Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam Przyszłe Mamusie

Czy któraś z Was ma termin na maj 2010??
Wiem, że my jesteśmy na samym początku tego oczekiwania i albo dopiero podejrzewamy lub lekarz już nawet potwierdził, że rozwija się w nas Maleństwo.
Jest się czym cieszyć 🙂 Jak mijają Wam pierwsze tygodnie ciąży??



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Kirrke

No właśnie, że nie mam żadnych mdłości i dlatego do wczoraj, kiedy byłam u lekarza tak do końca trudno mi było uwierzyć, że to na pewno ciąża 😉) nie narzekam oczywiście. Tym bardziej, że za miesiąc bierzemy slub i chciałabym sie dobrze czuć i jakoś prezentować 😉 Ale za to ciągle chce mi się spać. Śpię np. po pracy od 18-20 a potem o 23 już jestem tak zmęczona, że znów myslę tylko o śnie, mimo że kiedyś północ to było wcześnie na sen.

A Ty jak się czujesz? To niedługo czeka Ciebie drugie USG??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj idę na USG. Nie mogę się już doczekać. Ja na poczatku myślałam, że mam grypę żolądkową - wszystko się zgadzało: wymioty, ból brzucha, biegunka. Brakiem okresu się nie przejmowałam bo miałam nieregularny ale...coś mnie zastanowiło i zrobiłam sobie test 🙂 I tak od 1 września wiem, że będę mama 🙂Następnego dnia poszłam do ginekologa i usłyszałam:5tydzień i 5 dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super !!! Gratuluję. No, teraz to już będzie inny widok na USG 🙂 Fajnie. Trzymam kciuki za badanie i dobre wieści. Ja jestem dopiero na etapie robienia badań krwi, oznaczania grupy itp. To jeszcze trochę i skończą się Tobie mdłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje Mamusie.....Ja już jestem na końcu tej drogi zwanej ciąża....ale pamiętam dzień kiedy zrobiłam test....Walentynki.....pózniej dokładnie w Dzień Matki dowiedziałam się ,ze będzie Syneczek.....Wam tez szybko zleci te 9 miesięcy....i będziecie trzymać swoje upragnione Maleństwa.....Puki co życzę Wam wręcz nudnej....bezproblemowej ciąży...i szybkiego i bezbolesnego porodu(tego akurat sobie tez)....pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje Mamusie.....Ja już jestem na końcu tej drogi zwanej ciąża....ale pamiętam dzień kiedy zrobiłam test....Walentynki.....pózniej dokładnie w Dzień Matki dowiedziałam się ,ze będzie Syneczek.....Wam tez szybko zleci te 9 miesięcy....i będziecie trzymać swoje upragnione Maleństwa.....Puki co życzę Wam wręcz nudnej....bezproblemowej ciąży...i szybkiego i bezbolesnego porodu(tego akurat sobie tez)....pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was dziewczyny 🙂 🙂 Ja jestem grudnióweczką i to jest moja druga ciąża 🙂 🙂
Na początek serdecznie Wam gratuluje bo nie ma piękniejszego cudu na świecie jakim jest cud poczęcia nowego życia 🙂
Życzę Wam przede wszystkim jak najwięcej szczęśliwych chwil związanych z ciążą, jak najmniej dolegliwości związanych z nią no i zdrowia dla Was i Waszych maleńkich istot 😆 😆
Oraz jak najwięcej bolących kopniaków (takich jak ja teraz miewam :laugh: ) A na koniec jak najmniej bolącego porodu :P :P :P (o kurcze przecież to też jeszcze przede mną 🤪 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no super 🙂

Widzę, że nas przybywa no i pojawiło się nawet wsparcie od Majóweczek 2009 🙂 Bardzo dziękujemy. Fajnie. Ja mam termin na 22 maja 2010 więc jeszcze sobie poczekam 😉 ale najważniejsze, żeby wszystko było dobrze, a jakbym do tego się czuła tak jak teraz, to już w ogóle by było idealnie 🙂 Mam nadzieję, że zimę przeżyjemy jeszcze w normalnych rzeczach, a nie w kurtce lub płaszczu w rozmiarze XXL 😉 a maj to chyba rzeczywiście dosyć fajna pora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂 no proszę jak miło - kolejne mamusie. ja jestem listopadówką - zatem jeszcze nie rozpakowana i blisko końca 🙂 ale szybko zleciał ten czas kiedy dowiedziałam się że jestem w ciąży. życzę aby wszystkie mamusie były zdrowe i oby dzidziusie dobnrze się rozwijały 🙂 i jak to jedna mamusia powiedziała życzę "nudnej", bezproblemowej ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anite napisał:
no super 🙂

Widzę, że nas przybywa no i pojawiło się nawet wsparcie od Majóweczek 2009 🙂 Bardzo dziękujemy. Fajnie. Ja mam termin na 22 maja 2010 więc jeszcze sobie poczekam 😉 ale najważniejsze, żeby wszystko było dobrze, a jakbym do tego się czuła tak jak teraz, to już w ogóle by było idealnie 🙂 Mam nadzieję, że zimę przeżyjemy jeszcze w normalnych rzeczach, a nie w kurtce lub płaszczu w rozmiarze XXL 😉 a maj to chyba rzeczywiście dosyć fajna pora.


hehe kochana ja w styczniu juz kurtki nie umialam dopiac takze na zime lepiej sie zaopatrzyc w kurtke o wiekszym rozwiarza tym bardziej , ze zima potrafi sie trzymac do marca 🙂
maj to swietna pora , dlatego ze jak sie juz zaczyna wychodzic na spacery to jest piekna pogoda , cieplutko 🙂 Ja nic tylko spacerowalam codziennie z moim synkiem. Urodzilam 10 maja , a 24 wyszlismy na pierwszy spacer 🙂 Oklask dla Ciebie , bo zero brzydko wyglada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii, to jedziemy na tym samym wózku 😉 Mam nadzieję, że ten ślub to nie będzie za duży stres dla nas i dla dzidzi. Mam nadzieję, że zmieszczę się w suknię, którą kupiłam parę miesięcy temu 😉 będzie wtedy jakiś 10ty tydzień.
To chyba jednak jeszcze wcześnie na to, żeby urósł brzuszek.


A co do samopoczucia, to mam dobre. Wczoraj mnie pierwszy raz złapały lekkie mdłości. Mam nadzieję, że pierwsze i jedne z ostatnich 😉 No a oprócz tego - to tylko ciągle bym spała.

Fajnie, że szybko Wam mija ciąża. Dla mnie to jest pierwsza i na razie są troszkę mieszane uczucia, radość i strach jak to przeżyję, jak się będę czuła, czy wszystko będzie dobrze no i potem poród. Ale jest jeszcze dużo czasu, żeby się do tego wszystkiego przygotować 🙂 W końcu warto dla dziecka przejśc przez to wszystko 🙂

Pozdrawiam Was bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam majóweczki;-)

Pozazdrościć wam miesiąca! szczere gratulacje dla wszystkich.

Brzuszka w 10 tyg.nie będziesz miała więc spokojnie.Większy widoczny brzuszek pojawia się dużo później więc i może zimę przeżyjecie beż dużych płaszczyków.

Jak bedziecie miały jakieś pytanka zapraszam do styczniówek.
I bierzcie kwas foliowy.

Dbajcie o siebie bo to najważniejszy czas dla waszych dzidziusiów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam przyszłe mamusie :-)

Jestem tu od niedawna,ale już bardzo mi się tu podoba i mam nadzieję,że miło się tu będzie razem wspierać.

Termin porodu mam na 1 maja 2010r....
Teraz we wtorek idziemy na pierwsze USG.Już nie mogę się doczekać.

Co do samopoczucia,to bywa różnie..:-(Niestety bardzo wcześnie zaczęły się mdłości (od 6 tyg.) i bywa,że męczą cały dzień...nie ważne czy po jedzeniu,czasem jak zaczynam czuć głód - też męczą,na szczęście nie wymiotuję...

Martwi mnie to,że 10 października biorę ślub i boję się,że mnie te mdłości dopadną w kościele...hihi,albo zrobi mi się słabo...co też często się zdarza...

Może macie jakieś sposoby na zaradzenie tej sytuacji?

Pozdrawiam Was serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii, mamy ślub i wesele. Dokładnie 24.10. Myślę, że dam radę, choć teraz czasem tak mi się chce spać, że nie wiem tylko czy nie bedę tam ziewać. Ale emocje chyba będą chyba na tyle niecodzienne, że to na pewo nie będzie ziewanie z nudów 😉

Muszę też przyznać, że już przedwczoraj dopadły mnie pierse mdłości. Oby tylko to mi się nie zdarzyło w kościele 🙂

A suknia już była kupiona parę miesięcy temu i już były małe szanse, że uda nam się akurat przed ślubem. Udało isę, z czego siebardzo cieszę no i okazuje się, że nawet bez poprawek suknia powinna dać radę, więc będzie dobrze 🙂

I pytanie do wszystkich zorientowanych dziewczyn: od kiedy powinno się zacząć brać nie tylko sam kwas foliowy ale witaminy??

No i jak się czujecie Majóweczki oraz wcześniejsze przyszłe Mamusie?? Chodzicie do pracy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...