Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Majowe Ciotki Klotki 😉
A ja się ładnie wyspałam 😜 mimo że wstawałam siusiu ale to chwilka i zaraz udawało mi się głęboko zasnąć 🙂 Wiecie jak się wczoraj położyliśmy z Mariuszem do łóżka, jeszcze rozmawialiśmy i tak zeszło że zaczęliśmy żartować i Mariusz palnął coś głupiego a jak zaczęłam sie tak śmiać że cały brzuch mi latał i Oliwuś strasznie kopał, ale po chwili mina mi się zmieniła bo coś mi tam z dołu poleciało i poczułam mokro 😮, zerwałam się do kibelka, Mariusz poleciał za mną, ale to raczej taki rzadszy śluz więc się uspokoiłam 🤢
Kasia i Karolcia dajcie znać jak wrócicie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale Łajsoka, jak było tego koło szklanki to mogły to być wody. Skoro tak bardzo poczułaś mokro.
A ja.. też przespana noc, oczywiście ze 4- czy 5-krotnym wstawaniem siusiu. Ale udawało sie zasypiać. Wczoraj miałam ciężki dzień, dlatego pewnie też spałam twardziuchno. 🙂
Ja ten śluz, i to ostro, mam całą ciąże, prawie całą, ale teraz ostatnio go wiecej no i.. czasem zastanawiam się, czy to nie upławy, bo z czasem on żółknie (sorry za dokładny opis). Idę w pt do lekarza, ale zobaczymy.. to ma być ostatnia wizyta przed.. godziną "zero" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo tak.. myślałam, ze jak poczułaś tak bardz, to mogły by to być wody, ale fakt. Wody są podobno przejrzyste, albo zielonkawe, ale przy zielonkawych trzeba natychmiast jechać do szpitala. Ostatnio na izbie przyjęć przepytywał mnie z tego lekarz, kiedy natychmiast jechać do lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry majóweczki
Ja tylko na chwile przed usg zagladam i pochwale sie wam ze ja przesypiam całe noce ostatnio. Dzisiaj ani razu do kibelka nie wstawałam i nwet przed budzikiem sie obudziłam juz wypoczęta 🙂
Co do śluzu to ja tez go mam, a najwiecej z rana ale z wkładką sie nie rozstaje.
Pszczołka super ten duzy bobas z tym małym arbuzem 🤪
Ide sie szykowac bo na 11:30 mam usg nie pisac za duzo zebym nie musiała pózniej pół dnia nadrabiac 😉I mam nadzieje ze Oliwka juz gotowa do wyjscia lezy sobie głowka w dół. Trzymajcie kciuki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Prześpic nie prześpicie tego momentu bo po prostu się nie da,chyba że któraś lubi spać jak coś ja boli haha, to sie po prostu wie-że to już, mnie też innaczej wszystko boli teraz niz z Kubą zresztą z nim to aby pojechałam i urodziłam a tu mam wszystkie dolegliwości i rózne bóle, tą sączącą wodą to ja się wystraszyłam wczorej ale tak w ogóle jak peka ten pęcherz płodowy to woda leci bez ustannie przez kilka minut i jest taka cieplutka 🤪 bez barwna i bezwonna.No ale niech ona leci razem z maluszkiem wtedy jest lepszy poslizg i łatwiej dziecko wychodzi niz na tz.sucho.Kasiaa i Karolinka dajcie znać co u Was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry laseczki 🙂
ktoras z was pisala, ze jednej nocy dobrze spi a nast gorzej, to ja tez tak mam 😠 ta noc to bylata gorsza!wstaje na siusiu, wracam i...sen nie nadchodzi!leze i wszystko mnie boli jak sie przekrecam i mysle KIEDY TEN POROD JUZ BEDZIE!!!!! 🤢
zaraz ide do kosmetyczki, wiec moze humor mi sie poprawi, bo mam zamiar robic jedna szalona rzecz u niej, ale jeszcze sie nie zdecydowalam, jak zrobie to wam napisze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi by się przydała kosmetyczka 🙂 i manikiurzystka 🙂 bo przez to że ręce mi tak drętwieją, to nie jestem sama w stanie zadbać o paznokcie tak jak bym chciała 🤢 ale przed porodem już nie skorzystam, bo moja kosmetyczka do której chodzę jest w Szczecinie, a to już dla mnie za daleko... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Moje Drogie 🤪

Oliwka słodki dzióbek 🙂

Wróciłam od lekarza przeszczęśliwa 🙂 Ja już mogę rodzić nawet teraz 😜
Rozwarcie mam troszkę większe niż dwa palce. Lekarz powiedział, że powinnam mieć szybki poród, tak więc jak coś się zacznie to pędem na porodówkę. No i teraz to to może być nawet już. Pytałam o ten śluz (też mam taki jak upławy), taki śluz to zupełnie normalne. Wymaz z pochwy z wynikiem ujemnym, więc bakterii nie ma 🤪
Lekarz powiedział, że już mogę wszędzie chodzić - tylko z całą paką mega podpasek, w razie gdyby odeszły wody 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...