Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
My po zakupach w niemczech 5 godzin nam to zajęło bo się trochę pogubiliśmy w drogach we Frankfurcie, 🤢 a miało nas nie być 2, no góra 3
i wiecie co normlanie tak tęskniłam za Pyziolkiem moim że jak wróciłam to aż mi łzy poleciały...wiadomo został z babcią ale moje myśli tam na zakupach ciągle wędrowały do Rzepina do mamy i krasnalka, i jeszcze to że tak długo nas nie było ale Niuniuś był grzeczny w sumie to prawie ciągle spał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Nie będę się rozpisywać, bo zaraz idę spać, jestem zmęczona jakaś. Byliśmy dziś na pikniku takim z mojego męża brata pracy i było tam jedzenie za darmo, 4 piwa, popcorn itd. ogólnie było fajnie. Kacper dziś calutki dzień się uśmiechał 🙂 a z mężem ie chce się rozpisywać i nawijać;/ jak jest tak jest ja już nic nie zmienię i po co mam Wam tym głowę zawracać 🥴
Wszystkiego Najlepszego dla Jasiulka i Oliwii 🙂
Magda ale dałam plamę z tym komentarzem 😆 i dopiero teraz się kapnęłam haha sorki 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam witam 😆
Zgapiłam się wczoraj przez te męża urodziny i nie złozyłam zyczeń naszym 3-miesięczniakom... ale ich wczoraj dużo było... Jasiu, Oliwko i Maju wszystkiego nalepszego do cioci Radzisławy i Mateuszka...
I my dziękujemy za zyczenia dla mojego Piotrka, tak naprawde to on dopiero dzis ma urodziny ale wczoraj imprezka nam bardziej pasowała... a sama impreza udała się fajnie i dzieci były całkiem znośne, Mateusz tez grzeczny, poszedł późno spać a i tak 2 pobudki zaliczyłam, o 3 i o 6... ech taki już chyba mój los 😁
Za to mężuś się dzisiaj baaardzo źle czuje, nawet nie pozwoliłam mu z nami spać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia - najlepsze życzenia dla męża i moc buziaków dla 3 miesięczniaków!! 😘 😘

A my mamy próbę jedzenia marchewki za sobą.Byliśmy dziś na obiadku u moich rodziców,mama rosołek robiła ze swojej wiejskiej kury i roztarłam kawałek marchewki Oliwce,zjadła malenki czubeczek na łyżeczce,nawet nie,bo trochę wypluła,potem pocycała sobie kostkę ze skrzydełka i tyle.A teraz wóciliśmy do domu i jest rozwolnienie 🤨 🤨 🤨 także Kasiu ja nie wiem jak Twoja Emilka znosi jedzenie marchewki (tymbardziej,że jest młodsza od Oliwki),ale Moja Perełka kiepsko. 🥴
Coś mi się wydaje,że to wszystko to jednak nie na marne,to pilnowanie 4 miesiąca i pwnie pomału zaczniemy od wprowadzenia kaszki,nie chcę Małej narażać na niepotrzebne rewolucje i sensacje żołądkowe. 🤨 🤨

Nas wczoraj pognało do tej Kruszwicy,w deszczu i burzy,ale było miło.Wyrwaliśmy się sami,Oliwka została z babcią i wróciliśmy doiero o 23-ej.Tym razem mamusia sobie popiła z kuzynką,opróżniłyśmy 2 butelki MArtini 🤪 🤪 i było wesoło. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny
Dawno mnie nie było, widzę ze zaczynają się jedzenia marcheweczki 🙂 Mój mały juz zajada codziennie marchewkę z ziemniaczkiem na obiadek i popołudniu deserek. Do tego przed spaniem butla z kaszką, a przez cały dzień ukochany ciągle cyc 🙂
Wszystkiego najlepszego dla dzieciaczków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
My wróciliśmy do domku od babci, tak smutno nam i baba dzwoniła że jej też , a mały jak moja mama robiła papa do niegob to robił podkówkę 😁 tak jak by nie chciał wyjeżdżać od babci 😆
A wiecie co Oli normalnie przedwczoraj i dziś waucie zaśmiał się jak taki większy bobas z reklamy byłam w szoku tylko że jak wyciągnęłam aparat żeby go nagrać to przestał i się przyglądał 🤢
a położyliśmy małego na wadze łazienkowej to się wahała między 6,800 a 7000g 😲 ale dokładnie to się dowiemy w środę a jutro lecimy do Dziwnowa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
my po powrocie wciaz w gosciach, bo to jedna baba sie stesknila to druga i tak caly dzien przejezdzilismy 😉
fajnie,ze juz zaczynacie wprowadzac maluszkom inne jedzonko, ja czekam na 5 m-c i powoli zaczne, Blanka jest na cycu a po kolkach nie chce eksperymentowac 😞 narazie ja eksperymentuje i jem coraz wiecej "zakazanych" rzeczy i narazie jest oki 😁
radzia twoj synek jest przuroczy po prostu az chce sie go zjesc, chyba musze pokazac zdjecie Blance, bo moglabym miec takiego slodziaka za ziecia 🙃
a i oczywiscie wszystkim 3 miesiecznym dziec iaczkom skladamy zyczonka i tym co wczesniej skonczyly tez, bo nie dam rady przeczytac wszystkiego jak mnie nie bylo 😞 i pewnie duzo mnie ominelo 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Netinetka witaj z powrotem domyslam sie, ze było fajnie, ale za krotko bo tak zawsze bywa z urlopami 🙂
Ale fajnie ze juz nowe jedzonka wchodza w menu maluchow. Moretta, a ile mial Szymek jak dostał pierwszy raz cos innego do jedzonka? I jak to znosi nie ma zadnych kolek czy zaparc? Moja Oliwka ma dopiero 3 miesiace to chyba jeszcze za wczesnie na nowosci jak myslicie? No i boje sie własnie jakis niespodzianek typu kolka itp.
My dzisiaj na 12: 30 idziemy na drugie szczepienie i az sie boje, zeby tylko goraczki po tym nie miala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
Zaraz doczytam, tylko tak na szybko zanim pamiętam... piszecie o marchewce..

Podobno każdy pediatra każe wprowadzać marchewke (jako pierwszy nowy pokarm) jeszcze przed ukończeniem 4 miesiąca.
A poza tym nie przesadzajmy... my tak jedliśmy i żyjemy.

Gabiś Oliwka na pewno nie miała rozwolnienia z powodu tak znikomej ilości marchewki. Rozwolnienie pewnie miała po kosteczce. Poza tym jak się wprowadza pokarm to najpierw jeden.. obserwujemy i drugi a nie dwie nowości na raz 😉
Mojej nic po marchewce się nie dzieje, ale zresztą nie dziwię się, bo to raczej poznawanie nowej konsystencji w buzi, a nie połykanie całości. My marchewke jemy ze słoika, więc to też może ma znaczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesć Kochane!
Dziękujemy wszystkim za życzenia 😉
Kasiu znowu się z Tobą zgadzam w 100% 🙂 Ja również zacznę od marchewki ze słoiczka bo wiem że słoiczki mają atesty, a te warzywa które kupuję w sklepie nie wiem skąd pochodzą i jak były uprawiane. I zgadzam się z tym że można przyzwyczajać już od 3 miesiąca dzieci które są karmione sztucznie 🙂 nic na pewno im nie będzie 😉
My wczoraj byliśmy na spacerze nad jeziorem w chuście 🙂 Mai tak dobrze było że po 5 minutach zasnęła 😜 A ostatnio coś się jej przestawiło i jak zawsze wstawała o 7:30 to już drugi dzień z rzędu wstaje o 6:30 🤢 Mam nadzieję że się jej jeszcze odmieni 🥴
Karolcia trzymam kciuki żeby Oliwcia dobrze zniosła szczepienie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...