Skocz do zawartości

Ciąża w Anglii. | Forum o ciąży


LadyP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam poranne ptaszki 🙂 Dziewczyny - wczoraj poznym wieczorem a w sumie juz przed polnoca zauwazylam u siebie bardzo dalikatne plamienie 😞 troche mnie to wystraszylo,dzis rano czuje sie jakbym miala lada chwila dostac @ 😞 nawet jak jestem w toalecie i co niec podcieram papierem to jest na papierze toaletowym jakby dalikatna słabiutka krew nie wiem co o tym sadzic 😞 Poradzcie cos. miłego dzionka wszystkim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 711
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Martinelle ja mialam takie lekkie plamienie na poczatku ciazy.W moim przypadku bylo to spowodowane gwaltownym rozrostem macicy i zylki mi po prostu popekaly i krwawily.Mam nadzieje,ze u ciebie jest to samo.nie mniej jednak nie bagatelizowalabym tego i jesli masz gdzies polskiego ginekologa,to bym do niego podjechala to sprawdzic.Bo w UK do 12 tyg nic nie robia,nie ma opcji podtrzymywania ciazy i jesli ktos straci dziecko,to mowia,ze bog tak chcial....
Midorada zdecydowanie mniej pierdzielenia dla mnie jest w zalatwianiu angielskiego paszportu.To tylko tak groznie wyglada,ale latwizna 🤪 🤪 A co do obywatelstwa,to narazie ma w paszportach pojedyncze wpisane,bo mielismy juz pl,a dopiero potem angielski robilismy...a ze do pl akurat lecielismy,to nie wysylalalm polskiego razem z aplikacja,bo byl nam na wylot potrzebny.Dopiero jak bede nastepny robic to wtedy im to zglosze.Do tego czasu mloda ma 2 do dyspozycji 🙃 🙃
A ja dzis znowu bezsenna noc..ja juz nie wiem,czy to zeby,czy juz taka jej natura,bo w koncu ile moga zeby isc...niedlugo minie 10 miesiecy bez snu 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia nasza chodzaca Encyklopedio dziekuje za wyjeasnienie 🙂
musze skonsultowac to teraz z Robertem i zobaczyc co on o tym mysli :P za tydzien idziemy zarejestrowac Olka i tak myslalam zeby od razu podjechac do POSKu bo tam tez mozna skladac wnioski... tylko temu mojemu malemu szatanaowi ciezko bedzie zrobic zdjecie... no wlasnie dzieci musza miec otwarte oczy do zdjecia?? bo moj syn to ciagle spi a jak juz nie spi to sie wierci...

odnosnie bujaka ja nie kupowalam bo stwierdzilam ze obejde sie bez niego... moj fotelik do samohcodu tez sie buja wiec moge uzyc fotelika jako bujaka 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,
Ja już po usg, miałam dwa razy robione bo jednego pomiaru nie mogli pobrać, a dzidzia wyjątkowo przestała się ruszać. Za drugim razem też im nie wyszło więc powtorkę mam pod koniec maja. Wszystkie inne pomiary super. Najważniejsze, że poznaliśmy płeć! Będziemy mieć chłopca, Krzysia 🙂 tak jak czułam od początku ciąży 🙂 teraz to już się nie mogę doczekać, aż go zobacze 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martinelle mi też zdażyło się plamienie na początku ciąży, zadzwoniłam do midwife i dałam do zrozumienia, że jestem przerażona, więc na kolejny dzień umówiła mnie na usg do early pregnancy unit. Okazało się, że to nic złego i właśnie od rozrostu spowodowane.
midorada ja bouncer pamietam z mojego dziecinstwa, i byl ze mna i moja siostra bardzo dlugo bo czesto się bawilismy z nim jako starsze dzieci. Tak żeby sie pobujać itp więc mój Krzyś chyba też dostanie taki 😁
teraz bede w pl to glukoze zrobie, bo chyba pora odpowiednia, a żółtaczke wktorym tyg się robi? a tarczyce robie co poltora miesiaca bo mam niedoczynnosc, i nawet tu dbaja o to zeby to sprawdzać.
ninatrn to będzie wyzwanie, żeby małemu zrobić zdjęcie 😉 słodki będzie taki paszport.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marylu gratulujemy 🙂Suuuper 🙂 Co wy tu tyle chlopcow macie? 😁 Bo z kim nie gadam,to same dziewuchy hihi.Ninatrn co do zdjecia,to akurat az tak bardzo wagi nie przywiazuja do niego.Jak pojdziesz do fotografa,to on zadba o odpowiednie ustawienie..no,ale oczy musza byc otwarte.Ja dzis padam na ryj 😞 Oby do weekendu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 MArylu na samym poczatku gratuluje chlopaka 🙂 Dzis przez caly dzien polecialy mi moze jakies dwie kropelki takie bordowe,troche sie uspokoilam jak przed chwilka zrobilam sobie test i kolejny test pokazal dwie krechy 😁 Pierwszy test ktory robilam tydzien temu pokazal druga kreske ale slaba nie mialam pewnosci czy oznacza to ciaze czy co,pogrzebalam w necie okazalo sie ze oznacza to 100% ciaza z tym ze troche wczesna a teraz po tym tescie chyba jestem juz na 1000% pewna ze mam w sobie dzidzie 🙂 az nie moge sie napatrzec na ten test 😁 nie wiem czy wy tez tak mieliscie w pierwszych tygodniach ze czuliscie ze jestescie w ciazy,jakbyscie cos tam na dole brzuszka mieli,ja tak czuje od jakiegos czasu.Dzis mi sie troche kreci w glowie ale chyba to normalna reakcja ? pozdrowionka

P.S. niestety nie mam u siebie w miescie polskiego gina 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marylu gratuluje chlopca 😁 😁 😁 ja od poczatku ciazy tez czulam ze bedzie chlopak mimo iz wszyscy mi mowili ze mam sie nie nastwiac na chlopaka bo nigdy nie wiadomo... wydaje mi sie ze to sie czuje 😜

ja wlasnie uspilam mojego szatana po prawie 3 godzinach...
dowalil dzis kupe taka ze sie ledwo w piluszce miescila a jak mu tylek obmylam to o malo co nie zostalam ze tak sie wyraze osrana.. w ostatniej chwili pielucha zaslonilam mu dupke...
mowie Wam ten moj syn to diabel wcielony tylko czeka kiedy by tu na mnie nasikac albo ciezka artyleria strzelic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ninatrn ale ci zazdroszcze:-) Ja bym wiele dala za 2 pobudki 😜 Ja od poczatku mowilam,ze nosze pod serduchem coreczke i mialam racje 😁 Jak bylam na usg,to balam sie,ze uslysze,ze to chlopczyk,bo chyba bym sie rozplakala tak sie nastawilam :-) Ale pewnie jakby byl chlopczyk,to tez bym sie cieszyla.Najwazniejsze,zeby dzieciatko zdrowe bylo..Moje juz spi.Dzis mielismy bardzo ciezki dzien...po 15 kupie przestalam liczyc 😞 Juz sama nie wiem,co ja tak meczy..bo ile mozna sie z zebami uzerac?Wszystko co ja uczula wykluczylam jej z diety wiec juz nic nie wiem..wymusilam na gp badania kalu i tez nic nie wykryli,a bidulka dalej sie meczy..ja tez zaraz znikam spac,bo pewnie standardowo od 23 do 5:30 nie poapie,a o 6:30 panienka juz wstanie.Tak wiec kolorowych snow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monisia współczuje maleńkiej, ciekawe czy to ząbki czy jednak coś innego? mam nadzieje, że to się szybko skończy bo to straszne że takie maleństwo musi tak cierpieć 🤢
ninatrn a karmicie Olka na przemiań butelką i cyckiem? ciekawa jestem czy z tym nie ma problemów, bo różnie słyszałam:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marylu superasno, ze chlopiec bedzie. 🙂 🙃

Mialam dzis spotkanie z polozna. Serduszko syneczka ladnie i zdrowo pika... 🙂 Bylam tez na spotkaniu przedporodowym. Dzis niczego nowego sie nie dowiedzialam. Ta pierwsza lekcja byla o tym samym co w szpitalu na active birth. Ale za to troche odswiazylam wiadomosci. 🙂

Tak w ogole to jestem strasznie zmeczona - nie wiem czy to ta pogoda czy moze co innego... Najchetniej to juz poszlabym spac... 😞

Aaaa... jesli jeszcze nie wiecie to teraz w Boots jest BABY EVENT - buy 3 for 2. 😉 Kupilam juz chyba wszystko co bede potrzebowac. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu innej opcji nie mam jak sciagac mleko z cycka. nigdy nie wiem ile mam pokarmu czy jest wystarczajaco duzo zeby maly sie najadl... tak wiec daje ile mam a pozniej musze karmic mlekiem modyfikowanym... najwazniejsze zeby sie Olek najadal...
midorada to normalne ze jestes zmeczona... jesli czujesz ze chce Ci sie spac poprostu przespij sie troche a napewno lepiej Ci sie zrobi... ta pogoda tez do dupy nic sie nie chce mogloby juz sie wypogodzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,

Znow taki markotny, przygnebiajacy dzien i znow ja nie do zycia 🥴 🥴
NInatrn ostatnimi dnami to moglabym spac od rana do wieczora. Jak mam gdzies jechac to sie zmuszam. 😞 😞 Kompletnie nic mi sie nie chce, a przeciez przyjscie na swiat syneczka zbliza sie juz wielkimi krokami. Powinnam byc juz "zwarta, silna, gotowa" tymczasem jestem rozwalona na maxa... Chociaz troszeczke sloneczka by sie przydalo - odrobine...

Mimo wszystko przyjemnego dnia Wam zycze. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Midorada jesli cie to pocieszy,to ja tez nie mam sily i chce mi sie spac 😁 Tylko,ze ja dzis prawie w ogole niespalam.Julka ma mega katar i jedyna pozycja,w ktorej w miare mogla spac,to byla pozycja na mnie 🙃 🙃 A smarkow jej tyle sciagnelam,ze szok!A pogoda faktycznie do d...oszalec w domu mozna.
Super z tym bootsem..w zeszlym tyg kupilam 2 wielkie pudla pampersow,a tak bym miala 3 za ta cene 😠 😠
a co do bicia serduszka,to sobie na wizycie nagralam i do porodu sluzylo mi jako dzwonek na telefon 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj w lozku bylam dosc wczesnie... Ale w nocy zazwyczaj kilka razy do toalety wstaje i to chyba rozbija moj sen. Chodze potem jak snieta ryba. 🥴

Monisia no mazna sie wkurzyc. Wlasnie zauwazylam ze w Mamas and Papas tez sa znizki, a ja w miniony poniedzialek zrobilam tam duze zakupy... 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Midorada powiem ci jedno:PRZYZWYCZAJ SIE!! Teraz juz zawsze tak bedzie hihi.Jestem najszczesliwszym czlowiekiem pod sloncem jesli udaje mi sie przespac 3h ciagiem,bo zazwyczaj to ja tyle spie na dobe,tyle z wielu ratach haha 😁 😁 Moj lobuzik odsypia noc,wiec lece obiad zrobic i poprasowac 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia wczoraj po 19 juz mnie nie bylo 😁 😁 Ale mozna bylo to znac za drzemke, bo po 21 moj maz dopiero do domu wrocil, wiec wstalam i zrobilam mu kolacje. Tak wiec mozna uznac, ze mnie pobilas ta 21 😁 😁 😁 Choc czasem mi sie zdarza miec odazd o tej godzinie - hihi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jak bylam w ciazy potrafilam juz od 17 spac z przerwami na nocne przechadzki do toalety.
Olus spi ladnie dzis juz zdazylam pomyc naczynia, wstawic pranie i nawet poprasowalam 🙂 🙂
mam jeszcze chwile dla siebie zanim sie obudzi 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...