Skocz do zawartości

Poronienia | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej dziewczyny 🙂

Czasami tak do Was zaglądam i czytam Wasze posty i tak mi smutno że taka tragedia Was spotkała 😞 Jestem bardzo wrażliwa na takie tragedie 🤢

A teraz bardzo wspaniała wiadomość od Buziaczki że znów spodziewa się dzidzi 🤪
Bardzo się cieszę i życzę dużo szczęścia dla Ciebie Buziaczka 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buziaczkaa radzilabym Ci isc do lekarza bo niestety juz raz poronilas w takich sytuacjach lekarz od samego poczatku daje leki na podtrzymanie np. duphaston...To naprawde wazne wiec sie zastanow...Jeszcze raz Gratulacje!!!
i Trzymam kciuki za Was wszystkie aby Wam sie udalo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki kochane czytając to popłakałam się! Jezu jak fajnie mieć takie przyjaciołki jak Wy...zawsze pocieszacie.Dziękuje za tyle czytania moich żalów itd 😘 Zawsze mnie pocieszałyście!!!!!! 😘 Dziękuję jeszcze raz 🙂

Właśnie rozmawialiśmy na temat lekarza i wszyscy mi każą iść...wiec pójdę ale juz nie do tego lekarza co chodziłam, pójdę Państwowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże, jeżeli istniejesz … pozwól mi pojąć,
co stało się wtedy, gdy musiałam podjąć
tę decyzję na tak, podpisać dokumenty
tak strasznie dużo ich było, bez pytań zbędnych
Powiedz szczerze, jakie znaczenie dla Ciebie
ma jeszcze jeden Aniołek.. tam w niebie….?
czy wiesz kim był dla mnie…? wiesz???? wiesz jak czekałam?
Wiesz przecież… i wiesz jak bardzo go chciałam
jak walczyłam z lękiem i z moim ciałem,
więc pozwól zrozumieć tę Twoją pazerność nie małą
na nasze dzieci
po co Ci tam one???? Po co pytam…
Przemyśl to… nie musisz się spieszyć,
to nie jest moja zagadka
bo póki świat istnieje,
pytać o to będzie każda osierocona matka


mama Nataniela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buziaczkaa rozumiem Twój bol po stracie dziecka. Ja pierwszą ciążę poroniłam i wiem co to znaczy. Dziękowac Bogu jestem teraz w 24 tc i chodzę do lekarza od dnia pojawienia się na teście dwóch kresek i pozytywnej bety. Tobie również to polecam. Biorę leki od samego początku.
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😘 😘 🙂 🙂 😘 😘 Madziu, przede wszystkim gratuluję 🙂 🙂 😘 😘 🙂 🙂

Madziu słoneczko, Ty nie pisz że nie pójdziesz do lekarza tylko śmigaj jak najszybciej.
Przede wszystkim napewno przepisze Ci profilaktycznie Duphaston, bądź luteinę.
Masz w wywiadzie poronienie, więc tym bardziej powinnaś się zgłosić.

Uważaj na siebie słońce, bo teraz pierwsze trzy miesiące będą dla Ciebie najważniejsze.
Ja w zasadzie przez I trymestr to większość czasu spędziłam na leżąco z powodu plamień.
Idź proszę do tego lekarza, zrób wszystko co w Twojej mocy żeby nie spotkało cię to samo co w lutym.
Początek będzie dla Ciebie okresem pełnym obaw - ja schizowałam strasznie, jakie kolwiek plamienie od razu był szpital.
Najważniejsze abyś była spokojna i poszła do dobrego i wyrozumiałego lekarza. To jest dopiero początek, a więc największe ryzyko przed Tobą.
Trzymam kciuki.
Jeszcze raz gratuluje, bardzo się cieszę.

Co do Twoich wyników prolaktyny - są dobre.
Przepraszam, że nie odpisywałam ale dopiero przed wczoraj wróciłam z długiego odpoczynku w Kudowie Zdroju - gdzie w ogóle nie korzystałam z netu.

Wiem, że wariat z Ciebie 🙂 - dlatego mam prośbę myśl rozsądnie i za nim coś zrobisz zastanów się 10 razy.

Buziole, teraz już będę częściej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😆 Dzięki kochana Atko i Lenko- wreszczcie jesteś!!!!!!
Tęskniło mi się za Tobą. Dzieki że odpisałaś.

Zdecydowałam dziewczynki i idę prywatnie jednak do lekarza. Zadzwoniłam dzisiaj i się umówiłam na jutro na 21.00 późno ale wolny termin miał na 17stego,a to dla mnie za długo. Kurcze boje się teraz, ale staram się nie myśleć. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia myśl pozytywnie 🙂
Dobrze by było jakbyś przed tą wizytą zrobiła badanie bHCG bo pewnie lekaarz będzie tego wymagał. Z reguły pozytywne wyniki testu nie wsytarczą do stwierdzenia ciąży, a na tym etapie może być też nie widać pęcherzyka ciążowego, no a wynik bety napewno by na to wskazał.
Mój lekarz założył mi dopiero kartę ciąży jak zobaczył bijące serduszko.

Dobrze, że się zapisałaś do tego lekarza. Im wcześniej tym lepiej. Mam nadzieję, że trafi Ci się jakiś porządny. Uważaj na siebie.

Ja byłam dzisiaj u gina z wynikami i najprawdopodobnije mam cukrzycę ciążową 😞 czeka mnie kolejne badanie glukozy - jak wydzie źle to wizyta u diabetologa. Mam nadzieję, ze nie będzie źle.
Buziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...