Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja jak do tej pory tylko raz mialam silny ból głowy, az mi bylo niedobrze i każdy dźwięk powodowa uczucie jakby rozsadzania głowy. Nie brałam nic bo balam sie ze zaszkodzę dziecku. Położyłam sie i do wieczora ból sam minął. Pozniej dopiero przeczytalam ze leki na bazie paracetamolu sa bezpieczne, nie można tylko aspiryny i tych na bazie ibuprofenu. Dawka dobowa to 8 tabl na dobe max, także możne wez na raz dwie. Z naturalnych to Amol- ponoc nie tylko na bol głowy, także możne warto spróbować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi w pierwszych dniach dokuczył strasznie ząb i najgorsze, że w pierwszym dniu jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży i brałam mig400 😞 a drugiego dnai się dowiedziałam o ciąży i już nic nie wzięłam, ale w nocy wyłam z bólu i mąż dał mi apap...udało sięzasnąća na drugi dzień dentysta-sadysta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
od jednej tabletki na pewno nic się nie stało. Ja na 2 dni przed tym jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży raczyłam się grzanym winem i nie skończyło się na jednym kubku 🙂
a co do bólu głowy, to na szczęście mnie omija, ale raz się zdarzył. przetrwałam bez leków i poszłam spać. z reguły jak szłam spać z bólem głowy bez leków, budziłam się z jeszcze większym, ale tym razem się udało. ciąża może mieć też jednak lecznicze właściwości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, ja też zanim się dowiedziałam, to tyle rzeczy robiłam, których nie powinnam, dźwigałąm straszne ciężary, przebywałam w towarzystwie palących, dużo palących, jakieś piwko itp...strach myśleć...ale podobno na początku organizm sam się broni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nic nie mówcie, ja II. połowę stycznia imprezowałam, bo ciągle jakaś okazja była same urodziny, także moje i mojego męża, tak wiec sobie wyobraźcie 🤪 na dodatek paliłam fajki(teraz to nie mogę na nie patrzeć) 🙂 🙂 Wcześniej miałam zapalenie gardła i brałam antybiotyki i mojej siostry córeczka przyniosła ze żłobka grypę żołądkową i wszystkich pozarażała, no i znów trzeba było się czymś leczyć. Dopiero 27. 01 dowiedziałam się, ze jestem w ciąży...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka u mnie bylo to samo. W styczniu urodziny moje, siostry i imieniny mamy, w lutym urodziny taty no i walentyki...nawet nie chcę myśleć...a później z dnia na dzieńtaka panika, bo coś może zaszkodzić...
Heh a odnośnie daty, kiedy się dowiedziałam to u mnie był 29 luty 🙂 na dłuuugo zapamiętam tądatę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki.
Chciałam się pożegnać z wami. Niestety i tym razem mi się nie udało,wczoraj na usg przeżyłam szok, ciąża się nie rozwija, serduszka brak... Czekam w domu aż zacznie się krwawienie i idę do szpitala na zabieg.
Trzymajcie się cieplutko , trzymam kciuki za was wszystkie i dziękuję Wam za wsparcie jakiego do tej pory dostałam od Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agnesa strasznie mi przykro... az nie wiem co napisac 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Az mi sie płakać chce 😞 😞 😞 😞 trzymaj sie kochana, nie wiem co przezywasz, bo nigdy tego nie doswiadczylam, ale wyobrażam sobie, ze to cos strasznego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnesa tak bardzo mi przykro 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Nawet nie wiem co mam Ci napisać 😞Trzymaj się kochana i nie poddawaj się, masz cudownego synka i to dla Niego musisz być silna i jakoś to wszystko przetrwać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka Ja mam tak samo bo zawsze jest ryzyko ,że może być coś nie tak... A najgorsze w tym wszystkim jest to ,że Agnesa dobrze się czuła i miała wszystkie ciążowe dolegliwości 😞Nawet
beta ładnie jej przyrastała... A tu takie coś 😞 Ale jak od wczoraj się nie odzywała to wiedziałam ,że coś się stało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny bardzo wam dziekuje za cieple slowa.
Najgorsze jest to,że ta wiadomość jakoś do mnie nie dociera, caly czas mam objawy ciąży, chociaż już wczoraj lekarz kazał mi odstawić leki podtrzymujące, a tu dalej nic się nie dzieje,żadnych plamień, skurczy, nic. Mój lekarz po usg nie widzi szans na powodzenie i kazał iść od razu do szpitala, a lekarka u której dzis byłam, mowi,żeby czekać przynajmniej do poniedzialku i jesli nie wystąpi krwawienie to dopiero wtedy do szpitala. Też mi dzis powiedziala,że ta beta jednak przyrastała za wolno.
Już sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Jestem strasznie zmęczona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnesa siedzę i cały czas myślę o tym Co się stało 😞 Może powinnaś iść jeszcze do innego lekarza żeby ktoś inny zrobił usg. Nie raz lekarze się mylą , sprzęt też bywa zawodny.... Jak byłam w ciąży z Mikołajkiem mądra Pani doktor rąbiąc mi usg 3D na super nowoczesny sprzęcie powiedziała mi ,że moje dziecko nie ma żołądka. Myślałam ,że zawału dostanę. Po tygodniu pojechałam do innej ginekolog i Ona robiąc usg na starym aparacie powiedziała ,że wszystko jest na swoim miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...