Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
oooo Pszczółka, moje przeczucia chyba się sprawdzą, że w tym tyg. któraś w końcu się rozpakuje 😁
Ja swojego (niby)czopa zgubiłam tydzień temu ale nie był, ani czerwony, ani podbarwiony 🤢
Ślij smsa jak coś o każdej porze, bo już się niecierpliwię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jak obiecałam tak się melduję 🙂
Cała noc minęła mi na snach o porodzie, co godzinnym sikaniu i bólach brzucha, ale nic konkretnego się nie wydarzyło... przynajmniej u mnie 😁
Bo jak wracałam do łóżka o 6 rano to dostałam smsa od... Łajsoki 😁 właśnie się wybierała na porodówkę, bo od 5 miała regularne skurcze 🤪 🤪
Kto wie - może Oli jest już na świecie?? 🤪 pomimo tego, że próbowałam jeszcze zasnąć to już nie mogłam i tak czekam niecierpliwie na jakieś informacje 😜
Jak nic będziemy dziś uzupełniać tabelkę!!! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.

Jakie wieści z frontu?Widzę,że czekamy na Łajsokę,trzymam kciuki.

U nas znów chwila wytchnienia.Mała śpi,ale to się okaże jak długo,bo po wieczornym marudzeniu zasnęła o 23.30 i spała do 6-ej rano....myślałam więc,że spanie już jej się znudziło,ale oby tak dalej.Aja podziwiam siebie za to,że jakaś taka "wydajna" jestem.Jest 8.30 a ja mam już posprzątane (położna przychodzi dziś z wizytą),ziemniaczki obrane,obiad częściowo zrobiony,tyko kawki na tarasie brakuje... :-) Powiem Wam,że chciałabym,żeby tak było cały czas,żeby malutka tak ładnie spała,oby Wasze Skarby też takie były.

Pszczółko,a Ty kiedy się wybierasz na porodówkę??

_Gabiś_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Gabiś 🙂
no to rzeczywiście pięknie się uwinęłaś z obowiązkami domowymi 🤪 ja to mam ochotę trochę podziałać, póki mam czas, ale od 3 dni jakoś najzwyczajniej nie ma siły.. wszystko boli i ciągnie i ciężko już kucnąć nawet..
A ja na porodówkę na razie się nie wybieram 🙂 muszę poczekać jak Łajsoka wróci, bo kto mi tabelkę uzupełni?? 😜 hehhehe
a na poważnie u mnie po wczorajszych akcjach spokój... tak więc chyba jeszcze weekend przetrwam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Monia 🙂 no my się jeszcze jak widać trzymamy 😁 a u mnie właśnie się zaczęła czopa część druga 😜 w nocy był spokój a teraz znowu wyłazi kawałkami.. i nadal czerwony..

No jak tylko będzie info od Łajsoki to natychmiast Wam napiszę 🙂 komórkę mam przy sobie cały czas i już się doczekać nie mogę jak przyjdzie sms 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ostatnio jak byłam u gina to szyjka na 2cm, zamknięta i żadnego rozwarcia.. ale to już było jakiś czas temu - teraz nie wiem czy jakieś rozwarcie jest czy nie..
Na razie puchnę od soboty jakoś, ale białka w moczu nie mam na szczęście 🙂 lekarz jak mnie widział to powiedział, że na razie opuchlizna w normie - jak się zacznie mocno powiększać to mam jechać od razu do szpitala. Ale na moje oko póki co jest ok 🙂 no i ten czop tylko 🙂 zobaczymy - bo na niego reguły nie ma 😁
Jeszcze się okaże że ja dopilnuję wszystkie Majóweczki, przypilnuję żeby ładnie się rozpakowały i zamknę tabelkę 😁 heheheh
Ale znając nasz majowy temperament to też nie zdziwię się, jak reszta dziś wyląduje na łózku porodowym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No kochane jak na 12 maja to u Was poszlo jak burza 🙂
Kilka czerwcowek juz sie tak niecierpliwi i tylko czeka zeby zostac majoweczkami 😉

Trzymam kciuki za postale majóweczki i oczywiscie za te ktore maja juz szkraby przy sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...