Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Kolor bardzo lubilam, ale byl uciążliwy, bo najpierw musialam odrosty robic dekoloryzatorem za kazdym razem a pozniej dopiero kładłam farbe 🤨 Ja mam swoje ciemny brąz, to rudy nie chwytal.

to farbowanie to jest uciazliwe jak juz sie zacznie to trzeba te odrosty robic itd. 🥴
ale chcialo sie inny kolor niz naturalny to trzeba robic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka, aż chciałoby się rzec, że nie poznałabym Cię na ulicy 😜
Dobrze, że poruszyłyście ten temat, bo ja też farbowałam się ostatnio na wigilię i już mam taaakie odrosy, chociaż każdy mówi, że nie widać, ale ja widzę...Czytałam mnóstwo artykułów na ten temat i właśnei głownie piszą, żeby użyćfarby bez amoniaku,ale sama to jakoś tak siębałam, ale skoro Wy też się farbujecie, to i ja mogę. Chociaż czytałam, że z powodu hormonów może wyjść inny kolor, a mi zawsze wychodzi inny kolor od zamierzonego, więc nie wiem czy mam tyle odwagi, by zaryzykować, bo jak wyjdzie niebieski ?? 🤪 a co do zapuszczania, to ja też postanowiłam wykorzystać czas ciąży na zapuszczenie fryzury, bo mam asymetryczne, z jednej storny króciótkie z drugiej dłuższei też nie pasuję do wyglądu matki polki- Andziucha, może będziemy się razem wspierać w tym zapuszczaniu? Danusia, chcialabym żeby moje włosy rosły chociaż w połowie tak szybko jak Twoje, bo od grudnia urosły może ze 3-4cm 🤢 ale w zamian za to jednak gdzie indziej też wolno rosną 🙃 Karolka, udaego wyjazdu 🙂 Larosa, daj znać jak się rozwija Maluszek i co lekarz powiedział na Twoją chorobę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Larosa daj znać co u gina!
Mi włosy w ciąży urosły baaaardzo długie, generalnie aż za łopatki i było ich dwa razy wiecej!!!
Jak skończyłam karmić cycem to zaczęły wypadac i aż zakola miałam...
Teraz tez już mi nowe rosną;-) czoło mi zarasta hehe
U nas (czerwcowki 2011) większość dziewczyn farbowsla włosy w ciąży i po porodzie i nic sie nie działo. Także spoko.

Co do tematu witamin looknijcie na te:
LadeeVit mi lekarz polecił z dwoma kwasami Omega
Koszt ok 40zl za 30 tabsow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już jestem po wizycie 🙂 Moja gin znowu miała ponad godzinne opóźnienie a do tego mądre panie z rejestracji pozapisywały pacjentki co dziesięć minut i po dwie na jedną godzinę więc myślałam ,że mnie tam szlag trafi. Nie dość że mam cholernie daleko to jeszcze się naczekałam. U mojego dzidziusia jak na razie wszystko w jak najlepszym porządku 🙂 Ma już 73 mm wszystko było ładnie widać: żołądek, pęcherz, serduszko, dwie rączki, dwie nóżki, kręgosłup w normie, główka też 🙂 Nawet było widać uszka i nosek 🙂 Super sprawa zobaczyć znów swojego maluszka 🙂 Kolejną wizytę mam dopiero po weekendzie majowym i już nie mogę się doczekać 🙂
Karolka nie poznałabym Cię w tych rudych włoskach gdybyś nie napisała ,że to Twoje zdjęcie 🙂 Ale ładnie Ci było w tej fryzurce i kolorek też super. Ja swoje naturalne mam ciemny brąz i rzadko kiedy farbuje za dużo zachodu bo mam włosy prawie do pasa więc muszę kupować ze trzy farby żeby ładnie pokryć. Siwych na razie nie mam mój naturalny kolor jest do przyjęcia więc na razie odpuszczę sobie farbowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Larosa strasznie sie ciesze ze u Twojego maluszka jest wszystko dobrze 🙂 😁 U mojej lekarki godzina opoznienia to tez standard, tez mam dosc daleko bo jezdze do Katowic (50 km)
Tak sobie mysle ze jak lekarka widziala nosek to plec pewnie juz tez 🙂

Ja mam problem z wypadaniem wlosow- tzn zawsze mialam bardzo geste i grube, a od 3 miesiecy prawie mi wypadaja, lekarka mowi zebym sie nie przejmowala bo to od lekow glownie hormonalnych ale biore tez encorton- a to jest lek sterydowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂
Larosa, jejciu jaki ten Twój mały Łobuziak jużduży 🙂 mój ostatnio miał 23,4mm, chociaż teraz pewnie sporo podrósł 🙂 super, że się prawidłowo rozwija, a mówiła coś lekarka na chorobę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Karinka w naszym gronie 🙂
Ja co prawda jestem od Ciebie o 10 lat starsza ale ludzmi specjalnie bym sie nie przejmowala. Moze sie pozniej okazac ze to najlepsza rzecz w zyciu jaka Cie spotkala. Ja co prawda stara nie jestem, zaczelam sie starac o dziecko jak mialam 24 lata i musialam przejsc bardzo dluga i ciezka walke o dziecko, a ja glupia jak mialam 20 lat jak zaczelam wspolzyc bralam tabletki, gdybysmy wtedy wpadli nie musielibysmy przez to wszystko przechodzic. Ciesz sie ciaza, bo kiedys moze sie okazac ze juz wiecej nie bedziesz mogla...
Moja przyjaciolka ma 35 lat i corke 19 letnia a druga 11 lat. Ostatnio jak bylam w szpitalu to na sali lezala ze mna dziewczyna 18 letnia, a w sali obok 16 letnia i to juz jej drugie dziecko 🙂 roznie sie ludziom uklada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha Andziucha, wczoraj się nie odezwąłaś i ja dzisiaj od rana byłam w mieście i ledwo ledwo udało mi sięominąćfryzjera. \mam teraz z tej krótszeej strony taką beznadziejną długość, że mi na ucho zachodzą i nijak tego ułożyć nie idzie...Ratunku...nie wiem czy wytrzymam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emma23 napisał(a):
Haha Andziucha, wczoraj się nie odezwąłaś i ja dzisiaj od rana byłam w mieście i ledwo ledwo udało mi sięominąćfryzjera. \mam teraz z tej krótszeej strony taką beznadziejną długość, że mi na ucho zachodzą i nijak tego ułożyć nie idzie...Ratunku...nie wiem czy wytrzymam 😜

Ja Ci zakazuje chodzic po ulicach gdzie widnieje napis FRYZJER 😁 😁 😁
wczoraj bylam tu prawie caly dzien trzeba bylo dzieckiem sie zajac ☺️
mi tez juz tak odrastaja ze szok i teraz wygladam jak pol nieszczescia bo mialam wczesniej irokeza i teraz tak mi stercza z dwoch stron jak wstaje ze boje sie patrzec w lustro 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...