian,a chcialam isc na spacerek 🤨
wlasnie dzwonil health visitor bedzie jutro o 14 🙃
apropo siku i kupki to moja sika naokraglo a z kupka to bywa tak ze zrobi jednego dnia 2 a nastepnego nic, rozmawialam o tym z polozna bo sie troszke denerwuje czemu tak jest ale powiedziala ze to normalne i ze zrobi kiedy bedzie jej sie chcialo pozatym karmie butelka takze to tez robi swoje, wiec sie juz tak nie martwie.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia... na nas wszystko było za duże, a ubranka w rozmiarach na wcześniaka, czyli 44-50, teraz te 50 są w miarę OK, ale do tych 56 to jeszcze trochę... 😉

zaliczyliśmy dziś pierwszy spacer 😁 pogoda super, więc szkoda było w domu siedzieć 🙂 maluch grzeczny, cały spacer spał i teraz jeszcze dosypia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe tez mamy problem z ubrankami, zakladalam, ze Ulka bedzie sporym bobasem a tu takie malenstwo wyszlo 🙂
Wyprobowalam smoka 🙂 odrzucila tommee tippee, ale za Nuka sie wziela 🙂
Narzekałam dzis Wam, ze moja nie robi siku i kupy i co? Oszczala mnie 😁 😁 😁 i w tym samym czasie porzadne kupsko jej splynelo na przewijak 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka no i po sprawie haha wie ze mama na nia gadala 😁 😁
ja mam tommie tippee i avent smoczki, ale z tommiee tippee mam dwa jeden z zestawu od sterylizatora aa drugi normalny kupiony i nie wiem czemu ale mala wybiera tylko ten od sterylizatora (na chwilke) a ten drugi wypluwa caly czas , pomimo ze dwa sa tej samej firmy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey dziewczyny , u mnie Maksik zaczal o 01:30 w nocy i wojowal do prawie 05:00 ,
a jak zawolalam mojego do dziecka zeby z nim polezal chwile zebym mleko zrobila, to oskarzyl mnie ze mi sie dziecko nudzi i ze mu kaze do niego isc bo ja chce sie wyrwac, normalnie masakra 24 godziny na dobe siedze z malym bo jest najwazniejszy a on do mnie tak , jeszcze troche to sie wkurze i zabiore malego do domu w polsce,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj w dzien lata z mala a w nocy spi jak zabity, tylko mleko mi wstawi do podgrzewacza 🙃 dobre i to nie moge narzekac bo naprawde mi duuzo pomaga , wzial 2tyg urlop zeby mogl spedzic troche czasu z corcia zanim wroci do pracy na cale dnie 🥴

mala mi wstala 😉 nie ma co pospala troszke 😆 w dzien wlacza jej sie spanie jak nie wiem co..
pogoda robi sie ladniutka slonce wyskoczylo wiec moze zbierzemyz zadki na rodzinny spacerek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja mala dzisiaj ladnie dala mamuni pospac 🙂 co do smoczka ssie z aventu 🙂 ale tylko jak cyry odstawia to ja uspakaja 😁 co do co ciuszkow u nas te 56 po malu tez sie robia za male i z dnia na dzien mala wydaje sie coraz ciezsza 🤪
wspolczuje wam dziewczyny bolacych cycow
karolka Ciebie Ula osikala a mnie Bianka juz osrała 😁 zawsze zbiera jej sie na kupe gdy ja juz naszykowana na spacer zmieniam jej pampersa to z golym dupskiem kupe robi na odlegosc 😁 koce osrala przescieradlo takie cisnienie idzie 😁
i osikala sie tez juz nie raz ale moja duzo siusia nie sa to 2 ml tylko strumien 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi haha moja tez juz mnie osrala, zmienialam jej pampersa i mowie do mojego m ze mala nie robila kupki itp wzielam ja na swoja klatke piersiowa zeby polezec skin to skin i w jednym momencie jej kupka byla na moim brzuchu 😁 😁 no i juz sie nie martwilam ze nie robila kupy 😉 kilka razy zmienialam jej pieluche, siegam po nowaa ona sobie sika na przewijak 😁 😁
moj m jak widzi ze corka robi kupe to ucieka na drugi koniec pokoju i nie chce stac obok przewijaka bo mowi ze kupa niemowlecia to cos okropnego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
Aisza karmię piersią sama się dziwie ,że tyle przesypia ,żeby tylko przez to mi nie schudła bo będę musiała ją wybudzać na karmienie. Poki co na razie ładnie przybiera na wadze i nawet już ciuszki rozmiaru 56 wczoraj schowałyśmy do kartonu bo za małe już są więc chyba cyc jest ok. 😁

To tylko pogratulować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane witam się i jednocześnie żegnam.
Idę pod prysznic i się ogarnąć.
Jeszcze do sklepu po wodę niegazowaną trzeba skoczyć.
I .... szpital 🙂
Mega się denerwuję przed tą cesarką 😞
mojemu M jeszcze od wczoraj samochód nie chodzi i siedzi grzebiąc w Nim.

Będę pisać do którejś z Was w razie `W`.
Może uda mi się wejść w neta w telefonie moim badziewnym 🙂

Buziaki ! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Ja tylko wpadłam się przywitać. Nie mam dziś zupełnie weny na wchodzenie i pisanie na forum, bo bym Wam tylko narzekała i użalała się nad sobą. Pewnie dlatego, że jak czytam o Waszych kochanych bobaskach, to mi samej płakać od razu się chce 😞 U mnie zawsze tak było, że jak czegoś bardzo chcę, pragnę, to nie wychodzi. W tym wypadku Natka nie wychodzi 😞 A najgorsze jest to, że dziś od rana zaczęły się telefony i maile z pytaniem, czy już urodziłam. Po piątym telefonie wyłączyłam komórkę, bo już psychicznie siadam. I jeszcze na forum reklamują mamusie.net i twierdzą, że jestem już Mamą. Nie, nie jestem drogi Adminie...
Nie wiem, kiedy się teraz zmobilizuję, by coś skrobnąć na forum. Ale gdyby coś dziś lub jutro zaczęło się dziać, mam telefony do paru z Was, to dam od razu znać. Buziaczki 😘

Tusia, trzymamy kciuki, kochana 🙂
Szczesliwamama, gratulacje! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusia powodzenia!!!
Alexia moze maz niewyspany i zgryzliwy troche?
Deira kochana nie doluj sie bo Natka tez twoj nastroj sie udzieli i jak to Ci nie wychodzi,masz piekna corcie pod sercem i nie ma opcji ze tam zostanie!!!To juz koncowka,dasz rade jeszcze troszke i dobrze ze wylaczylas telefon!!!Odprez sie,wez kompiel bo za niedlogo to tylko szybki prysznic 😉Buzka na poprawe nastroju 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emaleth napisał(a):
Tusia powodzenia!!!
Alexia moze maz niewyspany i zgryzliwy troche?
Deira kochana nie doluj sie bo Natka tez twoj nastroj sie udzieli i jak to Ci nie wychodzi,masz piekna corcie pod sercem i nie ma opcji ze tam zostanie!!!To juz koncowka,dasz rade jeszcze troszke i dobrze ze wylaczylas telefon!!!Odprez sie,wez kompiel bo za niedlogo to tylko szybki prysznic 😉Buzka na poprawe nastroju 😘[/quote

on wyspany i to dobrze spi w innym pokoju , i 3 dni juz w domu , nic nierobi a teraz jeszcze sie polozyl spac psa nie wyprowadzil wykapac Maksa nie pomogl a prosilam , masakra , kiedys zostawie go samego z dzieckiem zobaczymy jak sobie poradzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alexia ja tez współczuję, ale jakbym mu odpowiedziała, to raz a porządnie by mu w pięty poszło!! 😮 ja na szczęście na swojego narzekać póki co nie mogę...
Deira maleńka ma jeszcze chwilę dla siebie i chce je wykorzystać 😉 także głowa go góry, bo już lada moment i Ty będzie swoją niunię tulić... korzystaj z czasu, który teraz masz dla siebie, bo potem, to już tak jak dziewczyny piszą, tylko "szybki prysznic" 😜 głowa do góry!! 😉
Sandra super, że już w domku jesteście 😉 pewnie Nadia się stęskniła za mamuśką, daj znać jak jej reakcja na siostrzyczkę 😉
mixi my w sumie też dobrze na samym cycu ciągniemy i maluch dosłownie rośnie w oczach, co prawda nie śpi tyle, co Wiki, ale też nieźle posypia 🙂

Tusia powodzenia!! Trzymamy kciuki!! 😉

ale nam się dziewczynki posypały dziś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...