Skocz do zawartości

Ciąża w Anglii. | Forum o ciąży


LadyP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 711
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej, Hej 🙂 U mnie wszystko dobrze, tylko to swędzenie... Zostało nam jeszcze do wyznaczonej daty porodu 10 dni, ale jeszcze się mojemu synusiowi nie śpieszy 🙂 Dzisiaj trochę posprzątałam, umyłam okna, mam jeszcze parę rzeczy do wyprania ręcznie więc może przyśpiesze go troszeczkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziamdzia ja też tak sprzątałam dzień przed porodem, a w nocy z mężusiem pobaraszkowaliśmy i zaraz potem na porodówkę jechaliśmy. A ja byłam tak zmęczona tym sprzątaniem, że marzyłam tylko o śnie heh. Także odpoczywaj ile się da, bo później możesz już nie mieć na to czasu 😉

Dusia88, a malutkiej nic nie pomaga na kolki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz już tylko odpoczywam 🙂 Bo po tym sobotnim sprzątaniu wszystko mnie boli i mam zakwasy 😆 Stwierdziłam, że nie będę pospieszać małego, wyjdzie jak będzie gotowy 🙂
Dusia a próbowałaś używać butelki antykolkowe? Ja kupiłam takie z tommee tippee i zastanawiam się czy coś one pomagają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi też się wydają, że te butelki nic nie dają. Wcześniej wspominałam o koleżance co jej synek też miał okropne kolki i ona zaczynała od tommee tippee, później zmieniła na avent, a potem na dr Brown(czy coś takiego) i nic to nie dało, bo mały dalej cierpiał. Także sama nie wiem?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzusie!
Dzisiaj miałam pierwszy skan. Dzidziuś zdrowy, ma 7cm. Mimo że to moja druga ciąża, to i tak łezka mi poleciała ze wzruszenia. Proszę Was jednak o wyjaśnienie mi czegoś, bo ja się już pogubiłam. A mianowicie:
Pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 25lipca, według moich obliczeń jestem w 13 tyg. i termin wyszedł mi na 1maja; według położnej jestem w 12 tyg. termin na 2 maja; a dzisiaj ze skanu dowiedziałam się, że jestem w 13+2 tyg.(to ok), ale termin wyznaczyli mi na 23 kwietnia!!!! Jak to możliwe z tym kwietniem?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i byłam wczoraj u położnej i jak się okazało ten masaż robi się w 41 tygodniu i że zrobi mi go za tydzień jak nie urodze, a jak masaż nie pomoże to 6 listopada mam iść na wywołanie do szpitala... Teraz staram się dużo ruszać i spacerować, żeby mój mały szkrab się szybciej zdecydował wyjść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nelli kolki przeszly, odpukac! Prawdopodobnie pierwsze dni karmienia butelka zaowocowaly sensacjami brzuszka, ale teraz juz lepiej 😉 Dziamdzia poki dobrze sie czujesz, a maluszek siedzi w brzuszku szczesliwy to sie nie przejmuj terminem porodu, natura sama wie kiedy ma siemzaczac. Wiem, ze sie nie mozesz doczekac, nie dziwie sie 🙂 ale cierpliwosci jeszcze, uwierz, ze jak sie zaczna bole to pomyslisz, ze chcialabys jeszcze zeby sobie posiedzial w brzuchu 🙂 :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta, co do liczenia terminu to nie ogarniam jak licza, jak sie dowiedziaam ze jestem w ciazy to w Pl lekarz wyliczyl mi z miesiaczki ze termin bedzie 1 pazdziernika, potem mi potwierdzili w UK ze ten sam termin bedzie, ale na usg zmienili ze na 24 wrzesnia bedzie, mowili ze zle wyliczyli, potem ze dziecko duze, wiec ze moze jednak bedzie 1 pazdziernika, a w rezultacie jak liczylam to 1 pazdziernik byl z miesiaczki wyliczony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta, co do liczenia terminu to nie ogarniam jak licza, jak sie dowiedziaam ze jestem w ciazy to w Pl lekarz wyliczyl mi z miesiaczki ze termin bedzie 1 pazdziernika, potem mi potwierdzili w UK ze ten sam termin bedzie, ale na usg zmienili ze na 24 wrzesnia bedzie, mowili ze zle wyliczyli, potem ze dziecko duze, wiec ze moze jednak bedzie 1 pazdziernika, a w rezultacie jak liczylam to 1 pazdziernik byl z miesiaczki wyliczony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś się zaczeło 🙂 O 6 rano zaczeły odchodzić mi wody ale nic więcej bez bóli bez skurczy bez niczego, po prostu spałam i nagle poczułam jak mi cieknie i się obudziłam, zadzwoniliśmy do szpitala, powiedzieli nam że spokojnie że wszystko jest ok i tak jak ma być i mamy przyjechać na 8. pojechaliśmy... położna zbadała mocz, zmierzyła mi ciśnienie zbadała małego i powiedziała że wszystko jest ok i odesłała nas do domu, kazała wrócić jak będę miała skurcze co 3 minuty lub jak wody zmienią kolor na zielony lub jak zaczne krwawić. A jeżeli w ciągu 48 godzin nic się nie będzie działo to mam wywołanie w szpitalu.
Masakra dziwne to dla mnie że jak mi wody odchodzą to do domu mnie puścili, no ale cóż tu wszystko jest inaczej... Teraz pozostaje nam tylko czekać cierpliwie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...