Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej mamuśki co tam słychać dawno się nie udzielałam 🙂
Jak tam wasze brzuszki kochane czujecie już ruchy bo ja już fiksuje i sama nie wiem czy coś czuje czy to tylko moja psychika :> nie moge sie już doczekać października 😁
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc dziewczyny,przepraszam dlugo milczalam ale mialam problem z internetem,do tej pory korzystam z tego w telefonie.bylam w poniedzialek u lekarza juz 13tydzien maluszek rozwija sie prawidlowo,ma 8cm i wazy 14gram 🙂Pozdrawiam was kochaniutkie.A co tam u was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
a ja wczoraj podczas kapieli jak scisnelam sutka zaczelo sie cos z niego saczyc... czy to nie za wczesnie na siare???nie wiem czy dzwonic do lekarki czy nie..

danusia to normalne, ale nie kazda tak ma, wiec sie nie denerwuj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
Kasiu, cieszymy sie ze Twoim Maluszkiem wszystko dobrze 🙂

Karolka dzieki za odp bo juz zaczelam sie martwic 😲

wrzesniowki tez pisaly jakis czas temu, ze im sie cos tam sączy, niestety taki to juz urok ciazy u niektorych z nas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uuuuu Emma gratki 🙂 teraz to juz z gorki mamy 😁
Legginsy mi sie bradzo podobaja, są bezszwowe, ale niestety tylko dlugie i w 3 kolorach: czarny, szary, granatowy. Nie maja specjalnej przestrzeni na brzuch, ale sie ladnie rozciagaja i nie powinny uwierac 🙂 aa i sa z przyjemnego materialu (jedne byly rozpakowane to przylukalam sobie co i jak 😉 )
A tuniki to jak dla mnie bez rewelacji i nie kupiłam żadnej. Na ciuszki dziecięce tez nie patrzyłam, bo już mam wszystkiego w nadmiarze 🙂 Z tego co widzialam, to tłum przyszlych mamusiek okupowal te legginsy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja kupilam body z dlugim rekawem dla Malej 🙂
tuniki tez mnie nie zachwycily- kupowaly je glownie starsze panie na swoje brzuszki 🙂
ja legginsow nie kupilam bo rzadko chodze bo wydaje mi sie ze mam grube nogi i wyglada to nieestetycznie 😮 zreszta mam z 5 par zwyklych, jak dam gumke pod brzuszek nie cisna.
Myslalam nad termometrem takim do uszka i na czolo za niecale 50 zl ale nie kupilam bo wydaje mi sie ze to za tanio i moze byc niedokladny, raz kupilam w aptece w promocji termometr elektroniczny i jak sie zmierzy dwa razy w tym samym miejscu temperature to czasem jest 2 stopnie rioznicy 🤢 wiem ze to nie regula ze jak tanie to zle.
A tak wogole to u nas rano byly dzikie tlumy w lidlu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka a zwykly to jaki? taki rterciowy? one chyba zostaly juz wycofane ze sprzedarzy i teraz sa galowe- wygladaja tak samo jak rteciowe tylko slupek jest srebrny a nie czerwony. No ale takiemu maluszkowi ciezko taqkim zmierzyc pod pasdzka a taki na czolo pare sekud i juz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
Karolka a zwykly to jaki? taki rterciowy? one chyba zostaly juz wycofane ze sprzedarzy i teraz sa galowe- wygladaja tak samo jak rteciowe tylko slupek jest srebrny a nie czerwony. No ale takiemu maluszkowi ciezko taqkim zmierzyc pod pasdzka a taki na czolo pare sekud i juz

no wlasnie te galowe 🙂 podobno jedna jak mierzyla tym dotykowym, to wskazywal 35 stopni, a dziecko bylo widocznie rozpalone, no wiec zmierzyła tym zwykłym i wyskoczyło prawie 39 😮 inne laski tez o tym pisały...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to jest calkiem mozliwe! ja nie wierze tym elektronicznym, dlatego wlasnie ten z promocji wyrzucilam i kupilam galowy bo mi byl potrzebny dokladny pomiar (lekarka kazala mi mierzyc temp. we wiadomym miejscu kilka cykli, a ten skok temperatury przy owulacji jest o pare kresek wiec takim wogole nie dalo sie tego zrobic), tylko tak sie zastanawiam czy taki wystarczy bo takiemu malemu dziecku ciezko zmierzyc temperature bo trzeba trzymac pod paszka minimum 5 minut....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Uuuuu Emma gratki 🙂 teraz to juz z gorki mamy 😁
Legginsy mi sie bradzo podobaja, są bezszwowe, ale niestety tylko dlugie i w 3 kolorach: czarny, szary, granatowy. Nie maja specjalnej przestrzeni na brzuch, ale sie ladnie rozciagaja i nie powinny uwierac 🙂 aa i sa z przyjemnego materialu (jedne byly rozpakowane to przylukalam sobie co i jak 😉 )
A tuniki to jak dla mnie bez rewelacji i nie kupiłam żadnej. Na ciuszki dziecięce tez nie patrzyłam, bo już mam wszystkiego w nadmiarze 🙂 Z tego co widzialam, to tłum przyszlych mamusiek okupowal te legginsy 😉

Karolka, mam taką nadzieję, że teraz to już będzie z górki, ale coś mi się wydaję, że najgorsza górka - lato, dopiero przed nami... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi upał już daje sie we znaki, zwłaszcza jak muszę gdzieś jechać autem-nie mamy klimy i jest masakra, bojję się pootwierać okna, żeby mnie nie zawiało, ale inaczej jest taka gorączka, że za moment głowa mi pęka...co będzie w lipcu 🤪 mam nadzieję, że wtedy uda mi się trochę zwolnić tempo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi tez troche ta pogoda dokucza, ale to jest przynajmniej pretekst, zeby szybciej urwac sie z pracy 🙂 dzis wyszlam przed 15, a jutro ide do ginki i licze na zwolnienie 🙂 z drugiej strony ciagle sie zastanawiam, czy nie pomeczyc sie jeszcze tydzien w pracy, to bym przynajmniej dostala cala wyplate od firmy, a tak kolejne sianko bede miala zalegle...nie wiem co robic, strasznie mi sie nie chce juz tam wracac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny, w lutym urodziłam córcię i mam po niej dużo ślicznych ciuszków w idealnym stanie: śpioszki, pajace, półśpiochy, kombinezon, kurtka, dres, płaszczyk itp. Wszystko w rozmiarze dla 0-3 miesiące. Może któraś Mama byłaby zainteresowana kupnem to proszę o kontakt na priv. Podeślę zdjęcia ciuszków i mogę wystawić aukcję na allegro. Z doświadczenia już wiem,że dzieci bardzo szybko rosną i szkoda wydawać kupę kasy na nowe rzeczy, które może założyć bąbel max 3 razy.

Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrówka dla Was i maluszków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂
Myślałam, że jak wrócę po 5 dniach to do nadrobienia będę miała ze 100 stron, ale na szczęście byłyście powściągliwe w wypowiedziach 😉 Wiedeń przepiękny i akurat teraz gorący. Powiem Wam, że jednak ciąża nie służy długim podróżom i zwiedzaniu miast w upale. Ale i tak uważam, że warto było pojechać. Momentami czułam się jak jakiś eksponat muzealny, bo prawie każda kobieta na wycieczce mówiła jak to mnie podziwia, że nadal pracuję, że pojechałam i że w ogóle daję radę zwiedzać kiedy one w normalnym stanie nie mają już sił 😮 W sumie dzięki wycieczce, tańcom wieczorem poczułam jak bardzo moja dzidzia może szaleć w brzuchu 🙂 Nie wiem czy taka była zła, że ją męczę czy taka zadowolona ciągłym kołysaniem, że wieczorami dawała nieźle o sobie znać i było ją czuć normalnie przy położeniu ręki na brzuchu. Żałowałam tylko, że nie ma obok męża, który tak czekał, żeby poczuć pierwsze ruchy...
Dziś relaks po wycieczce, a w poniedziałek do pracy. Do usg jeszcze tylko 2 tygodnie i może dowiem się kto tam mieszka 😆
Miłego dnia dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...