Skocz do zawartości

Niska waga dziecka w 36 tygodniu Ciąży | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No mam nadzieje że będzie wszystko dobrze. tylko najgorsze jest to ze zamiast mi każdy mówić ze będzie dobrze to każdy ma jakieś bunty do mnie ze źle się odżywiam albo coś takiego to jak mam się odżywiać żeby było dobrze jem te składniki które są dla niego niezbędne z piramidy żywienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj byłam u ortopedy i wypisał mi zaświadczenie ze mogę rodzic siłami natury chodź boli mnie biodro i ledwo chodze 😞 boje się nie tyle bólu spowodowanego porodem tylko tego ze tak mi jest cieżko z biodrem a co dopiero przy porodzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to od dawna dzidzia nic nie przybiera? Bo wiesz usg to tylko sprzet ktory tak samo jak czlowiek jest omylny, i ma zakres bledu. u mnie wychdzilo ze ma duzą roznice w wielkosci konczyn i glowki, tzn konczyny jakies 2-3 tyg mlodsze od glowki, a wcale nie urodzila sie z duza glowka. Moze akurat na nastepnym usg okaze sie ze maluszek rosnie. Bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgadzam się z Martą 🙂 Na pewno będzie dobrze! Także głowa do góry - nie myśl o tym w sposób negatywny tyle daj na luz - w miarę możliwości - oczywiście, a być może wówczas dzidzia "wyluzuje" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...