Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Kochane 🙂
Wybrałam się dzisiaj na zakupy bo przejrzałam swoją szafę i stwierdziłam ,że nie mam co założyć na wielkanoc. Kupiłam sobie rozkloszowaną sukieneczkę w koralowym kolorze i dwie tuniczki na krótki rękawek.
Emma to rzeczywiście duże wyzwanie przed Tobą z tym weselem 🙂 Ale jak nie dasz rady tańczyć to posiedzisz sobie za stołem i pojesz dobrych rzeczy 🙂 Jak byłam w ciąży z Mikołajkiem i miałam duży brzuch też miałam dwie duże imprezy w rodzinie chrzciny i 18 - takę barat mojego męże (obie imprezy na 50 osób). Nie miałam siły tańczyć to siedziałam za stołem i ruszałam cały czas buzią 🙂 Podstawą było tylko wygodne krzesło żeby kręgosłup nie bolał.
Andziucha czeka Cię sporo pracy z roczkiem Twojego Fabianka. Ja nie dawno robiłam roczek Mikołajkowi i tak się narobiłam ,że nie miałam siły z łóżka wstać następnego dnia. Tort robiłam sama zeszło mi się z nim od 24 do 4 nad ranem 🙂 Zawzięłam się ,że jak zaczęłam to muszę go skończyć.
Wrzucę Wam zdjęcie mojego małego arcydzieła 🙂 To był mój pierwszy tort w życiu bo mam dwie lewe ręcę do pieczenia ciast.
Obiad mogę zrobić ale za ciasta nigdy się nie biorę bo zawsze kończy się zakalcem.
Karinka witamy wśród październikowych mamuś. Nie przejmuj się tym co ludzie powiedzą - najważniejsze ,że Ty cieszysz się z tego ,że będziesz mamą a reszta się nie liczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mnie tez czeka wesele we wrzesniu, chocby nie wiem co musze na nim byc. Moj Przyjaciel sie zeni i nie wyobrazam sobie zeby z nim nie byc w tak wazny dzien. Niestety czeka nas z 80 km drogi, bo on mieszka w Raciborzu, wesele bedzie dwudniowe, juz sie boje czy sie w cos zmieszcze 😲 Pewnie bede musiala kupic jakis namiot- normalnie nosze 34, 36, a we wrzesniu to nie wiem- strach sie bac 😮

Tez musze sie wybrac na jakies zakupy, ale jakos nie mam checi, jeszcze nie wiem co bym chciala kupic, a jak nie wiem i tak chodze po sklepach to jakos czesto wychodze z pustymi rekami bo nic mi sie nie podoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
sorry, że wchodzę na Wasz wątek, ale może kogoś zainteresuje, że dodałam nowe aukcje, teraz sprzedaję:
-koszule do karmienia- kończy się cena od 9,99
-maść maltan
-książkę z przepisami
-ubranka po synku
-moje ubrania
-bajki Frankliny-nowe i używane
-inne bajki
-7 rodzajów kolczyków
-bransoletkę

ceny od 3,99
zapraszam do obejrzenia 🙂

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=17480357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Danusia a może będziesz tą szczęściarą i przytyjesz tylko 10 kg. Wtedy na pewno nie będziesz miała problemu żeby sobie coś kupić na wesele. Ja wiem ,że pewnie znowu przytyję ze 20 bo już mam 3 kg na plusie 😞 Ale u mnie na szczęście żadne wesele się nie szykuje - mamy tylko chrzciny w maju a tak to chyba innych imprez nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Danusia dziękuję 🙂 Miło mi ,że Ci się spodobał 🙂 Pomysł wzięłam z internetu. A co do wagi to co ma być to będzie - kilogramami będziemy się martwić po porodzie. Ale wiem ,że tym razem tak szybko nie schudnę bo po drugim dziecku już nie jest tak łatwo zrzucić sadełko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂
Larosa świetny tort, ja też robiłąm podobny na roczzek, nie wiem czy uda wam siępodejrzeć ale wklejam link http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=295602610479064&set=a.295602583812400.66560.100000879835900&type=3&theater
Danusia, dobiłaś mnie, Ty nosisz teraz 34-36 i martwisz się co założysz we wrześniu, aj a teraz noszę 42 !! to ja chyba spadochron sobie kupię, skoro Ty myślisz o namiocie. A tak serio to zamierzam mieć prześliczną sukienką, nawet jeśli będzie w rozmiarze spadochronu to uszyje mi ją Mama 😜 trudno, będę wielkim kolorowym spadochronem, ale na weselu też być muszę 🙃
Karinkanie będzie tak źle, a późnie j pewniee jak będziemy biegać za naszymi maluszkami to kilogramy będą lecieć w dół 🙂
Mamusie , a jak Wasze brzuszki? Rosną? Ktoś je zauważa? Mój to chyba tylko ja widzę i tatuś ;p ale może ddlatego, że jeszcze nikogo nie wtajemniczyliśmy.
P.S. Odkryłam, że mój maluszek nie lubi fasolki, frytek i spagettii, bo kiedyś mogłam to normalnie jeść, a teraz po tym zdycham, mam brzuch jaak balon i czuję się okropnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emma fajnie ze Mama moze Ci uszyc sukieneczke- wystarczy wybrac jakis ladny material i kroj, a tak to trzeba chodzic po sklepach i nie zawsze sie znajdzie cos czego sie szuka.
Wiem o czym mowisz- ja ostatnio zjadlam worek kiszonej kapusty takiej surowej ze sklepu, to bylo tak kolo 18, potem cala noc nie spalam, mialam brzuch jakbym miala zaraz urodzic , cos w nim bulgotalo i strasznie mnie bolal tak z boku jakby watroba. W zyciu juz tego nie zrobie 🤢 to bylo straszne 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Danusia, miałam dokładnie to samo, myślałam, że mi brzuch wybuchnie...
A z tą sukienką mam nadzieję, że jakoś z mamą damy radę, bo w moim rrozmiarze coś ładnego kupić to napewno będzie problem, a wogóle to widziałaś kiedyś takie wyjściowe sukienki ciążowe? bo ja szczerze mowiąc nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
Emma nie mogę obejrzeć Twojego dzieła bo wyskakuje komunikat ,że nie można wyświetlić żądanej strony bo jest ona nie dostępna 😞 Super ,że mama uszyje Ci sukienkę na wesele bo rzeczywiście ciężko jest dostać coś ładnego zwłaszcza w zaawansowanej ciąży a jak już coś wpadnie w oko to cena często powala. My dzisiaj wybieramy się do mojej koleżanki która ma 20 miesięczną Amelkę więc mój Mikołajek będzie miał się z kim pobawić a w ostatnim czasie wręcz przepada za dziećmi 🙂 Jak widzi w parku dzieci to bije brawo albo robi im papa 🙂 Co do brzucha to u mnie już widać taki konkretny. Z Mikołajkiem nie było tak szybko widać jak teraz już wszyscy widzą ,że jestem w ciąży nie da się ukryć 🙂 Wrzucę Wam aktualne zdjęcie mojego brzuszka to same ocenicie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzialam duzo ladnych ciazowych na allegro, tylko ze nie wiem czy bym sie zdecydowala bo teraz jak jeszcze znam swoje wymiary i wiem jaki fason mi pasuje to bym kupila i napewno by pasowala, ale jak przybedzie w roznych miejscach to nie wiadomo jaki fason bedzie najlepszy i wypadaloby najpierw przymierzyc, no i poza tym nawet do konca nie wiadomo jaki to rozmiar bo nigdy wiekszych nie nosilam wiec nawet bym nie wiedziala czego szukac. W sklepach typowo ciazowych ceny sa zabojcze...

Trudno- potem sie bedziemy martwic- puki co trzeba sie cieszyc ciaza 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Larosa, takk myślałam, że pewnie nie będziecie mogły podejrzećzdjęcia 😞 a nie umiem go tu wkleić ;/
Danusia z tym martwienie sęto masz racje, wczoraj gadałam właśnie na ten temat z moim i on się najpierw śmiał, że jak będę zmęczona to pójdędo auta spać, a on się będzie bawił-bo przecież on się ttak szybko nie zmęczy 🙂 a później stwierdził, że może wcale nie pójdziemy, bo będę w szpitalu albo coś, także naprawdęnie ma się co martwić na zapas 🙂
A jeśli będę miała problem z kiecką, to u mnie jest taki ssklep z tkaninami i oni upinają tkaniny na manekinach, tak że to wygląda jakby to jakieś cudne kreacje były. Więc jak w nic się nie zmieszczę, to pójdę do nich i poproszę, żeby mi jakąś szmatkę łądnie upięli i już 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zrobimy zbiorowe odchudzaniee 🙂 a ten tort myszki miki przeszliczny musissz nas nauczyć drugiego niestety nieda sie odtworzyć . Ja brzuszek zawsze miałam wiekszy ale teraz to ciągle ktos mi mowi ze przytyłam albo ze w ciązy jestem nieda się ukryć hehe trzeba sie cieszyć ze swojego stanu .;d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cieszę się ,że tort Wam się podoba 🙂 Upiekłam trzy okrągłe biszkopty z dwóch zrobiłam tort z trzeciego od miseczki odrysowałam i wycięłam uszy. Resztę zrobiłam dekoratorem do tortów wyciskałam takie malutkie różyczki jedna obok drugiej. Kremy miałam gotowce z torebek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...