Skocz do zawartości

Są tu mamusie ze Śląska? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wejdz w swoja strone,tam gdzie masz wypisane w jakich rozmowach dzis uczestniczylas,i wejdz we wczesniejsze rozmowy mam listopadowych ,nacisnij odpowiedz na dole bedziesz miala aktualna pierwsz strone kto przed chwila do ciebie napisal,nie wiem czy zrozumiez co napisalam,bo sama sie juz zakrecilam moze jutro sie cos poprawi:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja jestem z jastrzębia zdroju 🙂 coprawda brzuszka już nie mam bo urodziłam w czerwcu ale przechodziłam przez to co wy 🙂 piękne wspomnienia. co do rozstępów to mi się pojawiły w ostatnich 3 tygodniach z dnia na dzien robiły się coraz większe na brzuchu tylko nie znikly do dziś 🙂ale jakoś się tym nie przejmuje, brzuch znikł mi od razu po porodzie, i chodziłam też w takim pasie ściagającym żeby skóra nie wisiała, pomogło 🙂. Poród mój trwał 8 godzin, w czym 3 godziny działało znieczulenie a przez 5 godzin to jakaś masakra była ale da się przeżyć można pokrzyczeć to pomaga 🙂, rodziłam z mężem i nie wyobrażam sobie rodzić bez nikogo bliskiego, wsparcie musi być 🙂dlatego zachęcam do zachęcania swoich facetów bo to niesamowite przeżycie. poród jest do przeżycia natomiast dochodzenie do siebie po jest dużo cieższe np ja mialam dużo szwów ze względu na nacięcie krocza, no i na początku ciężko z piersiami było straszny ból jak jest morze mleka a zrobi się zastój, wtedy masaż męża jest nieoceniony 🙂ale to też da się przeżyć. radość z posiadania cudownego dzieciątka bezcenna 🙂 wszystkim życzę bezbolesnego rozwiązania i radości z bycia rodzicem 🙂 jakbyście miały jakieś pytania to sluże pomocą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też witam wszystkie nowe mamunie 😉 i te przyszłe mamunie też ;]

W sumie dziś jade do Częstochowy do mojej jeszcze nie doszłej ( przybranej ) siostrzenicy popatrzcie jaka kochana :
Ma na imie Katia i na tym zdjęciu ma 2 tygodnie [img size=320]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/katia___-ffdc57026295a2dd01058f257031f966.jpeg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...