Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
NIE DOCZYTAM WSZYSTKIEGO ALE TAK JAK RADZIA MAM PROBLEM I DOKARMIAM JASIA- MAM MLEKO ALE ZA CHUDE , BRODAWKI MAM PONADRYWANE AZ PŁACZE Z BÓLU JAK ŚCIAGAM MLEKO, JESTEM ZMĘCZONA BO NOCE SA ZARWANE A TAKIE MALEŃSTWA JEDZA CO 2-3 GODZ. OPUCHLIZNA NA NOGACH NADAL JEST,NIE WIEM CZEMU? POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oliwierek prześliczny....dziewczyny współczuję, mój na początku też kiepsko łapał brodawkę, ale wyjmowałam i wkładałam od nowa do buzi - najlepiej wziąć w dwa palce by ją trochę spłaszczyć i całą wsunąć do buzi. I też przez chwilę dokarmiałam, przy tej żółtaczce - ale dzięki dobrym butelkom a właściwie smoczkom nie było problemu z powrotem do cyca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moretta a jakike smoczki się u Ciebie sprawdziły? bo ja mam zamiar jeszcze przed wyjazdem do szpitala jakieś zakupić bo wstyd się przyznać, ale jakoś to odkładam ciągle...
Chodzi mi głownie o to jakiego smoka na uspokojenie masz? Bo do butelki barazie mam z Aventa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow, cos sie jednak ruszylo 😁
gratulacje dla Lajsoki, Oliwierek sliczny 🙂 z tego co kojarze to poza tym, ze Lajsoce wszystko lecialo z rak to jeszcze strasznie jej sie chcioalo pic, moze to jakis symptom 😁
dalej dziewczyny, mam przeczucie, ze do konca tygodnia wszystkie beda rozpakowane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczółko ja mam buyelki z firmy Tomme Tippee, kupiłam cały zestaw startowy, tam są 2 małe butelki na 150 ml, 2 duże na 260 ml kubek niekapek, dwa smoczki do butelek rozmiar 2 i smoczek uspakający. Najlepsze w nich są smoczki zaprojektowane w kształcie piersi, więc nie ma problemu przy powrocie do naturalnego karmienia, a uspakajający jest ponoć ortopedyczny i ma nie wykrzywiać ząbków. Dla nas super, naprawdę się sprawdziły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze.. ja chyba najpierw kupię jeden albo dwa uspokajające normalnie w sklepie, żeby już nie czekać na przesyłkę, a w międzyczasie popatrzę za buteleczkami... chociaż nie wiem czy kupować na razie jakieś skoro mam jedną Aventa - zobaczę może najpierw jak się sprawdzi i na ile będzie potrzebna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Łajsoki,Oliwierek piękniusi...

Ja też mam butelkę Avent,a kupowałam Lovi ale się nie sprawdziła,mała się ciągle krztusiła.Smoczek uspokajający też mamy,nie pamiętam firmy,ale położne strasznie ganiły za jego używanie.

Oliwkę karmię tylkoo butelką,bo mam mało pokarmu,nawet mi nic nie napływa,piersi nie urosłu w ciąży wcale a w szpitalu straszyli żółtaczką,jak mala jeśc nie będzie.A teraz wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach Pszczola ja tez nie moge uwierzyc, ze to tak leci szybko 🙂 nie da sie ukryc, ze bajkowo nie jest a to problemy ze spaniem, z karmieniem, ale patrzysz na te bezbronne oczka to nie jestes w stanie sie denerwowac 😉 za chwile bedziesz mogla sie o tym przekonac, mam takie przeczucie, u Lajsoki tez mialam i zobacz jak szybko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was i co następna już rozpakowana wielkie gratulacje .a wam życzę cierpliwości kture jeszcze jesteście przed godz. 0 Mój Przemek ma dziś 7 dni właśnie dodam wreszcie jego zdjęcie bo nie miałam czasu jak wruciliśmy ze szpitala bo były przygotowania do komuni.Narazie jest spokojny je i śpi w nocy też budzi się raz poje i nadal śpi karmię go piersią.Już jest taki słodki.Wczoraj byla położna u nas i wszystko okej jak narazie oby tak dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rzeczywiście grzeczniutko śpi 🙂 fajny maluszek 😁
Ja idę sobie wypić herbatkę na balkon, poczytam książkę, poleżę na leżaczku 🙂
Właśnie mi dwa gołębie przyleciały na balkon!! 😁 chciałam im zrobić zdjęcie i je spłoszyłam 😞
Monia, Anita - jak u Was? Jesteście jeszcze?? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...