Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasia pewnie tak i powiem Ci że jesteś dokładnie taka sama jak mojego Mariusza siorka, też jest rybą i zawsze jak razem z nią buszowałam po sklepach to strasznie mnie zmęczyła..." a może te spodnie i ta bluzka albo tamte"....a do tego też ma na imię Kasia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alez wy tu dziewczeta skrobiecie 🙂 Ja własnie skonczyłam oglądac z mezem film "2012" bardzo fajny i trzymający w napieciu nawet Oliwia czuła to napiecie i ciągle kopała 😁

A co do znaków zodiaku to macie racje, ze barany sa strasznie uparte ja jestm baran i mąz tez baran. Tomek czesto sie smieje i mowi zobaczysz ze Oliwia jeszcze przyjdzie na swiat w moje urodziny czyli 17 kwietnia i bedzie trzeci baran w domu 🤪

Moretta a gdzie mozna znalesc nowy wątek, ktory załozyłas?

Jutro juz na 100% pakuje torbe Beata mnie zmobilizowała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Faktycznie lwy są strasznie dominujące i strasznie charakterne, ja łatwo wybucham i nie potrafię niczego w sobie zatrzymać 🙂 Ale mam bardzo wyrozumiałego męża 🙂
A co do zgagi mam ją permanentnie 😞 i ciągle piję mleko, pomaga na troszkę i od nowa - i choc to tak naprawdę nie ma nic do tego, śniło mi się że urodziłam Szymka i miał tak długie włoski że można je było już obcinać 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór Kochane!!

Nareszcie z Wami,po wielu dniach nieobecności.Nawet nie próbuję czytać i nadrabiać zaległości...nie dam rady.Ale wierzę,że mi pomożecie i najważniejsze rzeczy zredagujecie.

Pierwsze co zauważyłam po wejściu na forum,to informację,że NASZA MAJÓWECZKA URODZIŁA.Tak czułam,dlatego mnie tak na forum ciągnęło i jestem przerażona,że się moje przeczucia sprawdzają.Jakkolwiek by nie było składam Beatce serdeczne gratulacje. 😘

A ja póki co napawam się do bólu obecnością męża...w środę rano znów wyjeżdża i cóż...prawdopodobnie nie będzie przy porodzie,chyba,że Oliwka poczeka do 5 maja.A z tym może być różnie,bo ja się już zaczynam fatalnie czuć,boli mnie "tam na dole" wszystko co możliwe...No a poza tym puchnę na potęgę cała i od kilku dni mam wysokie ciśnienie,biorę leki,jutro chcę się wcisnąć na wizytę do swojego gina i obawiam się,że zbyt długo nie będzie czekał z CC.

Póki co,my z Oliwką nadal w całości (czyli jednak nie jestem pierwsza...),jest coraz ciężej,ale staram się jakoś przetrwać,najważniejsze,że mamy w końcu łóżeczko,które mąż dzielnie skręcił w Święta.

Pozdrawiam Was serdecznie i całuję gorąco

_Gabiś_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane 🙂

I witaj Gabiś my tu ciągle o Tobie myślałyśmy, Pszczółka pisała smska do Ciebie i nas trochę uspokoiła że jeszcze w dwupaku 😉 Na święta pewnie się cieszyłaś obecnością męża, ale przykro mi że być może nie będzie z Tobą przy porodzie 😞 chyba że będzie tak jak piszesz Oliwka poczeka trochę na tatę 😉

A ja dziś w nocy miałam takie bóle jak na okres i znów te kłucia były 🥴 i kręgosłup mnie w lędźwiach ciągnął 🤢 mały główką napierał coś mi się wydaję że u mnie rozwarcie coraz większe. Ale już bym chciała żeby Oliwierek dotrwał do 37/38tyg i może przychodzić na świat 😉

Lecę na śniadanko bo mężuś z pracy wrócił i ładnie przygotował 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski
Dobrze ze Gabis sie odezwała i nasze przeczucia ze bedzie pierwsza rzeczywiscie sie nie sprawdziły, ale zawsze moze byc druga 😜 zartuje oczywiscie na kazda przyjdzie odpowiednia pora 🙂
Ja tak jak pisałam wczoraj dzisiaj pakuje torbe. Zaraz zjem sniadanko bo dopiero wstała 🙂 i powyciągam wszystkie rzeczy jakie musza znalesc sie w mojej torbie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy 🙂

Gabiś fajnie, że się odezwałaś. Koniecznie daj znać co powiedział Ci lekarz na tą opuchliznę.

Łajsoka to niepokojące bóle, mnie też coraz częściej boli tak jakby na okres. A takie bóle to podobno przed porodem 😜 Kiedy masz wizytę? Ja dopiero za 2 tyg i bardzo chciałabym do niej dotrwać 🤪

Karolcia pakuj się pakuj 😉 Moja Emilka ma codziennie czkawke... nie lubię tej czkawki 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej no to widzę że w komplecie jesteśmy bo i Gabiś się odezwała, zazdroszczę Beatce że już ma tę małą istotkię przy sobie jasne że lepiej do chodzic jak najdłużej we dwoje ale cóż natura rządzi się swoimi prawami 🙂grunt to żeby mała szybko przybierała na wadze a mama wracała do zdrowia i będzie ok.Czytam że Karolcia nie dawno wstała- a ja nie nawidzę nocy 😠to koszmar a jak tylko wstanę to nogi mam jak banie, ja spakuję się zaraz po wizycie którą mam w piątek bo już będę coś wiedziała, jedno jest pewne że Jaś nie leży głową w duł i widzę że nie zamierza 😞tak się ułożyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ja mam wizytę już teraz w czwartek więc zobaczymy czy znów coś się tam rozwarło 🥴 ale tak jak pisałam wolałabym żeby Oliwuś wcześniej zechciał wyjść najlepiej by było tak po 37 tyg. u nas jest już 35tydzien i 4dzień więc daje mu te 2tyg i niech się wykluje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie ostatnio strasznie, bolą kolana np. leżę i chcę siusiu to jest masakra ledwo się podnoszę potem muszę z 5min. posiedzieć i wymasować kolana bo inaczej nie dam rady się podnieść 😞 rozbujam się trochę i wtedy wstaję 🥴 jak stara babcia cierpiąca na bóle stawów:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...