Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dokladnie. jestem pzrekonana, ze nie jeden przecietny czlowiek, ktory chcialby adoptowac dziecko, dalby mu o wieje wiecej milosci i ciepla niz taki bogacz. Mojej siostry szef dlugo sie staral o adopcje i w koncu im sie udalo, momo, ze bylo po 40tce. Adoptowali chlopca, ale nie potrafili ofiarowac mu milosci, tylko dobra materialne. maly jest teraz taki rozpieszczony i rozwydrzony, ze sami nie moga sobie dac z nim rade. Szkoda dziecka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane 🙂
Jak Wasze dzisiejsze samopoczucie ? Ja pospałam sobie do 8 - Mikołajek znowu zrobił dzień dobroci dla mamy 🙂 Zjedliśmy śniadanie a teraz bawimy się brumami 🙂 (mój synek ma ostatnimi czasy bzika na punkcie samochodów). Dobija mnie tylko dzisiejsza pogoda bo znowu jest szaro, buro i nie chce się nawet przez okno wyglądać 😞
Anulka bardzo się cieszę ,że z Twoim maleństwem wszystko dobrze 7 cm to już spory dzidziuś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To super miałaś sen 🙂 Mi jak się śnił mój dzidziuś to śniło mi się ,że jest okropnie brzydki miał bardzo odstające uszy, nos na pół buzi i był cały pomarszczony 😁 Pierwszym razem jak mi się śniło dziecko
(nie wiedziałam jeszcze wtedy ,że jestem w ciąży) to była malutka dziewczynka a teraz za każdym razem śni mi się chłopiec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
To super miałaś sen 🙂 Mi jak się śnił mój dzidziuś to śniło mi się ,że jest okropnie brzydki miał bardzo odstające uszy, nos na pół buzi i był cały pomarszczony 😁 Pierwszym razem jak mi się śniło dziecko
(nie wiedziałam jeszcze wtedy ,że jestem w ciąży) to była malutka dziewczynka a teraz za każdym razem śni mi się chłopiec...

hehehehe 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
No to jak wrócisz do domu od razu nam napisz jak Twój maluszek się czuje. I może poznasz już płeć 🙂

napisze napisze 🙂 z ta płcią to jestem przekonana, ze gin nawet jak cos dostrzeże, to mi nie powie, bo stwierdzi, ze za szybko i moze sie mylic 😮 ona taka troche dziwna jest. Moze gdybym poszla do niej prywatnie, to by miala inne podejscie, a tak to czasem utrudnia...

Andziucha no to super wiadomosc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...