Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Też własnie przeczytałam ze jakieś wredne babska siadły na kłapouchą 😠 tez mnie to wpieniło nie rozumiem, tak jak piszesz Kasia jak któraś nie chciała to nie musiała głosować!!!!

Brzuszek faktycznie mam mały taka piłka wystająca, i tylko ta tunika taka luźniejsza 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale dzisiaj burza na forum 🤪 szok z tymi oklaskami, ja mam jeden czy dwa a i tak was czytam i czasem coś napisze, chyba nie jestem przez to jakaś gorsza 😉 no a z klapouchą to wogóle cyrk jak można być tak złośliwym, ja to się staram z dwóch kompów głosować takie śliczne te stópki Hani 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja nawet nie wiedziałam że taki dym się zrobił z kłapouchą.. mam takie zdanie jak Wy - jak komuś nie pasuje to niech nie głosuje i już 😠
Ja w porównaniu do Łajsoki to mam taką bombkę z przodu, że momentami dziwie się że pion trzymam :P
Nie wiem jaki Wy serial oglądacie ale my właśnie mamy ustawione AXN i oglądamy CSI 🙂
Ja się zaraz kładę - jakaś śpiąca jestem... ale pewnie zajrzę jeszcze do Was 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie ja skończyłam czytać ten wątek gdzie tak część dziewczyn siadła na kłapouchą..
Moim zdaniem nie ma co się wkurzać na brzuszka, tylko na dziewuchy które są takie wredne, że robią problem z tematu.
Wiadomo że dziewczyna nie będzie czytać całego tematu, ale nie można jej było wysłać maila ze sobie nie życzą tych linków? Wtedy na pewno by do niej dotarł. A tak jak one zaczęły dyskutować między sobą, to ciężko żeby kłapoucha wyłapała te posty w wątku 😠
Czyli jak Wam podrzucam adres http://www.ekoasy.pl/ to też spamuję? Fakt, że robię to tylko tutaj i tylko jak mi się przypomni, ale sprowadza się to do tego samego.. aaa - szkoda gadać.
O oklaskach wogóle już nie mówię - czytając wypowiedzi co niektórych to doszłam do wniosku że tam oklaski to wręcz rzecz święta. Byle jak najwięcej.. i jeszcze piszą że przez oklaski są zgrzty na forach 😞 śmiechu warte.. jakoś u nas zgrzytów nie ma - mamy różne liczby oklasków za różne rzeczy. Niektóre są za "coś" a niektóre dla przyjemności i na pocieszenie.. ale kogo to obchodzi na dobrą sprawę? Mam np. mniej gadać z Łajsoką a więcej z Kasią, bo będzie miała więcej oklasków? Że wtedy znaczy że jest fajniejsza? A odejmowanie wg mnie to już ogólnie pomysł do d....
Ale się rozpisałam 😁 bo mi sie ciśnienie podniosło....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja właśnie też przeczytałam ten wątek i wątek kwietniówek 2009 i niezłe dymy. Zaraz doniosę że Pszczoła też spamuje 😁

Oklaski to też dla mnie nie powód do kłótni. Szkoda gadać, ludzie chyba innych problemów nie mają.

Idę spać, dobranoc Kruszynki.
Aha i będę pewnie dopiero w sobotę, bo jutro podróż

Ps: Kupujecie/kupiłyście poduszkę-rogal do karmienia? Słyszałam że to bardzo fajny wynalazek jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze jestem 😜 ale już po masażu kolan 😉 Madziocha ja mam "rogala" i naprawdę wygodnie mi się śpi fajnie się układa pod brzuszkiem i z tylu na lędźwiach, jak go nie miałam to w łóżku pełno jaśków leżało bo musiałam się poobkładać i Mariusz ciągle wkurzony że gdzie się nie obróci to poduszka 🤔 i że przytulić się do żonki nie może 😜 A jak się mały urodzi to zobaczymy jak się sprawdzi podczas karmienia 😉....
Dobra ja już naprawdę uciekam 😉 Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Drogie Grudnióweczki
Związku z burza wywołaną przez to,z e wklejałam linka do kokursu w którym barłam udział.Chciałam Was przeprosić jesli poczułyście się spamowane.
Niestety P. Administrator zabronił wklejania linka czy sugerowania że jest w podpisie częściej niż 5 razy w tygodniu.

"Pozdrawiam i miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny

W końcu dzisiaj przespałam fajnie całą noc, nareszcie 🙂

ALe tu jakaś afera wyszła, nie czytałam innych forum, bo ograniczam się tylko do Majówek, ale wygląda na to że niektórzy mają za dużo wolnego czasu 😠 , naprawdę żałosne.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo

Właśnie w TVN pokazują Twój Gorzów Pszczółka. Mówią coś o tym gwałcicielu z Zielonej Góry.
Ja też spałam twardo jak suseł i jak zwykle te sny o porodzie, pobycie w szpitalu..eh wszystkie moje lęki wychodzą nocą jak śpię. A dziś rano znów miałam skurcz dosyć mocny 🤢 cholera moja macica już się przyzwyczaiła do tych tabsów i tak robi swoje i się kurczy skubana 🥴 Mężuś przed wyjściem do pracy przygotował mi śniadanko, ja sobie zaraz zrobię Inkę, i będę szmać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo..

Jakoś długo nie pisałam, ale widzę, że jakieś dymy sie toczą w innych wątkach. Ja nie mam chyba żadnego oklasku i co ja teraz biedna pocznę 🙂 Dobrze, że Wy, Majóweczki - Brzuchatki jesteście w miarę normalne ( w miarę 🙂 bo co do tego nie mam pewności 😁)
Ostatnio piorę i piorę, i piorę ciuszki małego, bo wy już pewnie przygotowane, a ja cały czas się kulam i z przygotowaniem wszystkiego i z pakowaniem torby. W weekend mam nadzieję kupię resztę potrzebnych rzeczy i w przyszłym tyg. pakowanko 🙂
Też zastanawiam się nad tym rogalem, żeby przy karmieniu nie obciążać kregosłupa za bardzo no i nie wiem 🥴 no i co z nianią elektroniczną + monitor oddechu 🥴 A wy? Macie coś sprawdzonego? Poleciłybyście coś z tego Brzucholki?
Miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laseczki 🙂

Agga - no masz problem i nie wiem jak z tego wybrniesz 😜 hahahaha a tak na poważnie na przekór dymom i filozofiom dotyczącym oklasków.. właśnie Ci jednego dałam!! 😁

Łajsoka - też oglądam TVN teraz ale chyba jak pokazywali tego gwałciciela to chyba jeszcze byłam pod prysznicem.. może później będą coś jeszcze mówić. A przypałętało się to z okolic Zielonej z tego co pamiętam 🤢
A przed chwilą były ćwiczenia na piłce dla ciężarnych 🙂 że akurat siedzę na piłeczce to sobie poćwiczyłam z panią w telewizorze 🙃

Dziewcinka - my tu w większości jeszcze ciągle pierzemy więc nie jesteś sama 🙂 A co do rogala, myślałam o nim i wiem że jest bdb i dziewczyny polecają. i w okresie ciąży tj. Łajsoka, i potem, do karmienia. Ja w końcu nie kupiłam i nie wiem czy będę kupować.. ciągle były inne wydatki i tak mi to przeleciało. Natomiast właśnie zastanawiałam się ostatnio nad elektroniczną nianią.. czytałam kiedyś w jakiejś gazecie ranking i patrząc na moje potrzeby będę kupować tą najtańszą w sumie. Poszukam później to Wam napiszę jaką. Są różne, z bajerami, zasięgiem na 40m, itp. A ja nigdzie nie będę chodzić a nianie chcę żeby mi tylko monitorowała oddech dzidziusia w nocy, że w razie czego żebym zareagowała.. Tak więc jakieś super bajery nie są mi potrzebne..
A co do tego że się zastanawiasz czy jesteśmy w miarę normalne.... tu bym polemizowała 😁 patrząc czasami po naszych postach jesteśmy całkiem zwariowane 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o matko!ja nie mam chyba zadnego oklasku, to co mam sie targnąć na zycie?! 😲
co do niani i monitora oddechu to polecam Angelcare 2w1, nowy troche kosztuje, ale warto obserwowac aukcje na allegro, bo mi udalo sie kupic za 200 zl 🤪 pomimo tego, ze wiele osob jest sceptycznie nastawiona do tego typu urzadzen, to ja postanowilam kupic!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez się zastanawiam nad ta niania, tak jak Pszczółka głównie dlatego żeby monitorować oddech maluszka. Chociaż i tak pewnie na początku będę czujna co chwila zaglądać do łóżeczka czy wszystko w porządku. Kasia moja szwagierka to mówiła że była jak robot mały Kamil przez sen coś tam skomlał a ona już na równe nogi i nad łóżeczkiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka - jest tak jak mówisz - dzidzia się ruszy a Ty będziesz już koło łóżeczka zaglądać czy wszystko ok. Ja tak miałam nawet z moją chrześnicą, którą się kiedyś opiekowałam przez dwie noce jak była malutka. I co śmieszniejsze ja miałam wtedy ok 12 lat - więc małolata byłam, a mimo to reagowałam nawet na najmniejszy jej ruch.
Koleżanka mi opowiadała że kupiła nianię po kilku dniach, bo mówi że wyglądała jak zombie - bo ciągle nie była w stanie mocno zasnąć, bo podświadomie pilnowała synka. Dopiero zaczęła spokojniej przesypiać noce jak kupili nianię. Tak więc chyba dla samych siebie wato zainwestować, żeby później móc poświęcić naszym skarbom więcej czasu, a nie zasypiać nad nimi po tak męczącej nocy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...