Skocz do zawartości

Poronienia | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lenko- bylam i zrobiłam 23zł zaplaciłam, ale na wynik trzeba czekac do piątku bo do krakowa wysyłają. Szkoda ze tak dlugo trzeba czekac. Za wczesnie je zrobilam...tak jak napisalas...ale moze nie zieni to wyniku. Teraz sie boje...ale dobrze ze wreszcie mi przemowilyscie bo jakos tak liczylam na nadzieje ze sie wkoncu uda, ale coz...jakos nie wychodzi. Za niedlugo bedzie rok jak zaszlam w ciaze...Matko jak to zlecialo...sklep mnie teraz pochłoną i tak zleciał 😮 🤨 🤔 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak czy inaczej wynik powinien dać diagnozę. To w jakim dniu cyklu się robi prolaktynę zalezy od lekarza i celu badania, ale jak napisałam wyżej wynik bez względu na czas badania powinien powiedziec wszystko. Zapewne na wydruku będziesz miała od razu podane obok normy jak obowiązują, więc łatwo będzie Ci sprawdzić. Do piątku nie daleko, szybko minie. Daj od razu znać jak już będziesz wiedziała.

A co do czasu i sklepu, bardzo dobrze, że trafiło Ci się takie zajęcie, bo przynajmniej jesteś zajęta a i przy tym czas szybciej leci.

Trzymam kciuki. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ata przyjmij moje kondolencje 😞...buziola niemartw sie ja wierze w to ze wkoncu szczescie sie do Ciebie usmiechniesz i bedziesz wspaniała mama 🙂 🙂ja teraz tez miałam fałszywy alarm niedawno myslałam ze zaskoczyłam ale od straty Nataniela regularnie miesiaczkuje i choruje na nadczynnosc tarczycy mam przerypane ale sie niepoddaje 🙂 🙂fakt nieplanuje juz dzieci bo 3ke mam ale co ma byc to bedzie 🙂 MAłalenko jak juz daleko zaszłas z brzusiem 🙂 🙂trzymkaj sie zdrowo i ciepełko mój tekst z gródniówek brzusio do góry hi hi Boze jak ten czs leci ciezko mi powiedziec czy na dobre bo psychicznie jestem rozminowana 😞 😞czesto mysle o Natanielu i czym blizej grudnia tym wiekszy dół 😞 😞ale co nas niezabije to nas wzmocni tak to leciało??pozdrawiam wszystkie kobitki i te z brzusiami i te jeszcze nie 🙂 🙂 no i mamuski 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, czytam Wasze posty i łezka mi sie kręci w oku...Jak wiecie ja urodziłam 14 czerwca i Kamilka ma juz 5 miesiecy ale cudem przezyła. Po porodzie nie wiedzielismy czy zyje 😞 Lekarze "wyciskali" moja kruszynke z brzucha, a potem mieli niemrawe miny. Kamila ma uszkodzony lewy splot barkowy ale zyje i to jest najwazniejsze. Jej raczka nigdy nie będzie tak sprawna jak druga, ale walczymy o Jej sprawność rehabilitując od dnia narodzin....Smutne czasami to życie, a żal serce sciska 😞
Zycze od siebie i Kamili Wam zdrowych, pyzatych bobasków 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kozy!

Mam wyniki!!!!! Wynik jest taki: 319.4 uIU/ml
Norma - 127-637

Więc z tego chyba wynika że dobrze 😞 już bym wolała zeby było źle bo podleczyła bym się i by było ok a tak to nie wiem czemu dzidzi nie chce się pojawić. Zrobiłam nawet test dziś bo od paru dni mam straszne nerwy na wszystko- chyba pogoda 🤨

A co do progesteronu to w niedziele miałam 21 dc a dziś nie dałam rady leciec do szpitala zrobic. Moge np jutro iść zrobić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Ata Kochana popieram Cie w tym ze niepalisz 🙂 naprawde ale jak Ty to zrobiłas???na mnie nic niedziała 😞pale jak lokomotywa 😞 😞sasiadka tez rzuciła i nie dymi juz 2tyg.....ja lubie palic.....i chyba dlatego mi tak ciezko???sama newiem??podrawiam a co u Buziaczki jak tam dajesz rade kochana???zaliczyłas wszystkie badania i lekarzy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buziaczek nie stresuj moze zmien otoczenie wyjedz gdzies z mezem ponoc to działa 🙂 🙂i sie uda zobaczysz 🙂 ja tam niechce zapeszac ale podobnie sie czuje jak w tej ciazy co straciłam Natanielka...ale czekam cierpliwie...niechciałabym przechodzic jeszcze raz przez to wszystko 😞 😞 jak do 8grudnia niedostane okresu zrobie test....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...