Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂
Oliwierek dziękuje za życzenia
Madzia ja miałam Avilę 😜 wszystko masz w głównym menu, na dole w prawym rogu wciskasz i masz wiadomości, książkę telefoniczną, itp, chyba że oc oś jeszcze innego Ci chodzi 🥴
A Olinek wczoraj jak wróciliśmy do domu dopadł się do chodzika/pchacza i zaczął chodzić, po chwili puścił się is tal dwie sekundy bez trzymanki 🤪 i bam na pupę 😁
Karolcia Oliwia robi tak samo jak ja gdy byłam mała, mama mi mówiła że ja nie raczkowałam tylko tak na pupie się ślizgałam ale szybko mi się to znudziło bo jak miałam 10 miesięcy to już chodziłam 😉
My walentynek też aż tak nie obchodzimy, ale rano przed wyjsciem do pracy mąż dał mi prezent w postaci seksi bielizny ☺️ 🤪 więc wieczorkiem będę musiała się mu w niej pokazać:lol 😞 o ile krasnal pozwoli) cieszę się bo przez kilka miesięcy nosiłam nie za seksowne tylko staniki do karmienia 😁 😁
Biorę się za porządki, pogoda super , więc myję okna, Hałabała śpi więc się zbieram a później spacerek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Mam chwilę bo Maja śpi 😉
Spóźnione ale najzczersze życzenia dla Oliego 😘 Sto lat kochany 😘
Łajsoka dobrze że z nosem już ok 😉
Netinetko gratulacje dla koleżanki 😉 a opis porodu pobudził moją wyobraźnię 🙃 😜
Maja też juz od jakiegoś czasu nie je wogóle w nocy 🙂 więc mam spokój z butelkami ale przebudza się raz czasami dwa nad ranem i trzeba ja ululać (dobrze że nie trwa to długo 😉 )
A i jeszce co do reklam to Maja uwielbia jedną reklamę - Muller froop na któej jest taka mała dziewczynka jak tylko ją widzi to aż piszczy z radości 😁
No i już właśnie Maja wstała więc dokończę pisać później 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej. Ja troszkę was doczytałam ale potem jeszcze napiszę bo jestem u mamy bo w nastepnym tygodniu w piątek już do Londynu wyjeżdża 😞 i z okazji urodzin szykuje moje najlepsze naleśniki z pieczarkami 🙂
Madziu ja mam Avillę i już na drugi dzień umiałam się nim obsługiwać i wszystko robiłam jak szalona 😜 po prostu mam tak z telefonami że szybko sie przyzwyczajam. Lajsoka już napisała głowne rzeczy a jakbyś jeszcze czegoś nie wiedziała to pytaj 😉
Zazdroszczę Wam, że nie musicie w nocy karmić. ja mam wrażenie że nigdy się tego nie doczekam...
Lajsoka seksowną bieliznę Ci mąż dał super 🙂 🙂 no to musisz mu się dzis wieczorkiem odwdzięczyć 😉
A u nas nie ma mowy o spacerku bo -13 jest brrr...
Oki zmykam na razie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziecko mi chatę demoluje, jak nie wyciąga coś z półki pod tv, to grzebie w komodzie, jak nie grzebie w komodzie rozrzuca zabawki a ja się tylko potykam 😮
teraz męczy uczniaczka i ciągle wciska "Serce, czerwone serce" posprzątałam dziś a teraz już tego nie widać 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no już ją obcykałam {avillę}jest ok.
Wysa mama miała juz nie jechać jak dobrze pamiętam?!i wyjeżdza znów?
No ja też ostatnio wstaję do Jasia często w nocy,lubi jeść na śpiocha 😁no a ja jestem od tego by biegać i donosic bez wzgledu na porę 🤢
Wczorej się zaniósł ,dawałam mu jeść a on chyba się czegoś przestraszył a już drzemał ,jak się rozkrzyczał i nagle zrobił się siny i sztywny no i krzyk ucichł ,podniosłam go szybko wysoko i klepnełam go,pomogło ,biedak przytulił się i wzioł butelkę spowrotem i zjadł do końca .W domu było cicho ,byłam tylko ja i on w pokoju więc nie mam pojęcia czemu tak się stało.Bardzo się wystraszyłam.


Łajsoka tak to jest jak dzieci prawie chodzą ale jak leżały niemrawe to chciałyśmy by już siedziały, chodziły haha,najgorsze pierwsze pięć lat-potem się przyzwyczaisz 😁 😉

Iza co kupiłaś wczorej ,nie chcę być wścibska ale pokarz ☺️ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helooołłł!!!
Mąz na noc w pracy, Mati śpiocha... faceci sie na mnie wypieli w te Walentynki hehe 😜
Aluniu nasza słodka wszystkiego najlepszego z okazji 9 miesięcy 😘
No a ja sie poskarzyłam że Matuś tylko baba mówi i dzisiaj od rana klepał mama mama 🙃
Magda ja miałam Aville kilka miesięcy ale ją sprzedałam... szybko łapie obsługe telefonów, ale ten mi kompletnie nie leżał i kupiłam Nokię z guziczkami 😜 Ale ogólnie bardzo mi sie podobał, fajnie że sie przyzwyczaiłaś :o)
Wysa ja mam dokładnie takie odczucie jak Ty co do karmienia, mam wrażenie że nigdy to nie nastapi, że mateusz zacznie normalnie spać i nie jeść w nocy... choc ostatnio wystarcza mu jedno a nie dwa karmienia a poza tym herbatka... ale ja marze o tym, żeby przesypiał cała noc a nie mnie budzi co chwilę po coś... ale sie teraz wycwaniłam, podgrzewacz mam koło łózka, mleko wydzielone w pojemniczku i wszystko robię na miejscu 😉 Ale żeby on chociaż na spiocha jak jasio to nie, rozbudza mi sie Pokemon jeden i od razu siada i wędrówki po łóżku urządza, szczypie mnie i ciągnie za włosy 😠
Łajsoka haha już sobie wyobraziłam Olisia jak wszędzie go pełno i wszystko wyciąga... a w głowie ten głos z uczniaczka "serce, czerwone serce" "stopa, żółta stopa" 😁
O rany Magda tez bym sie wystarszyła... może mu mleczko troche poleciało w zła dziurke i zaczął płakać... 🥴
Jutro ide do fryzjera, musze odrosty zrobic i chciałam sie obciąć bo mnie ta fryzura wkurza którą mam... ale nie wiem czy mnie fryzjerka dobrze zrozumie co chcę, bo na ogół mam z tym problem, ja tłumacze a wychodze z czym innym na głowie... nie wiem czy ja źle tłumacze czy fryzjerki robie to, co im wygodnie... 🤨 Zresztą ja mam włosy trudne do obcinania bo sa sztywne i zanć na nich każde najmniejsze cięcie... a złe cięcie to już porażka i potem jak poprawiają to sie pozbywam dwa razy więcej włosów niż zamierzałam 🤔
Mam nagrane jak mateusz bawi się z Piotrkiem w ganianego... ale miałam ubaw jak smiesznie ucieka na czworakach... wrzucę na you tube i jak zdąrzę to jeszcze dzisiaj Wam pokaże Dziabąga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aluniuniu Kochana 1000buziaków 😘
Madziu mama jedzie bo już nie ma pieniążków a chcą kupić trochę nowych rzeczy do domu, no szkoda ale tak wyszło, i teraz już nie wiadomo kiedy przyjedzie 🤢
Biedny Jasiulek wystraszył się czegoś 😞 oby więcej to się nie powtórzyło!!
A my walentynek nie obchodzimy, nawet życzeń nie składaliśmy sobie...
acper szczeniaczkiem uczniaczkiem się nie bawi, za to ja już od dawna znam te wszystkie piosenki na pamięć i czasami sobie włączam i śpiewam 😁
Radziu koniecznie pokaż Matusia jak się bawi z tatą 😉 jutro obejrzę bo już idę spać 🙂
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My jak kupilismy szczeniaczka to trochę żałowałam, że kasa w błoto poszła bo Mateusz w ogóle nie zwracał na niego uwagi... ale teraz sie nim bawi, słucha piosenek, ciągnie go za uszy, ale najfajniej to sie do niego przytula... kładzie sie koło pieska na podłodze i się przytula :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tu krótki filmik z wczorajszej kąpieli http://www.youtube.com/watch?v=0dYDRSuJ78o
A tu z ganianego z tatusiem... żałuke że nie nagrywałam od razu bo Mateusz zaraz się zmęczył i już nie chciał uciekać http://www.youtube.com/watch?v=4jhaOm4GNfA
Uciekam spać - dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No w końcu jestem 🙂 Maja śpi więc mogę spokojnie dokończyć mojego wcześniejszego posta 😉
Karolcia napisz jak tam odzwyczajanie Oliwki od chodzika 😉
Madzia mam nadzieję że to pokasływanie Jasia przejdzie i obędzie się bez wizyty u lekarza 😞
Karolcia super że Oliwka zaczęła się przemieszczać 😉 próbowałam sobie wyobrazić jak to wygląda ale nie mam zielonego pojęcia 😜
A co do wczorajszych zakupów to nic specjalnego nie kupiłam ☺️ tzn kupiłam Mai kolorowe drewniane klocki bo ostatnio zakosiła jednego klocka swojej kuzynce i nie chciała oddać 😮 kupiłam też zestaw instrumentów: tamburyn, małe cymbałki i dwa marakasy - naprawdę śliczny, pastelowe kolory, w kwiatuszki. Tu jest podobny zestaw od tego samego producenta 😉 http://www.redonion.pl/pl/art/1866/Zestaw-instrumentow-z-rybka 😉 ten zestaw to akurat był nowy 😉 skoro komórkę mi Maja zepsuła i zamierzam zaraz sprawić sobie nową to żeby uniknąć ponownej sytuacji kupiłam Mai komórę zabawkę ale naprawdę wypaśną 😉 tatuś kupił Mai małą maskotkę Iggle Piggle i jeszcze kupiłam taką poduszeczkę na dłuższe podróże http://cgi.ebay.com.my/BRUIN-BABY-CAR-SEAT-HEAD-REST-DOG-DESIGN-/160515704040 😉
Łajsoka WOW seksi bielizna 🤪 to ja myślę, że nawet jak Oli będzie marudził to Ty się kochana dzisiaj nie wykręcisz 😁
Wysa szkoda że Twoja mama znowu musi wyjechać 😞 oby nie na długo 😞
Magda też bym się wystraszyła 😞 dobrze że wszystko skończyło się dobrze 😉
Aluniu wszystkiego naj naj kruszynko 😘
Mateuszek jaki słodki 😁 😁 i takie same dzwięki wydaje jak Maja 😁
A ja muszę Wam powiedzień że dzisiaj na fb napisała do mnie pani że zobaczyła moje zdjęcia i się zszokowała bo mówi że ona w młodości wyglądała jak ja (teraz ma 58 lat) 😮 no i ona szuka rodziny swojego ojca, który odszedł od niej i jej mamy jak ona była mała i podobno założył drugą rodzinę 🤔 zobaczymy co z tego wyjdzie 😉 a i ma mi zdjęcia na maila wysłać to się okaże czy faktycznie jesteśmy do siebie podobne 😁
Dobranoc Kochane!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
no kurcze Matuś jest słodki 🙂 i ja bardzo podobnie bawię się z Kacperkiem w ganianego 😉 ale widzę że sprytny chłopczyk z Mateuszka, taki zwinny 😉 i staje w wannie.
Ja dziś wybieram się kupić sobie fluid i tusz do rzęs i jeszcze zajrzę na ciucholandię moją ulubiona;D ostatnio fajne spodnie kupiłam z H&M dla Kacperka za 3,50zł i wyglądają jak nowe. U nas tych szmateksów na całe miasto gdzie jest 20tys. osób jest z 40 ciucholandii.... prawie na każdej ulicy 😮
Madziu jak Jasiuleniek?
Izulka świetny ten bębenek i te zabawki 🙂 no i ta poduszeczka też 🙂 a ta pani to może Twoja rodzina? 😜 o by było!! 😉
My w sobotę jedziemy na imprezę. Z męża pracy zorganizowali. Prawie jak wesele bo jedzenia multum i muzyka itd. i tylko 100zł od pary. Ale jakos nie chce mi się iść bo jestem gruba i nie mam w co się ubrać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ello
Nocka w porządku ,troszkę pokasłuje ale to tylko jak zasnie a potem cisza, nie ma goraczki ani kataru.No do lekarza nie mam jak się dostać boooo zmienilismy auto, no jest mercedes i stoi w warsztacie od wczorej.
Iza fajne te zabaweczki.Ja mam hopla na punkcie klamotków dla dzieci no tylko gdzie to pożniej chować?
Wyska tak myslałam że mama wyjeżdza z tego powodu,ach ta kasa bez niej świat nie istnieje!!! 😠 a co do Twojego wyglądu to mocno przesadzasz , masz czym oddychać na czym posiedzieć więc przestań panikować, szykuj 100zł i zmykajcie się bawić !!!a może tego wam trzeba? wyjść gdzieś razem i poświęcić kilka chwil sobie na wzajem ? może Ty też właśnie takim"nie chcę mi się,jestem gruba"psujesz atmosferę w domu co??? Spróbuj mi nie iść.


Spadam bo moja fura podjechała idę ogladać ,pa kochane.

A mój Mati jest CUDOWNY ,KOCHAM CIĘ ZAJĄCZKU 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Matuś super ucieka 😁 i w wannie jak sie pluska 😁 Oli tez tak ucieka jak mówimy dawaj dupkę, albo jak zabierze cos czego nie może i go ganiam 😁 ale nagraliśmy filmik jak chodzi przy pchaczu to potem wrzucę 😜
Wysa szkoda że Twoja mama znów wyjeżdża, ale w dzisiejszych czasach tak to jest-pogoń za pieniądzem 😞 moja teściowa wyjechała już 5 czy 6 lat temu i raczej nie wróci...
Izullka fajne te rzeczy kupiliście 😉 kurcze też chcę na car boot 😁
Ja wczoraj tez zaszłam do "mojego" ciuchlandu i kupiłam sobie spódniczkę za 12zł dwie bluzeczki z Dorothy Perkins za 15zł 😜
A wczoraj Oliwier tak szalał że nabił guza 😮 jakos źle stanął i uderzył głowka w stół 🤢 syrena z 15 minut wyła, ale mama zrobiła"aty aty" i już bylo ok 😉
aaa miałam pisać że fotelik sie sprawuje super, Oli siedział zadowolony oglądał przez szybę potem zasnął to mu zmieniłam fotelik do pozycji leżącej i nie jest tak źle w aucie to całkiem inaczej wygląda leżał tak jak leży sie w tych nosidełkach 🙂 wieć z zakupu jesteśmy zadowoleni, my i jego główny użytkownik 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc
Radzia jaki Mati jest fajny i sprytny nie moge sie napatrzec Oliwii duuuuzo do niego brakuje chodzi mi o to uciekanie.
Iza schowałam wczoraj chodzik i nie sadzałam małej cały dzien, ale wieczorem juz tak marudziła zadna zabawka ja nie interesowała i widziałam po niej ze chciała w chodzik usiasc i poleciec gdzie ja nogi poniosa 🙂 Ale byłam twarda włączylismy muzyke i chwile potanczyłysmy, godzine wczesniej kapiel, jedzenie i spac. Dzisiaj po południu jedziemy do mojej mamy wiec tez nie bedzie potrzeby jej sadzac do chodzika. Moze pomału sie odzwyczai.
Iza zazdroszcze Ci car boot-a jak pracowałam na Jersey to zawsze cos fajnego kupiłam własnie na car boot.
Wysa Magda ma racje nie kombinuj tylko marsz na impreze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł ! 😉

Wszystkim Solenizantom gorące życzenia 😘

U nas cała rodzinka chora 🥴 w zasadzie to od soboty więc już powoli wychodzimy na prostą. Emilke dopadła tylko wysoka goraczka i na szczęście nic poza tym. Siedzimy na L4 w domu 🤢 Emilka taka Biedna, cały czas przytula się do mamusi

Magda 😲 co straszne co przydarzyło Ci się z Jasiem. Nienawidzę takich momentów, niewiadomo co wtedy zrobić.

Łajsoka hahaa "serce, czerwone serce..." Emila też to ciągle włącza 😁

Radzia opowieść o fryzjerze mnie rozbawiła 😁

Mati jak Słodziak 🤪 a jakie ma muskuły 😁 Emilka bardzo sie zainteresowała 😁 jak słyszała bababa

Izullka jak zwykle wypasione zakupy 😜
A historia z babeczka ciekawa 🤔 czekamy na dalszy ciąg

Wysa idz na impreze 😉 Kup sobie coś fajnego i zaszalej 😉
O Magda super Ci napisała 😜 Spróbuj nie iść ! 😜


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolinko nie martw się Jasiek też za duzo nie umie 🤢bawi się w berka ale zapiernicza w chodziku jak błyskawica, boje sie żeby mu się nic nie stało.
Ciężko będzie teraz przestawić ich na inne zabawy bez udziału chodzika wiem cos o tym 😮no i trzeba być non stop przy nich bo jak się wsadziło w chodzik to chodził np.po pokoju i się zajął czymś na chwilkę sam, no a tak to trzeba być przy nich 🙂ale inaczej się nie da.
Biedny Oli ach ten nie dobry stół 😠 😠 😠 przesyłam buziaka prosto w guziczka 😘 😘 😘,fajnie że fotelik się spisuje i spełnia oczekiwania ,ważne że Oli siedzi w nim bezpiecznie i wygodnie,płacze jak mu zapinacie pasy? bo Jasio tego nie lubi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pójdę pójdę na imprezę bo nie mam wyjścia 😉
Dobrze że z Jasiem już lepiej 😘 no ale za to Emilka biedna rozchorowała się 😞 szybko zdrowiej słonko 😘 Dla Oliego też buziaczek w główkę 😉
Ja szukałam dla siebie jakąś bluzkę ale nic nie mogłam znaleźć, za to kupiłam tusz i puder i dla Kacperka rajstopki za 5zł 😜
Zgrywam filmik na youtuba jeszcze parę minut 😉 to chichot mojego szkraba, nie zrwacajcie uwagi na buźke brudną 🙂 jeszcze po kaszce nie zdążyłam wytrzeć a nie chciałam go denerwować bo fajnie śmiał się 🙂 co jest rzadkością bo mało głośno się śmieje, za to cały dzień ma uśmieszek na twarzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heloł
Byłam z Jasiem u Pani doktor ale widac było że się jej spieszyło bo nas zbyła 😠co żadko się zdarza ,ogólnie jest miła i zawsze ma czas.No ja jestem chora więc rzecz jasna dziecko tez musi 🤢no to mnie pocieszyła,stwierdziła ze ma goraczkę no ja na to że nie ma i nie ma kataru ,tylko kaszle sporadycznie .Weszła dopiero co z dworu więc on był dla niej ciepły bo czekalismy na nią 20minut , przepisała mucosolvan ale to juz sama mu podaję i ceclor ,kazała mu zmierzyć gorączkę po powrocie i jak ma powyżej 37 to podać mu antybiotyk a jak nie przejdzie do czwartej doby to skontaktować się z nią.No jeszcze wyciagać z noska ale co ???jak on nie ma kataru -tak nas słuchała.Przyjechałąm i zmierzyłam miał 36,6 , po oczkach stwierdziła ze chory a ja jej na to że od 11 nie spi a jest 16 😮no to zamilkła.Uśpiłam go w domu,wstał i gorączki nie ma więc nic mu nie podaję prócz mucosolvanu.Zjadł i poszedł spać .

Tak jak miałam do tej p.doktor zaufanie tak z dniem dzisiejszym zmalało ono do 0. 😞
Muszę się rozejrzeć za innym pediatrą póki Jasio nie chorował na nic poważnie .




Kacperek jest boski, głosik ma donośny, chyba babcia go tak rozweselała ? Fajny jest naprawdę i podobny do męża.Buziaczki Kacperku kochany 😘 😘 😘
łajsoka a gdzie filmik jak Oli pomyka z pchaczem? chyba go nie przegapiłam?
Ja zobaczę jak ta avilla nagrywa i może uda mi się Jasia nagrać jak mają z Kubą solówę lub jak gania Daniela .

GDYBYM JUTRO ZAPOMNIAŁA TO JUŻ DZIŚ CHCĘ ZŁOŻYĆ OLIWCE SERDECZNE ŻYCZENIA Z OKAZJI UKOŃCZENIA 10 MIESIĄCA,JAK TO DUMNIE BRZMI 10 MIESIĘCY,ZDRÓWKA KOCHANY ANIOŁKU 😘 😘 😘



A co Emi chora ??? na co ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uwielbiam oglądać te filmiki z Waszymi dzieciaczkami. Mati jest bardzo zwinny a Kacperem ma fajne ząbki. Jednak Polci to dużo brakuje, jakaś leniwa jest, nie chce jej się próbować choć silna jest bardzo i spokojnie mogła by raczkować. Tak więc Karolcia nic się nie martw, bo jest jeszcze większy leniuch od Oliwki 🙂
Te choróbska są straszne. Polcia ma już od 2 tygodni katar i niczym tego nie da się wyleczyć. Jutro idziemy na badanie krwi i moczu. Dużo zdrówka dla Jasiulka i Emilki 🙂 Oby te przeziebienia szybko się skończyły.
A i dzisiaj było to usg serduszka i coś tam ze struną i z zastawkami ale to podobno fizjologia i minie, kontrola za pół roku także kamień spadł mi z serca.
Netinetka napisz gdzie byłaś na nartach, bo nie mogę się doczytać. A fryzurka super. Ja też idę do fryzjera w sobotę, bo zarosłam okrutnie.
Izulka nic się nie martw o język Mai, bo dzieci doskonale sobie z tym radzą. Mój brat ma trójkę a mieszkają w niemczech i uwierz mi że to dzieciom naturalnie przychodzi 🙂
Oglądam własnie Ekspes reporterów i jest o dręczeniu psów, serce mi się kroi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...