Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o Kasiaa, dzięki a szybką odpowiedź, chyba dziś same tu siedzimy 😉 kurde też chcę już lżejszy wózek kupić bo mi z tym tako strasznie ciężko, tylko jest taki problem, że Lenka w dzień śpi tylko w wózku inaczej nie uśnie i zastanawiam się czy w takim będzie jej w miarę wygodnie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia oglądałam wózki na żywo i te z coneco są na prawdę fajne i myśle, ze wygodne dla dziecka
jeszcze jest fajny http://allegro.pl/coneco-saturn-wozek-spacer-parasolka-wysylka-0zl-i1507562258.html jest taki głębszy, więc już zupełnie super dla dziecka... ale nie chce mi sie wydac ponad 400zł na spacerówke, wiec wybrałam ten co wczesniej wyslalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ten co Radzia wysłała też super, ale nie wiem czy ma regulowany podnóżek, a w sumie na tym mi zależy..
zresztą wszystkie spacerówki są fajne 😉 tylko kwestia ceny ten też jest fajny http://allegro.pl/wozek-graco-mirage-plus-tacka-pokrowiec-i1509138925.html Wyska go ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no na rękach też nie uśnie, więc nie muszę nosić, tzn. nosić muszę ale nie do usypiania 😜 i w ogóle nie spuszcza mnie z oczu i muszę tak całymi dniami siedzieć i się bawić i ciężko mi cokolwiek zrobić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
zaraz doczytam, wczoraj coś mi ciągle zrywało neta i nie mogłam dobrze poczytać 🤢
a jeszcze Oli gorączkował i non stop płakał 🤢 😞 chyba idzie górna dwójka 🤢 pewnie za nim wyjdzie to minie miesiąc 😠
powiedzcie noclegi od piątku zamawiać? tak już się pogubiłam w tym wszystkim 🤢
jeszcze raz lista
1.Kasia
2.Beata
3. Madzia
4Ja +Pszczółka
5.Radzia+Netinetka
6.Karolcia+Gabiś
7. Izulka
zaraz zamawiamy 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A więc tak.... 🙂

Łajsoka - super że już zacząłaś wykłady na prawko 🙂 i dobrze, że z Maruszem już trochę jeździłaś bo to wiadomo - zawsze już łatwiej 🙂 ja tez jak szłam na prawko to już miałąm jazdę po polach opanowaną, ale mimo wszystko strach przed innymi uczestnikami ruchu na drodze był za pierwszym razem :P heheh Mi się udało zdać za pierwszym razem i też uwielbiam prowadzić autko 🙂
Beatko - trzymam kciuki żeby Was choroba oszczędziła... już wyczerpaliście limity swoje... szkoda tych dzieciaczków Twoich - ciągle jakieś bakterie Was dopadają....
Netinetko - tylko pozazdrościć takiego wypadu do SPA!!! Super!!! A ja przed chwilą sobie wykupiłam vouchera za 29 zł na fryzjera (strzyżenie, modelowanie, spa dla włosów, dobór fryzury, porady) 🙂 ale nie na grouponie tylko na sweetdeal.pl 😁
No i nieźle sobie poszalałaś na imprezie!!!!! Rzeczywiście nieźle pobrykałyście 😜
Aaaa - kupiłam buty dla Ali!! Chodziłam wczoraj po centrum handlowym u nas i byłam w cocodrillo, 5.10.15 i nic :/ nie mieli takich buciczków do nauki chodzenia 😞 a w ogóle buty drogie 😞 i od niechcenia weszłam do CCC i co? patrzę są buciki z oznaczeniem "zdrowa stopa" co kiedyś wklejała Kasiaa chyba i kosztowały 24 zł! Kupiłam!! 🙂 będę w domu to wrzucę Wam zdjęcia 😁
Radzia - kupa Matiego mnie rozwaliła!! 😁 ładne niespodzianki robi tatusiowi 😜
Co do ilości kup to u nas czasami jest jedna a czasami 3 😜 zależy jak leży 😁
Wysa - powiedz jak tam spacerówka sie sprawuje? bo ja wczesniej jak patrzyłam na wózki to włąśnie między innymi nad tym się zastanawiałam 🙂 ciekawa jestem jak się sprawuje w praktyce..
Kasia - te wierszyki ekstra - juz sobie wydrukowałam i będę z Alunią się bawić 🙂 A z tymi muchami to mnie Grzesiek kiedyś nauczył, bo oni to w liceum sobie dla fazy śpiewali na imprezach ale szło to troszkę inaczej: łapiemy muchy w paluchy, kładziemy muchy na blachy, robimy z muchy wybuchy, ubawu mamy po pachy 😁
No i na koniec spóźnione bo mnie nie było: Blabla i Lenka - wszystkiego najlepszego nasze małe księżniczki!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
słuchajcie mam problemy z netem ciągle mi się coś zacina 😠 nie mogłam zadzwonić, ale Mariusz miał u siebie w lapku w zakładkach ten ośrodek i zadzwonił 😉 Pan powiedział żeby przesłać wszystko w zamówieniach, które są na stronie 🥴 i Pan wtedy powie co i jak i czy będą dla nas miejsca 😲 dziwne, Mariusz pytał czemu tak dziwnie, to powiedział że w mailu ma po prostu wszystko i w każdej chwili może sprawdzić itp. i dopiero wieczorem będę mieć odpowiedź ile zaliczka itp 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Pszczoła spacerówka jest dla mnie fajna ale ja już mówiłam o tym że mi się nie podoba w niej to że nie ma wysokiego oparcia a tak wszystko jest w porządku. Poza tym jeszcze że kółka plastikowe i jest twardo, mi to przeszkadza bo w wózku głebokim koła były pompowane i tak nie trzęsło. Ale prowadzi się świetnie. Ja ogólnie jestem zadowolona. Ale powiem ze teraz bym kupiła inną. Zresztą ja tak zawsze mam ze wszystkim. Co kupię to potem mi się nie podoba.
A ja dziś tak się wystraszyłam że szok 😞 Kąpałam Kacperka i on tak się bawił i nagle głowa w dół do wody i zachłysnął się. Woda posła mu do płuc i się dusił 😞 Wyrwał szybko z wanny i niesamowity płacz. Odchyliłam go i ta woda wyleciała ale jeszcze długo płakał ze strachu a ja z nim 😞 😞 😞 I jeszcze teście narobili szału to Kacper jeszcze bardziej zaczął płakać. Eh 😞
No tak poza tym to jest ok. Po przestawieniu czasu Kacper idzie spać o 20 😜 a wczoraj o 20.30 i obudził się o 6 bo sąsiad z dołu włączył muzykę na maksa 😠 byłam taka zła ale udało się położyć go jeszcze to pospaliśmy do 7.
Pustki tu u nas ostatnio... 😮 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...