Skocz do zawartości

Detektor tetna plodu | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ech tam juz kupilam :P niech bedzie 🙂 czekam az dojdzie 🙂 Moja Dzidzia tez sie juz rusza ale Moj nie slyszal jeszcze serduszka bo tylko raz byl ze mna na usg a wtedy w szpitalu nie mieli glosnika w aparaturze no i nie slyszal biedak :P a tak to sobie poslucha w domciu 🙂









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaki zamówiłaś w ogóle,ja taki

http://cgi.ebay.co.uk/ANGELSOUNDS-FETAL-DOPPLER-HEART-LCD-MONITOR-LOUDSPEAKER_W0QQitemZ370192252860QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_Maternity_Pregnancy_MJ?hash=item56312d7fbc&_trksid=p3286.c0.m14


i żałuje bo podejrzewam że ten cały taki zapinany dookoła jest lepszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item733857058_ktg_detektor_tetna_plodu_usg_monitor_oddechu.html
ja taki.
ale nie przejmuje sie jak nie bedzie slychac to trudno. nagram dziecku swoje bicie serca niech slucha jak bedzie niespokojne 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Używałam jakiegoś niby szpitalnego 🤨 i w różnych pozycjach heh próbowaliśmy szukać,Nam nie pomogło.
Przecież nie każdy działa tak samo 😉 na pewno będzie inaczej u Was,ja napisałam tylko jak to u Nas wyglądało.
Daj znać jak już dojdzie 🙂
Aaaa i później rozmawiałam z położną to powiedziała mi że mam wyczuć główkę i wtedy trochę wyżej powinno być serduszko,ale nie pomogło mi ☺️ i właśnie powiedziała że do domowego użytku najlepsze są te gdzie się zakłada cały pas na brzucholek 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zobaczymy jak to bedzie u Nas 🙂 powinien dojsc jutro albo w srode czekam z niecierpliwoscia ale nie mam zelu i nie wiem gdzie by go kupic chyba ze w jakies aptece bedzie 🙂
no ale jak wyczuc glowke? to przeciez trzeba brzuch naciskac no nie? ja to sie boje bo czasem jak naciskam zeby sprawdzic na jakiej wysokosci mam macice to pozniej tak boli troszke wiec wole nie naciskac wcale hehe :P








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie mówiła nic,chyba nie jest groźne bo sama położna jak mi naciska,to też tak dziwnie czuję i nie robi tego delikatnie heh.
Ostatnio pyta się mnie czy chce poczuć główkę a ja do niej że nie bo to takie dziwne uczucie 🙃 sobie pomyślała pewnie co za wyrodna matka 🤪 ale ja sama czasami też próbuję wyczuć Malutką i to jest takie dziwne wtedy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie pewnie nieco inaczej Ty juz 32tydzien ja dopiero 18sty :P wole nie naciskac brzucholka :P bo pozniej sobie wkrecam jak mnie cos zaboli ze to moja wina i ze glupia naciskam a zas trzese portkami ze cos nie tak z Dzidzia :P
no ja tego zelu poszukam w aptece jak nie to cos tam wykombinuje 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja dooplerka kupiłam w 15 tyg 🙂 a chyba od 17 zaczęłam wyszukiwać dzidzi,ale żebyś była spokojniejsza to zapytaj położnej na wizycie jak masz szukać i czy szkodzi,ale wydaje mi się że nie jest szkodliwe.
No a pobolewać to zawsze coś będzie,ja też panikowałam na początku,ale to chyba dlatego że pierwsze poroniłam,coś mnie zabolało to potrafiłam siedzieć i płakać i przyglądałam się sobie i szukałam czegoś czego w ogóle nie było heh,także spokojnie,bo Maluszek też czuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie tez taka panikara jestem 😞 a w ktorym tyg. poronilas jesli moge wiedziec? ja wlasnie wiem ze im dalej tym bezpieczniej ale jakos tak sie boje bo mialam plamienia bylam na duphastonie i teraz znow biore duphaston bo mialam lekkie plamienie w piatek ale tylko pol dnia no i jak sadze po wymazie ostatnim...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poroniłam w 8 tygodniu,w ogóle był szok że jestem w ciąży,bez leczenia nie dawali mi szans na zajście,ale to było tylko raz po poronieniu nie szło Nam i dopiero jak zaczęłam tabletki zażywać to się udało i zaczęłam panikować,każdy ból,coś nie tak i już było po mnie.Ale wiem że nie ma już co panikować,trochę musi pobolewać,plamienie też się zdarza,ważne żeby wypoczywać i pilnować się,a będzie dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze wszystko jest w porzadku 🙂 🙂 🙂 i bedziesz miec upragniona Dzidzie 🙂
no ja to drze o kazda nieprawidlowosc ale w sumie to czytam jakies pierdoly i pozniej tak jest :P
masz racje bedzie dobrze i tyle 🙂 a bolec czasem cos musi poza tym nie boli mnie jakos tak ze zyc nie daje cos tam zakluje i tyle Dzidzia sie rusza bo czuje co jakis czas 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UDALO SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pomoczylam brzuch i odrazu lepiej 🙂 nie mam zelu bo nie bylo go w zestawie musze jutro kupic w aptece woda tez dobrze przewodzi ale wysycha szybko :P
ech ale narazie takie kilkusekundowe bo Dzidzia sie rusza :P przylapie ja jak bedzie spac albo jak urosnie bo wtedy nie ucieknie hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...