Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja wiem, ze dostane, ale jak on by mi zalecil to bym byla usprawiedliwiona przed moim pracoholizmem 🙂) hehe 🙂)
Ale pol zycia komus cos udowadniam, wiec w tylku mam...

A w pracy loozik, ja juz mialam isc po swietach wielkanocnych i ciagle przeciagam 🙂)
Szefowa spoko...
a laski marudza, ze nie bedzie mial kto rozsmieszac ich jka nerwowa atmosfera 😉)

No i sie narobia, ale czy mnie ktokolwiek zapytal, czy ja sie nie narobie.. albo wyniosl za mnie ciezkie naczynia... nie!!!!!! wiec przestaje patrzec na innych!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie tez się nie sprawdziło według tych obliczen do zaplodnienia doszlo w ostatnim dniu wiec powinna byc dziewczynka a bedzie chlopak 🙂 ale jak w 10 tyg zobaczylam go na monitorze to stracilam nadzieje na dziewczynke ..w ogole jedzenie jakie wchłaniam..zero słodkiego nie mam w ogole ochoty na slodkie zadnych kolrowych wod,slodyczy itp ;/ za to ciagnie mnie do slonych i konkretnych rzeczy sery,kielbasy itp..wiec plec sprawdzila sie jedynie pod wzgledem diety 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann ale z tego co ja czytalam to jak przytulanko jest w dzien owu lub po to chlopiec bo plemniki meskie sa szybsze, a zenskie dluzej wytrzymuja w sluzie czekajac na jajeczko czyli jak przytulanko jest pare dni przed to dziewczynka.

Czyli Tobie rzeczywiscie wychodzi chlopiec wg tej logiki, albo cos pokrecilam 😮

Hehe a z ta dieta ta teoria to chyba jeszcze bardziej naciagana 🙂
Ja pochlaniam wszystko jak odkurzacz i slone, kwasne i slodkie wiec nie wiem co mialabym miec 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jak? danusia? 😮 przeciez napisałam w ostatnim dniu płodnym a nie krwawienia ..okres mialam regularny co 28 dni czyli dni plodne od 9-18 a do zaplodnienia doszlo w 17 dniu czyli powinna byc dziewczynka a jest chlopiec 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂 🙂 🙂
A ja na początku miałam wstręt do słodkiego, a teraz wraca na nie chęć, podobnie jak na słone ;p płci jeszcze nie znam, ale patrząc na dietę to powinny być bliźniaki 🤪do tego chłopiec i dziewczynka ;p w środę wizyta więc może czegoś się dowiem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Jestem po wizycie moje maleństwo waży już prawie 300 g i termin przesunął mi się na 2 października bo dzidzia jest większa niż wskazuje na to ostatnia miesiączka. Chłopczyk potwierdzony w 100 % - widzieliśmy ptaszka - więc teraz wątpliwości już nie mam... Coś czuję ,że urodzę jeszcze we wrześniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny 🙂 paskudny dzis u mnie dzien - szaro, buro i wieje...
Larosa to duza dzidzia, moja ma ok 370 gram a 3 tyg roznicy... jak tak dalej pojdzie to dolaczysz do wrzesniowek 😉
Wczoraj bylam na pierwszych zakupach dla malej, pokupowalam troche bodziaków w pepco, ale nie wiedzialam jaki rozmiar wybrac - dlatego wzielam dwa 0-3 a reszte na 60 cm 😉 w sumie to nie wiem co mam kupowac, koniec wrzesnia moze byc juz zimny, to z krotkim rekawniem za duzo nie ma chyba co juz kupowac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry Mamusie 🙂
U nas teżdizsiaj paskudna pogoda, leje deszcz, jest zimno, ale nie powiem, żeby się w taką pogodę dobrze nie czuła, bo napewno lepiej niż w upały. Wczoraj był jakiś tragiczny piątek, u nas w mmieście zabił się młody chłopak na motorze- przychodził do nas do sklepu, a przed samiutkim sklepem spalił się samochód...Jaka jazda to poprostu szok...Rodzice przyjechali, żeby nas odciążyć trochę w sklepie na jakieś dwie godziny, a my mogliśmy pójść na spacer (normalnie pracujemy od 6 do 22) więc współny spacer to dla nas rarytas. Siedziliśmy sobie w parku a tu mam dzwoni, gdzie jest gaśnica....a ja od razu 1500 pytań co się stało...facet jechałi przed naszym sklepem zapalił mu się samchód, okazało się, że trzy gaśnice samochodowe niewiele zdziałały...dopiero nasza dużo większa pomogła stłumić ogień...auto było w gazie i mogło wybuchnąć! więc my biegiem z tego parku...ja myślałam, że wyzionę ducha jak dobiegliśmy...Może to było ok. 1km, ale jak ja teraz nawet szybko nie chodzę tylko po mału, to dla mnie taki bieg to było takie wyzwanie, że szok. Złapała mnie taka kolka z lewej strony na dole, że z pół godziny nie chciało mi przejść...Auto do końca ugasili strażacy, ale nadaje się już tylko na złom...co za dzień...dobrze, że już się skończył...


Larosa, cieszę się, że z maluszkiem wszytsko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas tez okropna pogoda, ranoi bylo cieplutko, na raz przyszly chmury, gory zaszly mgla i zaczelo padac, w momencie ochlodzilo sie o 15 stopni...

Karolka, ja chyba wogole nie bede kupowac body z krotkim rekawkiem, u nas w domu nie ma za cieplo.
Jajestem na etyapie zakupu elektronicznej niani- dla nas to koniecznosc bo mamy duzy dom, to zebym cos slyszala jak bedwe w kuchni czy gdzies, zreszta chyba od razy zrobimy pookoik dla malej kolo naszej sypialni, ale na noc przynajmniej na poczatku bedzie spac chyba z nami w sypialni w lozeczku, od siostry jakby co dostane drugie lozeczko, a jak sie system nie sprawdzi to przeniesiemy jej podstawowe rzeczy do nas a pokoik bedzie miec na dzien zeby sie bawic a i na potem nie trzeba bedzie juz robic pokoiku . Co myslicie o takim rozwiazaniu???

Ja zmykam i chyba juz dzis nie bede bo idziemy na 19 do teatru.
Pa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Danusia jak masz możliwość to rób ten pokoik.
Wiadomo ze na początku będzie u Was ale wy tez musicie mieć czas dla siebie.
Niki od ok 5 mca śpi sama w pokoju obok.
Po prostu cała noc mam włączona nianie.
A wcześniej zero tv, seksu, nawet jak m zachrapal to dostawał bęcki.
Jak np jest chora to bierzemy ja do siebie.

Wysmarowalam ja po kąpieli po tych krostach, ciekawe co będzie w nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czerwcowka wspolczuje tej ospy... 😞
My mamy tylko 2 pokoje, no wiec na razie malutka bedzie z nami w sypialni, jak podrosnie to odstapimy jej pokoj, nie ma innego wyjscia... Danusia ja tez bym na waszym miejscu kombinowala juz pokoik dla malucha, a znasz juz plec??? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czerwcowka współczuję choroby...
Danusia jeśli masz możliowość, to pewnie że od razu rób pokoik dla dziecka.
Karolka my też mamy tylko 2 pokoje i dokładnie tak jak Wy najpierw będziemy wszyscy razem, a potem naszą sypialnię oddamy brzdącowi. Takie życie 🙂
U nas okropna pogoda. Nic się nie chce, prócz spania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.. Pozno do was dolaczam ale podczytuje juz jakis czas .. 🙂 Jestem juz w koncowce 18 tygodnia, termin mam na 7-9 pazdziernika.. Nie mieszkam w Polsce , takze tu system zdrowotny jest troche inny a i opieka nad ciezarna rozni sie znacznie..do tej pory mialam robione tylko dwa USG tutaj ( plus jedno w Polsce , ktore robilam w 8 tygodniu ciazy). Robia je tutaj w kosmicznych dla mnie odstepach czasu.. Do 12 tygodnia ciazy kobieta nie jest pod zadna opieka.. Tu wychodza z zalozenia ze zadziala natura, albo ciaza sie utrzyma albo nie , bedzie jak ma byc. Takze w zasadzie pierwsze usg mialam robione troche za wczesnie dla nich bo w 11 tygodniu a drugie juz w 13 i wtedy tez zrobili mi to pierwsze usg NT , nastepne USG mam dopiero 30 maja i wtedy to juz bedzie usg polowkowe.. Wiec wyszlo w zasadzie tak ze 2 miesiace jestem bez zadnej wizyty , bez wiadomosci czy u malenstwa wszystko oki.. Do lekarza dostac sie ciezko musialabym chyba wykrwawiac sie na smierc zeby sie zainteresowali.. Jezeli nie krwawie, dobrze sie czuje, to znaczy ze jest dobrze, nawet jezeli brzuchol pobolewa wg nich TAK MA BYC. Dziwna metode tez maja co do roznych ciazowych badan, ja nie znam zadnych swoich wynikow tak jak wy .. Jakie badanie bym nie robila , kazdy wynik wysylaja do lekarza ja nie mam z tym kontaktu on tylko wysyla wiadomosc WSZYSTKO JEST OK. Ciaze moja prowadzi polozna , co tez moze byc dla was zaskoczeniem nie lekarz.. Z lekarzem i to nie ginekologiem a lekarzem rodzinnym mam miec kontakt dopiero w 24 tyg ciazy.. Oj mowie wam dziewczyny zycie i bycie w ciazy za granica rozni sie diametralnie od tego w Polsce.. Nie mowie ze jest zle .. Ale kazda przyszla mama chcialaby wiedziec czy z jej malenstwem jest wszystko w porzadku .. Tymbardziej ze jak na 18 tydzien mam nie za duzy brzuch.. W tym tyg CHYBA tez poczulam ruchy dzidzi.. nie jestem pewna bo to moja pierwsza ciaza.. cos tam mi poskakalo po pecherzu a pozniej nizej w okolicach pepka kilkakrotnie puknelo.. Moze to to? No nic .. pozostaje mi czekac do wizyty wtedy przekonam sie czy wszystko jest w porzadku..
Mam tez pytanie do was dziewczyny odnosnie alergi.. od samego poczatku wrecz mam nawracajacy katar i zatkany nos.. nie moge sie z nim w ogole uporac .. Teraz gdzie wszystko kwitnie najlepiej byloby gdybym zamknela sie w domu na cztery spusty i nie wychodzila ale dobrze wiemy ze tak sie nie da 🙂 Macie moze jakies sprawdzone sposoby na to?
pozdrawiam i mam nadzieje ze zagoszcze tu na dlugo a przynajmniej do pazdziernika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...