Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej...
To z kim my w końcu spimy?
Kurcze nie dam rady doczytac, ale ciesze sie że zaklepane... Mati śpi kiepsko ale mam nadzieje ze po całych dniach spędzonych w podróży lub na świezym powietrzu nie będzie tak xle... w razie czego wsadzimy go na rowerek wodny i wypchniemy na wodę 😉 nie no, zła mama... nigdy bym tak nie zrobiła 😜
Nie doczytam bo... mamy jelitówkę... ze mnie leci z dwóch stron, moja mama ma biegunkę a Piotrek wział wolne żeby mnie zastapić przy mateuszu i tez sie zaraził... Mateusz nie wiem, nie ma biegunki ani wymiotów, jedynie to co wczoraj, ale nie chce jeść ani spać, teraz zasnął po wielkim krzyku, az mi się zanosił, czego nigdy wcześniej nie robił... 😞 Ja przezywam tez, bo nigdy nie miałam biegunki 🤢 No i boje sie strasznie żeby Mati tego nie złapał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

jaki młyn miałam dzisiaj..........Pszczoła dzięki za smsy i przepraszam,jakcoś źle pisalam....

Cos tu czytam,że My z Izulką??? Ok,ja się zgadzam. 🤪 I widzę,że nie wiadomo co ze mną - ja się postaram był od piątku,tzn. postaramy się....na razie nie gdybam,ale martwić się będę w czerwcu,na razie jedziem! 🤪

Widziałam też,że była rozmowa o kasiorce??Powiedzcie ile konkretnie i komu i mam pytanie,czy ja mogę po weekendzie przelać kasę?? ☺️ Jutro mój tata ma urodziny a mama imieniny i skubnęłam trochę na prezenty.... ☺️ Ale w poniedziałek - wtorek mamy premię dostać,wiec zaraz Wam wysyłam ile trzeba,ok??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz doczytałam na stronie tego ośrodka,że to Ośrodek Wypoczynkowo Wędkarski............!!!!!!!!!!!!.................Jezu,Marcin będzie zachwycony!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 Ja mnie,bo obawiam się,że zabraknie dla mnie miejsca w aucie,jak on weźmie wszystkie swoje wędki i przybory wędkarskie............. 😮c 😲c 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Hej Gabiś 😆 A ja Ci maila właśnie wysłałam 🙂
Ty powiedz Marcinowi że jak ma brać wędkę to tylko jedną bo jak weźmie więcej to ja męża przez 2 dni nie zobaczę 😁 😜 całe szczęście Henryk swoich z Anglii nie bierze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia spicie z nami 😜 😜 😜 rzucamy moneta kto spi w sypialni a jak to nie wypali i dzieciaki beda plakac, to mamy wrzucic je do jednego pokoju, zamknac a sami znieczulic sie na maksa 😁
Gabis mam to samo!!!!!!!!!!!wedki, skrzyneczki, krzeselka, podbieraki.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj doczytałam że Radzia z rodzinką chorzy 😲 Oby szybko przeszło i ominęło Mateuszka szerokim łukiem 😲
Kurde Pszczółko czy ja mogę przesłać pieniążki Kamilii? Bo ja mogę tylko tym paypalem 🤨 tylko ja nie wiem jak długo to potrwa - mogłabym juz dzisiaj przesłać ale nie wiem ile bo jeszcze nie dogadałyśmy się z Gabiś 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w sumie to dobrze jak sie na jakis czas rozdzielimy, to wtedy bedzie mozna poobgadywac tych naszych mezow 😜
Kasia moja Bla puszcza sie na lozku na pare sekund i stoi bez niczego, ale na podlodze nie 😞 przy rozlozonej sofie jeszcze sie puszcza 😉
Radziu duuuuuzo zdrowka 😞 oby Matiego nie dopadlo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jednak doczytuję...
Oj czytam teraz że Kubus chory... Zdrówka kochany... mam nadzieje że nie okaże się nic powaznego... 😞
Netka zgadzam sie na rzut monetą :o)
Kasiu Mato stoi bez trzymanki i to coraz dłużej... idzie mu to juz gładko, nawet mu tyłek nie lata... ale nie martw się i na Emke przyjdzie czas 🙂
Pszczóla kasiorke przeleję w weekend :o)
Gabiś to dobrze że marcin lubi wędkowac bo Netinetka mnie wysyłała ze swoim na ryby do towarzystwa... ale widze że towarzystwo będzie miał więc może sie wymigam 😉 Ale na grillu rybke chętnie zjem, o ile ja ktos oskubie bo ja nie potrafię 🤢
Moj mąż sie pewnie przyłaczy do mariusza i Grześka na to piwo... on nawet robaka nie umie na haczyk zamontować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Musiałam się cofnąć bo umknęło mi że Kuba chory 😲 Trzymam kciuki żeby okazało się że wszystko ok 😲 Zdrówka kochany 😘
No właśnie Kamila to juz pewnie śpi a ja nie zdążyłam się z nią skontaktować odnośnie tego paypala 😞 tak to bym już przesłała pieniądze bo nie mam pojęcia ile może potrwać taki przelew 🤨 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...