Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
od rana miałam do nadrobienia 18 stron... 😁 ładnie dajecie, jeśli chodzi o staniczki to namiot to mało powiedziane, koszmarne są, ja też kupiłam troszkę za duży, choć wcale nie chciałabym jeszcze większych cycków, i tak już mam co nosić, no chyba że się do góry podniosą to oki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
komu się dało to lepiłam oklaska{agga,netinetka, izulka, Kasiaa} bo reszta miała świeże 🙂 i nie mogłam dodać, obiecuje nadrobię a teraz idę się kąpać i do łózka bo tak mnie łapią takie jak ja to mówię "szczypnięcia" na dole i zaraz przenoszą się na kość ogonową i jest to nie miłe, nogi też mam straszne 🤨 życzę dobrej nocki do jutra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To widze ze tylko mi udało sie trafic z cyckonoszami 😜
Monia ja tez bym cos przekąsiła, ale tak jak pieszesz juz za pózna na jedzenie, a tym bardziej ze lekarz zabronił mi juz wiecej tyc ☺️ Tak wiec uciekam do łózka zeby o tym nie myslec jak wstane rano to pierwsze co odwiedze lodówke 🙂
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nareszcie jestem 🙂 Mąż mnie dzisiaj zabrał na szybkie zakupy a w końcu skończyło się tak że dopiero przed 22 weszliśmy do domku 🙂
Pojechaliśmy do tesco i kupiliśmy w końcu te tabletki Somat - jutro już może przetestuję 🙂 A potem zażyczyłam sobie kebaba w spieczonej bułce 🤪 tak mi się chciało... ale smaczne było 😁 i tak jak zazwyczaj nie mogłam całego zmęczyć tak tym razem zjadłam wszystko 🙂 chyba Ala mi pomogła 😜
A potem zamiast prosto do domku to pojeździliśmy po okolicy.. odstawiliśmy autko i spacerowym krokiem okrężnymi drogami szliśmy do domku 🙂 mało tego - zamiast wejść do klatki to z godzinę siedzieliśmy na ławeczce pod blokiem i rozmawialiśmy 😁 jak za starych czasów 😉 hehehe no powiem Wam, że mocno się dziś zrelaksowałam dzięki temu 🙂
A jutro jedziemy w końcu do szpitala 🙂 bo ciągle odkładamy, bo albo za późno, albo coś.. a ja chcę już wiedzieć co i jak dokładnie i się nie denerwować.

Ja na wieczór też sobie zaraz zjem 🙂 gotowałam dziś zupę jarzynową więc zaraz rozleję w talerze i będziemy szamać 😜

Spijcie dobrze i do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane, chyba wszystkie poszły spać 😞 Czy taki leżaczek jest konieczny? Ja nawet nie planowałam zakupu.. Byłam dziś u gina ale tylko po zwolnienie, dała mi do 10 maja więc na razie spokój. Badania nie było więc nie wiem jak tam moja szyjka.
Badanie HBs jest obowiązkowe w ciąży bez względu na to czy się było szczepionym czy nie. Wykonuje się je na początku i na końcu ciąży. U mnie do szpitala trzeba mieć ten wynik ze sobą.
A ramka z gliną cudo, ale nie wiadomo czy ktoś to na prezent kupi, może już samemu się zaopatrzyć.
Zamówiłam wkońcu staniki. Wszystkie piszecie że macie namioty więc zamówiłam rozmiar mniejsze niż planowałam. Zobaczymy..
Idę już do mężulka bo się położył. Dobranoc brzucholki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wstawać 🙂 jest godz.03;44 a ja nie moge spać, piję herbatę z cytryną i oklaskuję spokojnie każdą bez obawy że któraś mnie uprzedzi 😁 a co do malowania to Kasiu pomalował Daniel na raz bo jakoś nie chciało schnąć, kolor jest już ten co chcieliśmy i na sobotę chciała bym żeby Daniel po przestawiał meble w kuchni więc pomaluje wtedy drugi raz i może będzie już dobrze. Rano jadę na pobranie krwi bo muszę zrobić najnowsze wyniki 🤢 nie lubię tych zabiegów. Tak mnie głowa pobolewa i na dodatek jestem głodna ale nie mogę nic zjeść bo muszę być na czczo 😠 a mnie aż ściska w żołądku . Szkoda że wszystkie śpicie - aja pewnie padnę jutro po południu w drzemkę 😉 to na razie laski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaaa - to ja rano wstaje, żeby być pierwsza, a tu Madzia po nocach szaleje!! 🤪
Czy ktoś kiedyś pytał, czy jesteśmy normalne??? 😜

Tak wogóle to dzień dobry 🙂
Co do tych badań co mówiłyście to aż muszę u siebie posprawdzać, bo nawet nie wiem.. a dziś pewnie w szpitalu też mi powiedzą co i jak muszę mieć.
U was ten przymrozek był w nocy? Jak wstawałam o 6 na sikanie to było 0 st. i szyby w autach były zmrożone, teraz słonko wychodzi i zaczyna się robić cieplej więc mam nadzieję że pogoda będzie ładna 🙂

Ale sobie zaraz poklaszczę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój Mężuś właśnie do pracy wyszedł, ale wcześniej stwierdził ze wariatki jesteśmy z tymi oklaskami 😁 No a jak usłyszał o Madzi buszującej w nocy po forum, to już nic nie powiedział tylko się śmiał 😜
A tak poza tym wczoraj jak jechaliśmy na zakupy to mówi mi tak: siedzi w pracy, nie ma za bardzo jak się do mnie odezwać a ja milczę prawie cały dzień.. ani smsa, ani na facebooku, myślał że może zasnęłam.. ale coś go tknęło i wszedł na brzucha 🙂 patrzy a tu jego żonka aktywnie posty wysyła 🙂 hehehe no i mi się oberwało, że do Was piszę, a do Męża nawet nie mam się kiedy odezwać 😉 ale jak to Łajsoka wczoraj skomentowała - Wy już prawie jak rodzina 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam! 🙂
Ja juz od 6 nie śpię, ale dopiero teraz zebrałam się z wyra i oglądam baje: Toma i Jerry'eg 😜
Co do badań to mi lekarz nic nie zalecał tylko spojrzał w tą książeczkę zdrowia, na te szczepienia że były i tyle, więc chyba nie są wymagane "świeże" u mnie w szpitalu 🥴
u mnie zza okna widok na działki i taka fajne mgła gdzie nie gdzie i fajnie to wygląda 😉
Trzeba będzie sie zebrać na jakieś śniadanko, mężuś w pracy i sama muszę coś zdziałać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda to pobiła wszystkie dziś, z tą godziną pojawienia się na brzuszku 😉
Mój Mariusz tez się z nas śmieje, jak ja rano wstanę on się rozbudzi i krzyczy z sypialni "i co tam na brzuszku" 😁 albo właśnie jak w pracy jet to też dzwoni i się pyta co u dziewczyn 🙃
I ciągle zdziwiony że nie brakuje nam tematów do obgadania 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...