Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
belen, no to dobrze, że nie masz wysokiej temperatury. Po prostu musisz jak najwięcej się wygrzewać pod kołderką, pić herbatkę i może jakoś przejdzie 😘 No, ale do lekarza możesz się przejść na wszelki wypadek. Mi dawniej pani dr powiedziała, że jak będę miała wysoką temperaturę, to mogę zażyć paracetamol, gdyż bardziej może dzidziusiowi zaszkodzić wysoka temperatura niż ta tabletka. No ale tak jak mówię, żadnych lekarstw na własną rękę nie możesz brać, tylko to na co pozwoli Ci lekarz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
FiAnn napisał(a):
dziewczyny, powiedzcie mi, czy bierzecie już jakieś witaminki ciążowe?

do 12 tygodnia powinno się zażywać kwas foliowy. ja go kupiłam zaraz po zrobieniu testu a dzień później zalecił mi go lekarz,to samo w pierwszej ciąży. a po 12 tygodniu zamiast kwasu foliowego można brać kompleks witamin,bo większość z nich zawiera również kwas foliowy 🙂 a jest on niezwykle ważny na rozwój układu nerwowego u dziecka,więc warto sobie zakupić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka tusia 😉 samopoczucie super wlasnie sie obudzilam przed chwila 😁 dzis wolne od pracy 🙂 noi "przyszly tatus"miejmy nadzieje przyniesie pieniazki to pierwsze co apteka 🙂 juz nie moge se doczekac chociaz na 90 procent jestem przekonana ze jestem w ciazy 🙂 😆 widac mi juz brzuch nawet 🤪 takie ziarenko moze w sobie mam a juz widac mi brzuch i wszyscy mi to mowia i to widac jak bym wam fotke wyslala to bys cie nie uwierzyly ze to 7 tydzien :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Belen - wiem wiem jezeli chodzi o moj okres tym bardziej ze naj dluzej co mi sie spoznil od 10 prawie lat to 5..a co do tych cholernych papierosow to jestem taka na siebie zla jak go odpalam!!!!a moj jak mnie widzi z papierosem to naj chetniej przenikl by mnie wzrokiem:ale ograniczam czasem tylko 3 czasem 5 papierosow dzieennie ale juz i tak nie pale jak wstaje i teraz bede walczyc wlasnie z nalogiem moze do 17 wytrzymam bez...
Jestem taka szczesliwa jestem prawie pewna ze nosze w sobie ta fasoleczke a moj przyszly maz jest taki kochany i strasznie mnie wspiera caluje po brzuszku i zasypia z reka na nim 🙂

Tusia - tak po za tym dziekuje mam nadzieje ze dolacze jeszcze dzis do was 😉

Belen - wracaj szybciutko do zdrowka 😉 calusy dla was

A jezeli chodzi o kwas foliowy tomozna go stosowac na dlugo przed poczeciem ja bralam 2 miesiace odstawilam bo nic nie wychodzilo 😞 ale jakis zapas mam 🙂 ale napewno jakies witaminki bede brac 😉 dla polskich mam nie polecam prenatalu jest okropny beka sie po nim nie dobrym smakiem a czasem nawet mialam po nim zgage :/ za to polecam elevit pronatal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😘Kochane buziaczki dla kazdej z osobna w brzuszki
Wybaczcie,ze sie nie odzywam, ale jestem umierajac, meczy mnie katar i kaszel 😞
uwazajcie na siebie mamusie bo to grypsko czaji sie za kazdym rogiem i ma chec zaatakowac 😠
a leczyc go bez lekow jest uciazliwe 😞
milego i spokojnego weekendu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczyny temperatura wzrosla do 38° czyli nie obeszlo sie bez paracetamolu 😞
Codziennie rycze czy ta grypa nie odbije sie na moim malenstwie 😞
Jak mi nie przejdzie ten mocny kaszel to antybiotyk....dziewczyny ja chyba zwariuje 😞

A co u Was jak tam??? Hormonki szaleja???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka dziewczyny 🙂 zrobilam wczoraj test i za przeproszeniem kor.... sa dwie kreseczki !!!!! 🤪 🤪 jestem w ciazy 😉 i dolanczam do was tak sie ciesze 😉 a a zarazem male obawy ale to normalne 😉 moj tez sie ucieszyl ze wie juz na 100 procent 🙂 nie moglam wytrzymac ze by sie nie pochwalic z wami ale wczoraj komputer byl zajety noi klapa..tylko teraz wizyta u lekarza 🤨moj dostal tylko zaliczke wiec malo nam zostalo w sumie grosze a ja wyplata dopiero za miesiac ;( bo dopiero zaczelam tu prace..cos sie wykominuje 😉 naj wazniejsze ze jestem 😉 i juz tak strasznie kocham tego maluszka...Chciala bym teraz synka a moj znowu coreczke.Naj wazniejsze by zdrowe bylo, pozdrawiam i milej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ktoś wyjątkowy. Rozumiem, że palisz papierosy i ni potrafisz się oduczyć na zawołanie. Polecam książkę Allen Car "Jak skutecznie rzucić palenie" albo "jak skutecznie rzucić palenie. Książka dla kobiet" coś takiego. To co koleś opisuje jest niesamowite. Odechce Ci się palić raz na zawsze. Ja jestem ego przykładem. Nie palę pół roku już i to nie był żaden problem dla mnie. 3 mam kciuki za Ciebie. 😁 aha możesz ściągnąć ze strony chomikuj. pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki 😘 wiedzę, że mam małe zaległości, ale przez weekend nie miałam kiedy włączyć kompa, mój synek wczoraj obchodził roczek, więc w związku z tym miałam masę przygotowań 🙂 no i na dodatek w sobotę dopadły mnie mdłości, ale dzisiaj jest już trochę lepiej 😉

ktos__wyjatkowy_ - tak się cieszę, że dołączyłaś do nas 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...