Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale cała buziulka pełna ząbków och one sa piękne 🤪Radziu masz rację , dziś spotkałysmy się we trzy z moimi siostrami i Jasiek robił furrorę tak smiesznie oglądał rączki i wszystkim je podtykał by je też oglądali pod same nosy , tak ślicznie łapał wujków za twarz aż serce pękało, nie jest dzieckiem które się boi obcych ,więc do wszystkich się uśmiechał .
Anitko współczuję , buziaczki dla Was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niezły Filip z tym tekstem... mnie by to rozbroiło chyba i bym sie smiała jakby nie widział 😉
Ładne dzieciaczki :o)
O Anita w taka pogode na pogotowie musisz jechac z niunią 😞
Ostatnia fotka jak mój siłacz stoi i ide sie kąpać... ja go tu jedną reką trzymałam wcale nie mocno, tyle tylko żeby utrzymał pion...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mateusz jest do schrupania.

A co do Filipa,jakby to powiedział w innej sytuacji to bym to olała.Ale ze ja psychicznie zaczynam siadać.Bo trochę problemów się nazbierało,to odbiło się na nim.
A Amelka jęczy prawie cały czas od przed wczoraj(chyba że śpi),nie wiem o co jej chodzi i prawie cały czas jest na rękach ,albo gdzieś już stoi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale macie dzieciaczki sliczne i zdolne 🙂 Polcia wogóle nie stoi na nogach. Nawet nie siedzi tak dobrze, żebym o krzesełku do karmienia myślała. Mam nadzieję że nadrobi kiedyś.

A u nas odwilż przyszła i nieprzyjemnie bardzo się zrobiło. Ale ma być mrozik w przyszłym tygodniu.
Zdróweczka dla Zosi, Blaneczki i Netinetki. Wstrętne chorubska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,
ale dzieciaczki sliczne, gratulacje dla Mateuszka z okazji zabka-no jestes przodownkiem zabkowym 😁
a i najlepsze zyczonka dla Olusia dla naszego przodownika raczkowania 😜
ja tylko po krotce postaram sie opisac moja wczorajsza historie 🙂
wczoraj po poludniu zle sie poczulam, mialam 39 st temperatury, w glowie az mi sie krecilo i strasznie mnie bolalo gardlo. wiec ide do pieleniarki i mowie jaka sytuacja, bo zle sie czuje i w ogole i co mam robic a ona, ze mam isc na izbe przyjec to mnie przebadaja! no to ledwo doszlam, bo izba byla na koncu szpitala a ja normalnie nie wiedzialam co sie dzieje i mialam dreszcze. Podchodze do pani w recepcji i mowie, ze leze z dzieckim 7 miesiecznym na pediatrii i zle sie czuje, czy moglby mnie przebadac internista, bo moze mam grype albo angine i pozarazam nie daj boze maluszki, a jak to mowilam to obok stala pani dr, ktora miala dyzur. i mowi do mnie" no wiecie co, oni z tej pediatrii swoich lekarzy nie maja i nam jeszcze przysylaja?prosze na koniec kolejki i sie zarejestrowac" -powiedziala z wielkim oburzeniem!!!!
ja myslalam, ze padne, ale poszlam na poczekalnie a tam z 50 osb w kolejce 🤪 po wypadkach, oparzeniach itd, czyli kolejka do 3 nad ranem.,,
wkurw.... wracam na pediatrie i mowie lekarzowi dyzurnemu jaka sytuacja i co mam zrobic, czy maja jakas izolatke, czy moze nas wypisza przed czasem???! a on do mnie"to niech pani jedzie do domu, a maz zostanie z dzieckiem" a ja do niego, ze ja ja tutaj karmie piersia, a on" to pani sciaga i dowozi" - no myslalam, ze jasny h... mnie strzeli i mowie do niego, ze ja bym w domu nawet nie zasnela!!!!a poza tym to ja ja glownie w nocy karmie cyckiem, wiec jak mam to przywozic?????!!! a on "to przestawimy ja na sztuczne, to mamy maja taki problem z rozlaka a nie dzieci..." no i wtedy polecialy mi lzy i pytam goscia czy nie moze zadzwonic po jakiegos "kolege" ze szpitalal, bo internistow jak mrowkow, zeby mnie zbadal i dal jakies leki, bo ja na pewno zostaja a on do mnie, ze chyba sobie zartuje....wkurw byl na maksa, ale powiedzialam, ze Blabli nie zostawie, chocby caly oddzial mial sie ode mnie zarazic i o godz. 20 szukalam prywatnie lekarza, ktory mnie zbada, znalazlam 30 km od domu i w ta sniezyce pojechalam z moja przyjaciloka na zbadanie i dostala recepty i jest troche lepiej, ale przynajmniej wiem co mi jest 😠
i generalnie lezac w jednym z najwiekszych szpitali w warszawie w nocy musialam szukac prywatnie zwyklego internisty, zeby poswiecil mi 5 min na zajrzenie w gardlo!!!!!!!p a r a n o j a to malo powiedziane!i na co ida te cholerne skladki?????????????????????????????????????????????? 😠
mialo byc krotko, ale nie dalo sie, musialam sie wyzalic!
JA CHCE DO DOMUUUUUUUUUUUU!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkich, my od dawna bez internetu, bo zmieniliśmy dostawcę 😞
Pozdrawiamy wszystkich , zajrzałam tylko kilka stron wstecz i musze się przyznać, że zazdroszczę Wam tych zimowych krajobrazów, choć wiem, że narzekałabym gdybym miala ja za oknem. Panicznie boję sie jeździć, gdy jest ślisko.
Netienetko nawet trudno mi jest sobie wyobrazić sytuację, w której się znalazłaś 😞 Mam nadzieję, że niebawem wrócicie do domu i żaden lekarz nie będzie Wam potrzebny. Trzymam kciuki 🙂
Jeszcze raz wszystkich pozdrawiamy, marcowo-kwietniowo-majowe dzieciaki są poprostu przeslodkie 🙂
Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja na chwilke z pracy...
Netinetko az mi się ciepło zrobiło bo mam tu zimnice w biurze, cisnienie mi sie na makasa podniosło... Ci wszyscy państwowi lekarze normalne jaja sobie robią, dobrze że się nie dałaś i nie skorzystałaś z ich "rad"... nosz kurwa najpierw cisnął do łba jakie to wazne karmienie piersią że jak nie karmisz to myslisz że jestes złą matka a potem tak poprostu 'przestawimy ją"... no i w ogóle co im szkodziło Cie szybko przebadać... masakra i brak słów...
A ja dzisiaj 30 minut odśnieżałam auto, było chyba z 15 cm śniegu jak nie więcej, ale nasz sklep jest pod górkę i ja zawsze rano przecieram tu szlaki bo przyjeżdżam pierwsza i robiłam kilka podejść, musiałam wyjeżdżać na główna drogę żeby rozpęd wziąć i za 5 razem jakoś mi sie udało podjechać bo tak to stawałam 2 m przed końcem górki... nasze dostawczaki będę dzisiaj miały ostrą jazdę...
Buziaki i miłego dnia wszystkim...
A po pracy dzisiaj jade do banku pluć sie o moje 900 zł a potem do fryzjera!!!! I mam dylemat czy obciąć włosy czy nie... kusi mnie cholernie bo te długie mnie wnerwiają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry...
nocka beznadziejna o 23 pobudka i marudzenie, już nie wiem czy to od zębów tzn ich rosnięcia czy po prostu on tak ma 😠 😠
Anetko masakrą z tą nasze służbą zdrowia 😠 muszę szybko skończyć studia i zrobić z tym porządek 😜
Matuś jaki króliczek szarmancki 😁 😁 i ma takie same rajtki jak Oli z "małym polarnym misiem" 😜
uciekam na śniadanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masakra z tym śniegiem.Odgarnięci samego chodnika zajęło mi godzinę.U nas od wczoraj napadało ok 50-60cm śniegu.

Natinetko,współczuje tej nie miłej sytuacji z państwowymi lekarzami.Oni sądzą że są Bogami i panami dla nas zwykłych szaraczków.Czasami warto ich postraszyć prawnikami,zmieniają się o 180 stopni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane!!
Czytam i odpisuję od tyłu 😉
Radzia napisz co załątwiłaś w banku!
Zosia super na tej krówce 😉
Kasia fajnie że się spotkacie z Radzią. Ale Wam zazdroszczę 😞
Mateusz rozwala tą minką 🤪 jak dla mnie to trochę uwodzi a trochę to wygląda jak 'u talking to me?!' 😁 cudny
Beata i Kasia Mateuszek to już zaklepany dla Mai jest 😜 😁
Ale macie fajne widoki za oknami 😉 u nas wogóle nie jest zimowo 😞 fajnie gdyby chociaż w same święta trochę śniego spadło 😞 chociaż odśnieżania to Wam nie zazdroszczę 😜
Beata śliczne te Twoje łobuziaki 😆
Ale Mateusz sztywno stoi 🤪 Maja to chyba długo będzie raczkować 😉 a właśnie zapomniałam napisać że maja już zaczęła raczkować 🙃 nagram jutro filmik i wrzucę 😉
Netinetko brak mi słów normalnie 😠 co za paranoja 😠 też bym się nieźle wku......!!! Aż mi ciśnienie podskoczyło! Ja też kiedyś miałam podobną sytuację. Jak złamałam kręgosłup pojechałam z tatą do szpitala a pani w recepji chyba miała rentgena w oczach bo zobaczyła że chodzę i stwierdziła że nie warto tracić czasu ani swojego ani lekarzy, żeby mnie przebadać i odesłała mnie z kwitkiem do domu 😠 gdyby nie znajomości mojego taty to pewnie bym to złamanie przechodziła, a tak pojechałam na izbę do taty kolegi, zrobili mi rentena i tomograf i jak już położyli mnie na prześwietlenie to wstałam dopiero 4 tygodnie później w gorsecie gipsowym od szyji do pasa 😠 w Polsce to w ogóle lepiej nie chorować 😠 Ach się rozzłościłam 😠
WItaj Oleńko. Dobrze że u Was wszystko ok 😉
Radzia wrzuć zdjęcie nowej fryzurki 😉
Łajsoka kończ te studia i rób tam porządek 😜
Gabiś tak Cię dawno u nas nie było 😲 A Oliwka jaki słodziak 🤪 Super łapie powietrze między tym 'tatatatata' 🙂
U nas panuje grypa żołądkowa i wszystkie dzieci mają biegunkę 😞 Mam nadzieję że Maje to ominie 😞
A ja dzisiaj padam. Cały dzień robiłam porządki i poczułam się jak w ciązy, bo wtedy to miałam tyle wolnego czasu, że często tak sobie sprzątałam, a teraz to zawsze jest coś innego do roboty 😜
Idę na M jak miłość 😜 No i chyba obejrzę finał sezonu 5 Dextera 🙃
Buziaki dla wszystkich 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej... szybciutko tylko bo padam na ryjofon ze zmęczenia...
Do banku nie musiałam iśc bo rano zajrzałam na konto i sami mi to 900 zł zwrócili więc super, oszczędzili mi stresu...
W pracy kwas, nie chcą mi dać nikogo do pomocy na czas macierzyńskiego koleżanki, szef smęci że kasy nie ma i że wszyscy za dużo zarabiamy i czas coś z tym zrobić...
U fryzjera byłam, lekko mi na głowie, mam bardzo gęste włosy i do tego miałam juz bardzo długie a teraz mam do ramion jeszcze pocieniowane i czuję się jak łysa... fryzurke wrzuce jak je ułoże jakoś bo dzisiaj to już wyglądam jak wyjdź bo zasnęłam z Mateuszem i się zmierzwiłam 😉
Gabiś moja cała rodzina oglądała jak Oliwka mówi tatatata, miałam ubaw jak łapie powietrze... super dziewczynka!!!
Do jutra mamuśki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alunia sto lat!!!
Netinetko mam dreszcze po przeczytaniu tego co Ci się przytrafiło, a tak wogóle to co jest Blanci że tak się ciągnie to choróbsko?
Mati boski 😁 Radzia ja tam dieta? Dalej Dunkan, bo na zdjęciu świetnie wyglądasz kochana
Beata piękne dzieciaczki, jak się tak patrzy na takie obrazki to zaczynam myśleć o drugim dzieciaczku 😁
Zosieńko Tobie maleńka też dużo zdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Wszystkiego dobrego Aluniu, rośnij duża 🙂
Ja dzisiaj jestem tak zaspana,że nie wiem, co się dzieje. Pierwszy raz mi się zdarzyło, ze nie pamiętam, kiedy nakarmilam Elano w nocy 😜 O drugiej zrobiłam mleko, ale Mały zasnął, więc ja też. Rano pytam Edwarda, o której karmileś Elano, a on mi mówi, że wcale go nie karmił - a mleczko zjedzone. Hm ....
Mikołaj musi dziś zmobilizować swoje renifery, bo już niebawem wyjeżdżamy na Święta, a prezentów nie ma 🙃
Miłego dnia. Pozdrawiamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane!
Aluntkowi STO LAT życzymy! Rośnij zdrowa ślicznotko 😘
Kasia ja też się już nie mogę doczekać następnego sezonu Dextera 😜 no i mam nadzieję że Dexter będzie szukał Lumen 🙂
Radzia super że nie musiałaś się fatygować do tego banku 😉 a no i czekamy na fotki 🙂
a no i też miałam pisać wcześniej, że super wyglądasz Radzia - Tobie żadne diety nie są potrzebne 😉
My też musimy zrobić zakupy świąteczne, ale tak na prawdę to nie mamy kiedy. Henryk ma wolną sobotę, ale w sobotę przyjdzie paczka od mojej mamy i nie wiadomo o której - trzeba siedzieć w domu i czekać 😠 no ale przynajmniej uszek nie będę musiała lepić bo mama ma mi wysłać 😜 no i prezenty dla Mai od rodzinki 😉
Tu jest filmik jak Maja raczkuje http://www.youtube.com/watch?v=lpNl5bfJswA a tu ostatnio ulubione zajęcie Mai - mogłaby tak cały dzień 🙂 nawet jak jest straszna maruda to jak ją wkładam do bouncera to ma taką radochę że hej 🙂 tylko filmik coś mi przeskakuje 🤢 chyba za bardzo ręką ruszałam 😞 ☺️ http://www.youtube.com/watch?v=e7Fdgo4SJ3w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...