Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Słuchajcie zamawiajcie Starą wieś na 10. Lepiej żebyście się wszystkie spotkały niż żeby przez nas nikt miałby się nie spotkać 😉 Szkoda że nie możemy nic innego znaleźć 😞 no ale jakoś przeżyjemy - róbcie duuuużo zdjęć 😉 a co do naszych ślązaczek to może zorganizujemy chociaż jakieś jednodniowe spotkanie na śląsku bo na pewno będziemy w Katowicach u szwagierki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
przeczytalam kilka ostatnich postow 😞 bo wciaz nie ma nas w domu!szkoda tej starej wsi, ale...powiem wam, ze ten facet mnie wkur... 😠 cene podwyzszyl!!!!!jesli chodzi o kolejny wekend to my CHYBA mozemy, ale ja tez bym chciala, zeby byly wszystkie 😲 😲 😲 jesli chodzi o domki, to tak jak piosalam, ze my wolelibysmy byc sami, bo nie ma zamykanych sypialni, wiec u nas problem bylby ze spaniem blabli niestety 😞(( a ta dzierzazna to gdzie??? i jak to cenowo wychodzi, bo nie widze? kurcze ja tez psoataram sie cos poszukac... zmartwilam sie 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej...
Kurcze tak mi głupio że wam nie pomagam... Mati niedawno dopiero zasnął, wykąpałam sie i miałam iść spac ale widze że tu poszukiwania na całego...
Ja też jestem za tym zeby szukac az znajdziemy bo jak dwie rodzinki odpadną to już duzo, a nas i tak w sumie mało jedzie... 😞
I okolica chyba ma juz niewielie znaczenie bo będziemy tam tylko 2 dni więc po co nam wielkie atrakcje, byleby był grillek albo miesjce na ognisko i sam ośrodek dostosowany do naszych potrzeb...
Dla mnie cena w Starej Wsi to już było max na które mogłam się zgodzic, na więcej mnie poprostu nie stać... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mam kuzyna, który pracuje w tej branzy, w sensie turystyka... on zna rózne ośrodki i może mi cos podesłac ale dopiero jutro rano jak będzie w pracy pogrzebie w bazie... jesli nic nie znajdziemy same to możemy skorzystac z jego pomocy, ja na smierc zapomniałam o tym że on ma taka prace... powiedzcie mi tylko ile konkretnie osób nas ma jechac? ktos wie? bo ja jestem pogubiona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...