Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Zapomniałam napisać że siedzę sobie o 11 a tu telefon. Odbieram, a to taka głupia pinda z działu kadr, że czekają na mnie, bo wysłali mi list, że mam dzisiaj spotkanie o 10:30 w sprawie powrotu do pracy 🤔 😮 jakaś niepoważna zwłaszcza że list doszedł, ale dzisiaj i zobaczyłam go już po jej telefonie 😠 no ale się zebrałam i pojechałam - mieli szczęście, że Henryk akurat dzisiaj wziął sobie urlop. Więc oficjalnie wracam do pracy 22 lutego 😞 ech mam nadzieję że ten mój powrót do pracy będzie łatwiejszy niż mi się to teraz wydaje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ach słodka Majusia i jak fajnie skacze 😁 😁 😁 zapomniałam napisac wcześniej że Oliwia super mówi tata 😉
jak u was pogoda? u nas sypie i sypie jak w nocy zaczęło tak przestać nie może raz większe płatki raz mniejsze ale ciągle pada 🤢
a ja dziś rano przebierałam małego a ten jakies fochy itp. ogólnie to ciągle nie lubi sie ubierać, przebierać itp i tak go trzymałam na kolanach a on jak nie przywalił głową w moja buzię tak dostałam że nos mnie boli, wargę mam przecięta i spuchniętą i język jakbym po jakiejs bójce była 😁 😁
to zanosi się na koleją aktywną mamę, Izulka jeśli można wiedzieć to gdzie pracujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,
MY NARESZCIE W DOMKU!!!!
po porannym obchodzie zdecydowali, ze nas puszcza, bo stan bardzo dobry, co prawda mamy jeszcze inhalacje i antybiotyk na 3 dni, ale ogolnie jest dobrze a ....w poczekalni kupa malych dzieciaczkow 😞 bidulki...
nie moge sie narazie odnalezc w domu 😮 duzo prania, sprzatania, ale dzis nie mam sily juz, od jutra!
ogolnie w wypisie napisano, ze obutracyjne zapalenie oskrzeli z podejrzeniem atypowego zapalenia pluc 🤨 i znalezli jeszcze bakterie, ktora moze byc sprawca tych zapalen, ale to podejrzenia na 80 % a z alergia mamy skierowanie do alergologa, bo nie wiadomo czy w ogole jest 😠 nie mam zaufania juz do mojej pediatry i zmieniam!!!!
a tak w ogole ktos mi przeslal dziwnego wirusa, ktorego niewykryl moj antywir i rozwalilo mi kompa, wiec jak bede mogla to odpisze pozniej,
buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Aluniu rośnij duża 😘
Dobrze że już Netinetka jesteście w domu. Niech szybciej sie wyjasni co jest małej.
Izula Maja cudna jest, a jak super raczkuje i skacze 🙂
Łajsoka nie wyświetla się filmik bo wkleiłas link do edytowania filmu.
U nas dobrze, po staremu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aluniu wszystkiego naj naj
Jak pięknie Oliwka już mówi.Tata pewnie obrósł w piórka.
Izulka Maja super dziewczyna.

U nas chorowania ciąg dalszy.Dzisiaj z Filipkiem byłam u lekarza,miał gorączkę w nocy i co do niego nie podobne nie wstał rano z łóżka.I tym razem zapalenie gardła.i cały grudzień w domu.
Przy okazji wizyty u lekarza poszliśmy do przedszkola ich poinformować,że przyjdziemy w styczniu.Gdzie jego pani wychowawczyni stanęły łzy w oczach,że jej najlepszy przedszkolak znowu chory.A i odebraliśmy nagrodę za prace plastyczną (zaznaczam że była to kategoria rodzinna,a my jesteśmy upośledzeni artystycznie).Jutro będzie rozstrzygnięcie konkursu na ozdobę choinkowa.Jak zobaczyłam te ozdoby,to aż mi szczena opadła,jakie maja ludzie zdolności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!!!
ALuntku najlepszego maleńka!!!
Monia nadal jestem na diecie choć częściej zdarzaja mi się wpadki... ale nie przesadzaj, wyglądam tam tragicznie, nawet się zastanawiałam czy narażac wasze oczy na ten widok 😉
Maja ślicznie raczkuje, teraz to ucieknie swojemu chłopakowi... no i super się bawi, widac że uwielbia podskakiwać 😁
Netinetko dobrze że uż w domku jesteście i z Blaneczką już dobrze... ale jak nie masz zaufania do pediatry to masz racje zmień...
OLi super hehe... my tez tak Mateuszowi często robimy ale bawimy sie przy tym duzo lepiej niż on 🤪
Beatko ucałuj Filipka i życz mu zdrowia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fotek nie zdążyłam zrobić i w ogóle na nic czasu nie mam... a jak mam czas to mi sie nie chce... ja to normalnie leniwa jestem 🥴
Nie wiem, ale się zorganizowac nie potrafię nic a nic... mam bałagan, wiecznie sterty prania do prasowania... ech... niech mnie ktoś w dupe kopnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo

Specjalnie wyszukałam Radzie, bo mi gdzieś zdjęcie umknęło i faktycznie Laseczka jak się patrzy 🙂 Dukan niepotrzebny 😉
Oli mnie powalił 😁 😁 😁
Maja 🤪 rewelacja, a jaka uradowana na tym do skakania... i tak samo dyszy jak Emilka 😁

Netinetko dobrze że już jesteście 😘

Kurcze biedny Filipek. Dużo zdrówka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Netinetko dobrze że Was wypuścili. W domku szybko dojdziecie do siebie. Twoja opowieść nie wkurzyla. Miałam coś podobnego w sierpniu jak byłam w Rzeszowie z Mała. Miałam jakieś zapalenie gardła i poszłam do jakiejś internistki bo mojej nie było, a ona że antybiotyk i koniec. Zdziwiło mnie że tak od razu i też mówie że karmie piersia, a ona na to że odciągać a dziecku sztuczne dawać. Ja mówie że dziecko nie chce sztucznego pić, że niedawno próbowałam podać. A ona że poczekać jak zgłodnieje to nie będzie miałop wyjścia. Pojechałam do koleżanki, która robi staż z pediatrii żeby mi w to gardło zaglądneła i okazało się że nie ma jeszcze potrzeby brania antybiotyku i żebym za 3 dni się pokazała. Na szczęście pomogły inhalacje z szałwi 🙂 Nie zawsze trzeba słuchać lekarzy 🙂
100 lat dla Alunii, Dużo zdrówka, uśmiechu na codzień i spokojnych nocy 🙂
Maja i Matuszek super para 🤪
Oli jak zawsze zdolniacha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Jejku jaka ja jestem zarobiona ostatnio.... w pracy ma masę papierów do przerobienia - całe pół roku rozliczeń... i siedzę od poniedziałku i dłubię faktura po fakturze... nawet nie mam kiedy zajrzeć do Was. W domu wymiana z Grzesiem, więc Ala wieczorem jest tylko ze mną, a jak na chwilę uśnie lub się sama bawi to robię porządki przedświąteczne.
Teraz na moment weszłam do Was ale nawet jeszcze nie czytałam co tam naskrobałyście. Jedyne to wczoraj udało mi się trochę poczytać, ale nie zdążyłam już odpisać.
Widziałam zdjęcia Matusia - model mały rośnie i taki zalotnik że hej 🙂
Czytałam też o przygodach Netinetki - aż się krew w żyłach gotuje na samą myśl..... ale ja już też wiele razy przejechałam się na naszej państwowej służbie zdrowia i wiem że to paranoja jedna wielka... i czasami człowiek spotyka się z takimi absurdami że aż wierzyć się nie chce!!
Mignęło mi na fb że już w domku jesteście!! Bardzo się cieszę! 🙂 Mam nadzieję, że w domowym zaciszu szybciej wrócicie obie do zdrowia! 🙂
ok - zabieram się za czytanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No... nazwałam się leniem i od razu dostałam powera do pracy - kupka prasowania okiełznana 😁
Z tym karmieniem to mnie dziwi bo najpierw nagonka na karmienie piersią do tego stopnia, że jak nie karmiłam to przez miesiąc nazywałam siebie złą matka i miałam z tego powodu doła... a potem taki lekarz Ci powie lekką ręką przejść na sztuczne... co za debile 😠
Idę nynać, dam jeszcze Pokemonkowi mleko żeby mnie już nie budził za godzinę i jutro w pracy znowu muszę się zmierzyć z górą papierów... o ile dojadę do pracy bo zima nie odpuszcza jak na razie, przyszła i się rządzi... u nas śnieg nie przestaje padać... a autem to się ślizgam na każdym zakręcie mimo zimowych opon...
Buziaki i miłego dnia na jutro Wam życzę... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Robiłam ostatnio Małej trochę zdjęć, bo chciałam na prezenty babciom dać ramki ze zdjęciami i zobaczcie jakie niektóre fajne wyszły

[IMG]http://i52.tinypic.com/nytw13.jpg[/IMG]
[IMG]http://i52.tinypic.com/wvwd3k.jpg[/IMG]
[IMG]http://i54.tinypic.com/izwd55.jpg[/IMG]
[IMG]http://i52.tinypic.com/rmn1ad.jpg[/IMG]
[IMG]http://i51.tinypic.com/1584i9l.jpg[/IMG]
[IMG]http://i53.tinypic.com/2dwdy06.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie - Netinetko, dostałam od Ciebie ostatnio smsa właśnie o jakimś wirusie... do mnie na szczęście nic nie doszło jeśli chodzi o zainfekowane maile 🙂
Maja ma ekstra tą huśtaweczkę 😁 przesłodko się chichra 🙂
Aluntek też już zaczyna raczkować, ale na razie jesteśmy na etapie "na czworaka" i bujamy się przód tył 😜 poruszać się do przodu jeszcze nie umiemy 🙂
Radzia - masz ode mnie kopa w dupe!!!!! 😜 tylko proszę oddaj, bo mi też się przyda 😁
Madziocha - wszystkie zdjęcia Poli są cudne ale to z kaczuchą mnie rozwaliło!!!! No po prostu rewelka!! Jak onma pięknie pozuje 🙂

No i na koniec dziękujemy wszystkim ciociom za życzenia!!!! Wstyd się przyznać, ale... ja sobie zdałam sprawę że Ala kończy dziś 7 miesięcy dopiero jak już zasnęła po kąpieli.... całkiem zapomniałam że to już dziś 14sty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ho ho 😜
u nas tez zima padało całą noc chodniki zasypane 😮
Madziocha ja myślałam że fotki Poli to z profesjonalnej sesji, śliczne są 😆
uciekam do marudera 🤢 wczoraj wieczorem juz myslałam że wyjde z siebie i mój tata próbował go zabawic uspokoić, moja siostra, az w koncu dalam mu czopka i zasnął w nocy pobudka i znów niby zasypiał ale jęczał, stękał az ryczałam bo już mnie szlak trafia 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tu dzisiaj chicho 🤔
Dzień dobry 🙂
Netinetko dobrze że już jesteście w domu. Przynajmniej się wyśpicie 😉 Wracajcie szybko do zdrowia 😘
Oli jaki śmieszny 🤪 super 😁
Filipkowi dużo zdrówka życzymy 😘
Pola jaka śliczna 🤪 A to zdjęcie z kaczuchą powaliło mnie na kolana 🤪 Śliczności!!! 😁
Łajsoka u nas podobnie 😞 Maja straszna maruda 😞 chyba górne jedynki jej idą ale nie mam nawet jak sprawdzić bo tak usta zaciska 🤢
Zajrzę jeszcze do Was później 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ
PADAM NA MORDĘ , NIE ŚPIĘ JUŻ KTÓRĄŚ NOC Z RZĘDU A DLA CZEGO NIE WIEM , JEST ZDROWY ALE TAK DOPROWADZA NAS DO SZAŁU ,ZĘBÓW JESZCZE NIE WIDAĆ AŻ TAK BY ONE MU DOKUCZAŁY , RAZ JE RAZ NIE , IDĘ Z NIM DO PANI DOKTOR NASZEJ, ZARAZ POPROSZĘ COS DLA SIEBIE NA USPOKOJENIE 😠
BABECZKI KUPIONE, ABY CHOINKA ZOSTAŁA ALE NA ALLEGRO SĄ CUDNE.NO ALE O SPRZATANIU JUZ NIC NIE WSPOMNĘ , DANIEL MA AUTO DO NAPRAWY KASA SIE PRZYDA ALE SAMA BĘDĘ LATAĆ NA MOPIE ACH...........
ZDJĘCIA SA CUDNE TYCH MAJOWYCH OBYWATELI .WYSA A TY CO NIE PISZESZ , ROZUMIEM ZE TRZEBA SIĘ SOBA NACIESZYĆ ALE NIE ZAPOMINAJ O MNIE -SMUTNO MI 😞
BUZIAKI ODEZWE SIE PÓZNIEJ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia u nas też zdarzają się nocki narudne i nie śpię. Zębów też nie widać ale zawsze staram się sobie tłumaczyć że cos musi byc na rzeczy a ten mały szkrab nie umie mówić. I mimo 4 pobudki w nocy jakoś zwlekam sie z łóżka.
A polcia była już zniecerpliwoona tą cała sesją. Fotograf ze mnie marny, wszystkie zdjęcia na automacie robione, tylko siedziała na przeciwko okna żeby światło dobre było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Madziu nie zapominam o Tobie 😉 no jakbym mogła... eh biedny Jasiulek 😞może naprawdę ząbki mu dokuczają. Oby wszystko u lekarza sie wyjaśniło 😘
U nas ząbki idą ale je normalnie wszystko i tyle samo. Nie marudzi, tylko czasami daje znac o sobie. śpi 15-16 godzin na dobę. Już nawet czasami trochę sie martwię.
Moja mama wraca na stałe do Polski i nie wiem jak to będzie jak będziemy opłacać stancję. Same problemy w około
Lece bo sie obudził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
wyobrazcie sobie, ze moj maz ma rotawirusa 😁 - smiech przez lzy, ale juz nie chce mi sie denerwowac.... tez cos musial przyniesc ze szpitala ! ma juz leki i sie kuruje i teraz ciesze sie, ze szczepilismy Blable, bo narazie tylko 1 kupke ponad program zrobila ale o normalnym wygladzie 🙂
madziocha swietne te zdjecia i rzeczywiscie z kaczuszka jest swietne a w sumie powiedzmy, ze troche sie znam i pomysly tez fajne i jakos zdjec tez niezla 😉 fajny prezent dla dziadkow!
u nas tez zima na maksa, ale my przez okno ja obserwujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...