Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie Kochane

Serdecznie GRATULUJĘ wszystkim mamusiom!!!!

Muszę tylko sprostować jedną rzecz, a mianowicie to, że ja jednak się wcale nie wyłamałam z szeregu i tak jak na urodzenie dziewczynki przystało u nas Majóweczek Maja przyszła na świat drogą cesarskiego cięcia 😞
Wczoraj wyprosiłam żeby nas już wypuścili do domku i już jesteśmy 🙂
U mnie żadnych bóli nie było, poród był wywoływany ze względu na stan przedrzucawkowy. Najpierw podano mi na 24 godziny prostaglandyny które niestety zgubiłam w ubikacji 🤔 a gdy nic za bardzo nie podziałało przebili mi wody płodowe i podali oksytocynę. Maja to wogóle uparciuch bo nawet po podaniu oksytocyny nie za bardzo chciała wychodzić i po 11 godzinach od podania kroplóki rozwarcie miałam jedynie na 3 palce więc zdecydowano o cesarskim cięciu 😞 ale powiem Wam że ja już samym czekaniem przez te 4 dni w szpitalu byłam tak zmęczona że już nawet się ucieszyłam na myśl o cesarce. Była tylko jedna rzecz która nie powinna się wydarzyć ale napiszę już o niej jak już wszystkie urodzą 🙂 nic nie zagrażającego życiu ani zdrowiu Maji 🙂
Postraram się kiedyś nadrobić te wszystkie zaległości na brzuszku 🙂
No dobra lecę trochę odpocząć bo po dzisiejszym spacerze wszystko mnie boli 🙂
Buziaki dla wszystkich!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Izulka 🙂
no to coraz więcej aktywnych mamuś na forum 🙂
Tabelka już poprawiona i prezentuje się następująco 🙂
[IMG]http://i42.tinypic.com/2qmp8bd.jpg[/IMG]
Ja się boję że moja też będzie uparta i trzeba ją będzie wyciągać siłą 😜
Tak piszecie o tych swoich porodach.. u każdej co innego, a ciekawa jestem jak to u mnie będzie...
W wolniejszej chwili wyślij nam jakieś fotki Majeczki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem dziewuszki 😉
Witajcie świeże mamuśki 😘 😘 😘 😘 Kasia, Izulka wasze księżniczki słodziutkie 😘 Jeszcze raz wam gratuluję
My zaraz zupkę gulaszową będziemy robić 🙂 ale puki co to objadam się mega wielkim ptysiem a w samochodzie jeszcze wszamałam pączuszka z toffi 😜 Oliwusiowi chyba takie słodkości smakują bo jeździ nóżkami i wypina dupalka 😆
A po tym wypadzie to znów cisza skurcze nie łapią, brzuch nie boli, już się zastanawiam czy to normalne, przecież tak często je miałam a od tygodnia wszystko ucichło, tak jakbym miała jeszcze z dwa miesiące pochodzić z tym bębnem 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiaa witajcie w domku 🙂 jak czytalam twoj opis, to jakbym czytala....o swoim porodzie 🙂 nawet podjechanie w drodze do szpitala na stacje benzynowa po wode sie zgadza 😜 i godzina odejscia wod!!! i tak samo porod naturalny zakonczyl sie cesarka 🙃 ale super, ze wszystko super sie skonczylo. moze cc nie nalezy do przyjemnosci, ale jak sie liczy zycie dzidziusia to czlowiekowi jest wszystko jedno. ja do dzis odczuwam ten szew, ktory troche ciagnie i swedzi, bo sie goi, ale Blanka wynagradza mi wszystko, jest taka kochaniutka 😆 a jak z karmieniem? masz jakies problemy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki,

Gratuluję wszystkim mamuśkom, bo widziałam ,ze się posypały dziewczynki 🙂 a Łajsoka nadal w oczekiwaniu 🙂 Tabelka ładnie sie wypełnia Pszczółko 🙂 Aż miło popatrzeć. Dzieciaczki śliczniutkie, teraz życzę Wam tylko duużo zdrówka i spokojnych nocek. Trzymajcie się!
A za Was, oczekujące jeszcze dziewczynki nadal trzymam kciuki z Bartusiem 🙂 papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki,

Gratuluję wszystkim mamuśkom, bo widziałam ,ze się posypały dziewczynki 🙂 a Łajsoka nadal w oczekiwaniu 🙂 Tabelka ładnie sie wypełnia Pszczółko 🙂 Aż miło popatrzeć. Dzieciaczki śliczniutkie, teraz życzę Wam tylko duużo zdrówka i spokojnych nocek. Trzymajcie się!
A za Was, oczekujące jeszcze dziewczynki nadal trzymam kciuki z Bartusiem 🙂 papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja,Monia i Pszczółka w oczekiwaniu 😉 i mam takie przeczucie że jak bym miała czekać to się nie doczekam, pewnie moje dziecko będzie trzeba siła wyganiać z brzucholka, bo zagnieździł się tam i chyba nie myśli o opuszczeniu ciepłego, choć ciasnego kącika 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂
My juz jestemy w domku od wczoraj. Oliwka jest zdrowa to nawazniejsze w nocy wiadomo trzeba byc czujnym i wstawac do niej. Mam troche problem z karmieniem strasznie sutki mnie bolą 🥴 Mała tak ciągnie cyca ze mam całe spuchniete i pogryzione dotknąc sutkow nie moge i przez to karmienie nie nalezy do przyjemnosci.
Gratulacje dla wszystkich rozpakowanych mamusiek i kciuki dla zapakowanych jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂
My juz jestemy w domku od wczoraj. Oliwka jest zdrowa to nawazniejsze w nocy wiadomo trzeba byc czujnym i wstawac do niej. Mam troche problem z karmieniem strasznie sutki mnie bolą 🥴 Mała tak ciągnie cyca ze mam całe spuchniete i pogryzione dotknąc sutkow nie moge i przez to karmienie nie nalezy do przyjemnosci.
Gratulacje dla wszystkich rozpakowanych mamusiek i kciuki dla zapakowanych jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laski 🙂
Fajnie że już coraz więcej Mamusiek 🙂 I Karolcia już do nas wróciła nawet 🙂
Ja właśnie wróciłam z ktg - wynik jest bardzo dobry i Mała siedzi grzecznie w brzuszku.. skubana jak jest na ktg to nigdy skurcza mi nie sprowokuje, że aż położna mówiła że skurczy nie widać.. a tylko jak wstałam to brzuch napięty, że myślałam że się nie wyprostuję... 🤢
Ponieważ trochę zaczynam puchnąć to jutro idę zrobić sobie wyniki z moczu,żeby zobaczyć czy białka nie mam. Jeżeli się okaże że czysto i wszystko ok, to czekam do terminu, a mianowicie do poniedziałku - wtedy na ktg i skierowanie do szpitala na 20 na wywołanie.
Natomiast jak jutro po południu wyjdzie mi jakieś białko w moczu to torba do bagażnika i jedziemy od razu na oddział.. tak samo jakbym miała zacząć jeszcze bardziej puchnąć w tygodniu - to wtedy też mam od razu jechać do szpitala..
Ale coś mi się zdaje, że jeszcze się pokulam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dalej cała w stresie 😉 kurcze tak bym już chciała mieć moje maleństwo przy sobie, a tak masakrycznie się boję, że to ludzkie pojęcie przechodzi 😲 niby mi brzuch strasznie opadł a zgaga mnie taka męczy od trzech dni jakiej całą ciążę nie miałam 🤢
to już chyba wszystkie rozpakowane dziewczynki wróciły z maleństwami do domku 😁
dziewczyny co kupiłyście do wanienki? Takie gąbkowe misie, czy plastikowe leżaczki foczki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś się dzisiaj brzuchol znowu ścina bo widzę, że posty dubluje wszystkim.
Monia - ja nic nie kupowałam do wanienki - na początek będę kładła pieluszkę tetrową na dno żeby mała się nie ślizgała i czuła się bezpieczniej. Tak czy inaczej będzie na ramieniu leżeć.. Ale żadnych wkładek nie kupuję i póki co nie zamierzam.. może później mi się odwidzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczółka ja idę w środę do gina i zobaczymy co mi tam powie 🙂 na ostatniej wizycie 2 tyg. temu mówił że jak się nic nie stanie to mam jeszcze zawitać i wtedy porozmawiamy co i jak 😉
Monia ja mam plastikowy leżaczek, ale puki co to tez będziemy na silnym ramieniu taty opierać małego 😉 co do tych gąbek to czytałam że to nic innego jak wielka wylęgarnia bakterii 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...