Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Chyba każda z nas żyje z tą myślą dziewczynki, że w miarę szybko wrócimy do formy, ale wiadomo, że zależy to i tak indywidualnie od naszych organizmów i przemiany materii. Ale jedne szybciej drugie trochę później będziemy laseczkami 🙂 mam też taką nadzieję 😜
A posiew na paciorkowce to właśnie ostatnio miałam robiony Kasiu, więc to z głowy. Nie znam jeszcze wyniku, oczekuje do piątku, kiedy przyjadę na następną wizytę.
Ale tych rzęs to też zazdroszczę.. teraz netinetka to Kleopatra a nie netinetka 🙂 jak zatrzepocze rzęsami pewnie wachlarza używać nie musi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super sie spisałysie bo tylko 8 stron naskrobałyscie 😜 Gabiś sliczną masz córeczke jak patrze na zdjecia maluchow to wymiekam, sama słodycz 🙃
Moja Oliwka lezy głowka do dołu czyli cesarki nie bedzie 🙂 wazy 2830 i lekarz powiedziała ze na dzien porodu powinna osiągnąc wage 3000 moze troszke wiecej. Duza nie jest ale pocieszyła mnie ze bedzie łatwiej przy porodzie. Pytałam jeszcze jaka bedzie długa, ale nie była mi w stanie powiedziec bo mała jest zwinieta w kłebek nie ma juz miejsca, a przeciez jej nie rozwinie zeby zmierzyc. Na ekranie było widac jak niesmiało zakrywała buźke rączką 🙂 Jest słodziutka moja krew juz chce ja wysciskac 🙂
Jutro wizyta u mojego gina i wypytam go o te wszystkie badania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny na pewno szybko dojdziemy do formy, bo mamy super pore na rodzenie-idzie lato 🤪 bedziemy mogly wiecej spacerowac, jest wiecej warzyw i owocow(o ile nasze dziciaczki nie beda mialy uczulenia:angry 🙂 a poza tym dzien jest dluzszy, nie to co w zime, ze czlowiek siedzi w chalupie i tylko kursuje do lodowki ☺️ a poza tym... jestesmy mlode tzn. wy jestescie a im mlodszy organizm tym szybciej sie zregeneruje 😉
cos zadna nie zarzucila menu na dzisiejszy dzien 😮 ja podgrzalam zupe brokulowa z niedzieli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Netinetka u nas tez dziś jednak padło na brokułową 😜 Miałam ochotę na szczawiówkę, albo ogórkową, ale szczawiu nigdzie nie dorwaliśmy a ogórkową to mój mąż mówił że ostatnio w pracy na stołówce jadł dwa razy i już się przejadł, więc jak już bylśmy w temacie zielonych zup to wybraliśmy brokułową 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Mariusz zajechał dziś do taty swojego to spotkał sąsiadkę, pani jest położna oddziałową i pytała kiedy rodzimy, ona ma jeszcze tydzień urlop, i też mówiła że u nas dość często kobiety po odstawieniu leków juz na drugi dzień lądowały na porodówce ( ale o tym to już mówiłyśmy że co organizm to inna reakcja)mówiła że jak się tak przytrafi że wcześniej się zacznie to ona podejdzie do szpitala i będę miała dobrą opiekę i salę tylko dla siebie maluszka i Mariusza i żebym się nie martwiła 😉 Zobaczymy czy tak będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia Radio super też puściłam Oliwkowi, a wogule taki dziś spokojniutki tylko czasami wystawia jak ja to nazywam- kulkę pod żebrem 😉 Fakt jak się ma znajomości to lepiej, ale zobaczymy ile z tego będzie: 😉 w sumie mojego Mariusza też kojarzą tam na oddziale, jak leżałam z kolką to byli tacy mili 😉
Karolcia super że Oliwia jest główką w dół 😉
Radzia dziś ma cichy dzień? 😮
A dziś Mariusz w sklepie spotkał jeszcze znajomych i Renia koleżanka tez rodzi w maju i spodziewają się dziewczynki i ostatnio jak rozmawialiśmy to nie byli zdecydowani na imię albo jemu sie nie podobało,albo jej i mieli 3 do wyboru: Oliwia, Wiktoria, Dominika i w końcu zdecydowali że będzie Oliwia 😎 a śmiesznie jest to że u nas też były 3: Oliwier, Wiktor, Dominik 🤪 ale jednak Oliwierek 🙃 i latem będę z Renia spotykać się na spacerkach z naszymi Oliwusiami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przyszedł dzisiaj zamówiony z allegro palmers na rozstępy, zaczynam walczyć, bo normalnie mnie depresja wzięła jak zobaczyłam te sznyty na brzuszku 🤢

Stosowała któraś z was taki? Zastanawiam się czy wogóle sobie nadzieję robić czy raczej podejść do tego lekko, z przymrużeniem oka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hhaha ja dziś tak marudzę bo po tych spacerach, to ma normalnie zakwasy 🤢 i biodra, kolana..cała na dole jestem obolałą a mój Mariusz "pocieszająco" stwierdził że już nie długo i dam radę, bo przecież każda ciąża kończy się porodem 🙃...no też mi nowinę obwieścił 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...