Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Nie było mnie jeden dzień na forum, a tu "pińcet" stron zaległości 🤪 ale już wszystko dzielnie nadrobiłam. Cudne Dzieciaczki macie 🙂 już nie mogę się doczekać mojego maleństwa 😆 A co do niespodzianek podczas porodu, to jesteście niesamowite- temat naprawdę świetny, a jaki prawdziwy 🙂
A ja wczoraj wzięłam się za przemeblowywanie i sprzątanie, i zeszło mi od 9 do 23 🤢 a dzisiaj nie mam siły ruszyćjednym palcem, a mam jeszcze tyyyle pracy. Boli mnie totalnie wszystko, plecy, nogi, ręce...chyba trochę wczoraj przesadziłam, bo ze zmęczenia nie mogłam spać 😮
A jak Wam sięzaczął dzisiejszy piękny dzień? Jakie macie play na weekend?
P.S.Wczoraj u mnie była burza i padał śnieg!! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane 🙂
Karolka to czeka Cię super weekend. My pewnie przesiedzimy dwa dni w domu bo Ja cały czas chora jestem i nie chcę sobie pogorszyć więc wolę w domu posiedzieć.
Emma Ty się tak nie przemęczaj bo jeszcze sobie zaszkodzisz.
Sama po sobie widzę ,że jak tylko coś więcej posprzątam czy ponoszę mojego synka to później boli mnie dół brzucha.Musimy się teraz oszczędzać. W tym roku daruję sobie nawet mycie okien - zamierzam do tego celu wykorzystać mojego męża 🙂 Co do Naszych lewatywowych i porodowych tematów to rzeczywiście bardzo życiowe 🙂 Dzisiaj o 18 mam wizytę u mojej gin, będzie mi chyba robiła to dokładne usg z przeziernością karku. Już nie mogę się doczekać ale jak zwykle się denerwuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny, u mnie tez bedzie nudny weekend. Moj maz jutro pracuje bo w poniedzialek nie mieli pradu i mial wolne. W niedziele nie bede go nigdzie ciagnac bo pewnie bedzie wykonczony, zreszta dzis czeka go sprzatanie domu bo mam od niego kategoryczny zakaz robienia czegokolwiek, okna juz umyl tydzien temu. Ja wizyte mam w poniedzialek wieczorem i juz sie zaczynam denerwowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj nie liczę że poznam płeć bo moja gin ma zasadę ,że do 20 tygodnia nic nie mówi. Powiedziała mi kiedyś ,że parę razy pospieszyła się i powiedziała a później okazało się coś innego i miała nie przyjemności. Od tego czasu jak nie jest pewna na 100 % to nic nie mówi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny. Tak się chwaliłam, że nie choruję a tu proszę obudzi łam się dzisiaj rano z katarem bóle głowy i gardła;/ i zastanawiam się czy wogle jest sens rejestrować się do lekarza po południu czy odrazu do apteki iść. Nienawidzę chorować. Dzięki Bogu nigdy nie chorowałam często i długo ale nienawidzę tego;( Poradzicie coś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmmm ja jeszcze w ciazy nie chorowalam i mam nadzieje, ze tak zostanie. Musisz sie porzadnie wygrzac i wypocic te wirusy. Pij gorącą wode z miodem i cytryna albo gorace mleko z maslem, miodem i czosnkiem. Bierz witamine c, ale w malych ilosciach, byle nie rutinoscorbin, bo w ciazy zabroniony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Muszę się z kimś podzielić dobrą nowiną, a mój mąż ma oczywiście rozładowany telefon (nie zdziwiłabym się jak w dzień porodu będzie tak samo 😉). Dostałam dziś nagrodę za 2011 rok. Moja firma właśnie sfinansowała mi wyprawkę dla naszego dziecka!!! 🤪 A ja się zastanawiałam skąd na to wszystko wziąć 🙂
Ja to badanie genetyczne mam 12 kwietnia i koleżanka, która mi je załatwiła mówi, że jak się dzidzia dobrze ułoży to pan doktor może już mi coś zdradzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Larosa staram sięoszczędzać, ale niestety tak to jakoś jest, że samo sięnie zrobi,a mój pracuje od 6 do 22 z małymi przerwami więc nie mam sumienia zostawiać mu wszystkich obowiązków i ile dam radę staram się robić sama...chociażokna też mi pomył i całe prranie pościeli, kap itp itd teżon zrobił i wogóle mnie bardzo wyręcza, aż mi czasem głupio, bo widzę jaki jest przemęczony...
Gabrysczyamelka, polecam Ci jeszcze sok malinowy na rrozgrzanie, i na katar inhalacje, choćby ze soli kuchenej, i moczenie nóg w bardzo ciepłej woodzie z solą, i wszystko to, co polecała Karolka, jeśli wybierasz się do apteki, to jup sobie prenalen, syrop na bazie soku z malin, czarnej porzeczki, czosnku-sppecjalnie stworzony dla ciężarnych...i kochana wypoczywaj i wygrzewaj się jak najwięcej...przechodziłam to tydzień temu także wiem, jak się czujesz i trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nacudia- super wiadomosc- serdeczne gratulacje!!!!!

Dziewczyny mam pytanie podobno od drugiego trymestru zmienia sie witaminki na takie zeby mialy mniej kwasu foliowego, slyszalyscie cos o tym i zmienilyscie juz?
A tak wogole to jakie bierzecie i ile mniej wiecej was kosztuja? Ja mam centrum materna kosztuja ok 30 zl za 30 tab ale jakos mi dziwnie sie odbija sie po nich i mysle nad zmiana. Lekarka mowila ze obojetnie bo i tak wiekszosc z syntetyczych witamin sie nie wchlania i ze najwazniejsze jest odzywianie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...