Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jak wczoraj wracałam od lakarza wstąpiłam do Carrefoura po schab - kolejka nie była duża jakieś 7 osób, ale z małym na rękach.... troszę ciężko. I powiem Wam że byłam mile zaskoczona bo pan który stoi na zapleczu i kroi te wszystkie świnki zobaczył mnie (przez szybę) i wyszedł na sklep zapytać co potrzebuję, i przyniósł mi taki piekny kawałek schabu z zaplecza 🤪 🤪 🤪 I nawet panie obsługujące stoisko śmiały się że zamiast stać tak grzecznie i cichutko to powinnam uszczypnąć małego by sobie popłakał to by się zorientowały i obsłużyły bez kolejki 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MATKO KOBIETY POŁOWY MAJA NIE MA A WY JUŻ PRAWIE WSZYSTKIE ROZPAKOWANE 🤪 🤪 🤪 🤪
WY TO SZYBKIE JESTEŚCIE ALE NAJWAŻNIEJSZE ŻE WSZYSTKIE MAMUSIE I DZIECIACZKI ZDROWE 🙂

MAMUŚKOM 2W1 ŻYCZĘ RÓWNIEŻ SZYBKICH I JAK NAJMNIEJ BOLESNYCH PORODÓW 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No już ją odnalazłam 😜
A tak w ogóle to jutro nie idę jednak do mojego gina 😞 dzwonił do mnie że musi znowu jechać jutro do Poznania (jego dziecko ma ostatnio problemy jakieś ze zdrowiem i stąd jego nieobecność w gabinecie 😞). Mam się zgłosić na to ktg w poniedziałek tj jestem zapisana i wtedy spojrzy na wszystko... A gdyby go nie było znowu to wtedy będę myśleć czy nie jechać do Skwierzyny na konsultację..
Tak więc cały weekend czekania przede mną... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na razie Dorotę wpisałam bez szczegółów - będzie na Brzuszku to się uzupełni 🙂
I "oczyściłam" tabelkę 😜 Dwie Anitki zostawiłam, bo całkiem niedawno się odzywały więc liczę że pomimo słabej aktywności na forum, jak coś to dadzą znać... a w razie czego to się uzupełni o te nieaktywne od dawna użytkowniczki - jakby się pojawiły 😉

[IMG]http://i43.tinypic.com/2lvn02u.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie było mnie dziś długo bo mój Marcin wrócił z pracy 😁 także dziś mam troszkę spokojniejszą noc bo nie jestem sama 😉 tak sobie gadaliśmy i on stwierdził że ma przeczucie że za tydzień w sobote pojedziemy na porodówkę, mówi że już od dawna czuje że to będzie 15 maja, a ja myślę że już nie wytrzymam jeszcze całego tygodnia 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was właśnie dziś wruciliśmy do domku Urodziłam zdrowego synka 5.05 o godż 11.00 ważył 3.300 i mieżył 57 cm.Poród był wywołany poprzez kroplówkę i trwał 3 godż najgorszy było pół godż ostatnie ale sóper miałam położną i poszło szybko.Widzę że tabelka już prawie kompletna.Ja napisałam niby do pszczółki esemeska a tu mi jakiś facet dzwoni co to za esemesy przyszly do niego więc pomyliłam coś numer telefonu i dlatego nie miałyście wiadomości ode mnie rozśmieszyła mnie ta sytułacja troszkę.Dobra wiem że pużno i idę spać bo znów obudzi się mój skarbek do karmienia.Pozdrawiam wszystkie mamusie i gratuluję ślicznych bobasków a wam dziewczyny które jeszcze zostały życzę szybkiego porodu.Miłej nocki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...