Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hahaha Radzia podrzucaj wirusa 😜 😁
Fotelik widziałam na żywo i ma sporo miejsca, dodatkowo ma takie fajne zabezpieczenie na pas, fotelik nie ma szans "latać" po siedzeniu.
Niestety nie zrobiłam Emce fotki... od razu ją położyłam, przecież nie mogłam tak z nią jechać 😁

Też już mykam
Izullka wierze ze ciężko zapomniec o Black Velvet ale wyśpij się 😁 a jak w ogóle Henryk na to zareagował ? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurde a czemu ja w końcu nie kupiłam tego kuponu na wywołanie zdjęć 🤢
wchodze na grupon, zobacze co tam ciekawego 😉
a tak przy okazji, Laski jak będziecie miały okazję na depilacje laserową to śmigajcie, to jest rewelacyjne 🤪 jestem dopiero po dwóch zabiegach a juz jestem prawie łysa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane,
ja tylko na moment wleciałam.. dziś koło południa Was próbowałam poczytać ale nie wyszło i dopiero teraz się udało..
Radzia - dobrze, że już wracacie do siebie i oby Mateuszka nie dopadło, ale myślę że skoro się uchował to chyba juz wirus go oszczędzi 🙂
Izulka - co do striptizu to chyba wszystkie z Was musiały mieć problem z zaśnięciem potem 😜 a tak na poważnie ja jakoś nigdy za takimi przybytkami nie przepadałam..
My dziś staliśmy się posiadaczami fotelika samochodowego!! W końcu!! Mieliśmy kupić taki jak Łajsoka ma, ale dowiedziałam się, że znajoma już przestała używać i ma dwa i jeden może mi dać 🙂 i teraz mamy taki: http://www.tomi.pl/szczegoly/12633 chyba nawet kolor pasuje... jutro z rana chcę jechać na myjnię żeby auto od środka posprzątać to od razu dokładnie go obejrzę bo dziś to tak na szybkiego tylko 🙂 Ale Alunia już jedną jazdę w foteliku zaliczyła i bardzo jej się podobało 🙂
Karolcia - jutro będę na Pomorzanach na obiedzie - jakby pogoda dopisała to może spacerek? Daj znać 🙂
Kasia - ale żałuję że rzeczywiście foty nie zrobiłaś Emilce!! Super to musiało wyglądać!! Najpierw dziecko doznaje oczopląsu na widok zabawek a potem nieprzytomne ze zmęczenia zasypia w pozycji czoło + pałąk 😁
No właśnie Netinetka - jak tam wycieczka na rowerach? 🙂

OK - mykam spać bo ja dziś też padnięta jestem! Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Iza czyli impreza udana 🙂 Super.
Ja wczoraj z Oliwia pojechałam na cały dzien do rodzicow przyszła tez moja druga siostra z dziecmi i poł dnia spedzilismy poza domem na spacerku. Na solarium odrazu skoczyłam, a wieczorem Tomek po nas przyjechał. Oliwia zasneła nam w samochodzie i pozniej walczyła do 22 zeby zasnąc 🤢 Ale jak juz zasneła to była tylko jedna pobudka w nocy na smoczka 🙂
Pszczołka niestety nie dam rady dzisiaj sie spotkac 😞 Do 15 jestem w domu , a pozniej jade z siostra do Galaxy bo ona chce sobie jakas kurtke na wiosne kupic i prosiła mnie zebym z nia pojechała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam niedzielnie 🙂
Oli znów marudzi 😞 już nie wiem od czego, może jakieś kolejne zęby? miał taki moment że był w miarę ok a teraz znów ciągle płacz wpycha do buzi gryzaki i płacze 🤢 na szczęści nie ma gorączki 🙂
Dziś ładna pogoda na DDtvn pokazywali że ma być 24stopnie 😲 ale patrzyłam na necie to było 20 tak czy siak będzie cieplutko więc przy okazji jak będziemy szli na pkp z siostrą to zrobiły dłuugi spacer 😉
aaaaa zapomniałam, Oli od wczoraj chodzi już coraz śmielej 🤪 w sumie chodzi to mało bo on biegnie 😁a dzis przyszedł sam do mnie do kuchni 🤪 tylko moja siostra go z tyłu asekurowała jak by coś mu nie wyszło ale szedł sam 🙃 dzielny mój krasnal 😉
uciekam do krasnoludka> Miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helloł 🙂
Wiecie ta imprezka na której ostatnio byłam to wogóle nie moje klimaty i na początku nie miałam zamiaru wcale tam iść tylko właśnie Henryk się tak uparł ,że mam wyjść z koleżankamii bo już dawno nigdzie nie wychodziłam 😁 wszystko mu opowiedziałam co było i też się z tego śmiał - w sumie to nie miał wyjścia skoro to był jego pomysł żebym poszła 😁 ale nie żałuję że poszłam bo się wyśmiałam za wszystkie czasy 😁 chociaż gdybym nmiała pójśc drugi raz to nie wiem czy bym się zdecydowała bo powiem szczerze, że jako mężatka to momentami miałam wyrzuty sumienia przez samo patrzenie ☺️
Kasia no szkoda że nie pstryknęłaś zdjęcia na szybko 😜
A fotelik oba fajne 🙂 ja właśnie przy wyborze brałam pod uwagę maxi cosi albo Roemer (Britax) 😉
Łajsoka super że Oli już tak pewnie stawia sam kroczki 🤪 Maja to bojuch jest i sama to chyba długo jeszcze nie będzie chodzić 😉 teraz tylko rączkę wyciąga i jak ją wezmę to chidzimy tak w tą i z powrotem po domu 🤢
A my dzisiaj jak to w niedzielę obróciliśmy dwa car booty 😜 Kupiłam 2 laptopy dla Mai w tym jeden vtecha, stolik i 2 krzesłka z Ikei do Mai do pokoju i kilka fajnych ubranek 😉
Zaraz jak Maja wstanie to będziemy się zbierać do koleżanki 😉
Zajrzę jeszcze do Was później 😉
Miłego niedzielnego popołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My jak poszliśmy ok 12:30 odprowadzić moją siostrę na pkp tak dopiero wróciliśmy 🤪
pogoda przepiękna, Oli pospał potem się obudził i obserwował i komentował wszystko co napotkał 😁
jak widział pieska to robił"huhuhu" 😁 zaliczyliśmy dwa razy plac zabaw Olinek bujał się ładnie siedział na koniku i potem spacerował trzymając mnie ładnie za rączkę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,Zosia ma od czwartku wirusa,goraczka strasszna i wymiotuje,mega maruda.Dzisiaj w nocy bylo 2 raz az 40,5 schladzalismy ja mokrymi pieluchami,rano pogotowie zmiana lekow,goraczka troche opanowana ale ona mega slaba i marudna.My mamy maxi cosi od 3 tygodni i jestesmy zadowoleni,przestronny fotelik,Zosia widzi wszystko przez okno,po rozlozeniu moze sie spokojnie przespac,pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rzeczywiscie strasznie tu dzisiaj cicho. Pewnie dlatego, ze pogoda dzisiaj była piekna i kazdy kozystał ze spacerkow 🙂 Ja pojechałam z siostra do sklepu i oczywiscie miałam nic nie kupowac, ale jak weszłam do Smyka to nie mogłam sie oprzec zeby Oliwii czegos nie kupic, a trafiłam jeszcze na wyprzedaz i kupiłam pajacyka z Kubusiem Puchatkiem fajny bo zapinany na zamek, a ja zawsze mam problem z zapieciem ubrania bo niunia sie wierci i złości. I kupiłam jeszcze body spodobały mi sie bo sa jakby z taka spudniczka 🙂 Po zakupach spotkałam pod blokiem sasiadke z mała Alą to poszłam szybko nakarmic Oliwie zmienic pieluszke i poszłysmy jeszcze na dwu godzinny spacer i plac zabaw. A jak wracałysmy to pod blokiem na ławce spotkałysmy kolegow z osiedla i od nas z bloku i z nimi jeszcze ponad godzine na ławce siedziałysmy 🙂 Nasmiałam sie za wszystkie czasy Oliwia zmeczona była na maxa, ale nie było mowy o spaniu tyle ludzi kazdy Oliwie i Ale zabawiał. oliwia cały czas sie smiała. Chłopaki sie z niej brechtali bo jak my sie smialismy to ona tez w głos jakby rozumiała o czym rozmawiamy 🙂 Wrociłysmy do domu przed 19 to była tak spiaca ze nawet siedziec nie chciała tylko sie kładła i odrazu oczy jej sie zamykały to szybko ja wykapałam i jak jadła mleko to na spiocha. Odłozyłam ja do łozeczka to nawet pozycji nie zmieniła i spi sobie słodko 🙂
Pszczołka Tomek po 22 wraca z pracy to pieniadzie na zliczke przeleje Ci albo jeszcze dzisiaj, albo jutro z samego rana.
Uciekam pod prysznic. Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!!!
Zosi zdrówka życzymy i slemy buziaki 😘
My też dzisiaj po długim spacerku, ale dzisiaj już Mati nie był taki grzeczny.... ale potem ładnie zasnął i w sumie spacerek udany... było bardzo ciepło u nas, Mati miał na sobie body z długim rekawkiem i średniej grubości sweterek i był szczęśliwy bo było mu wreszcie wygodnie...
Wstawię zaraz jakąś fotke ze spacerku... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nocka znów marudna trochęw wypił wodę z jedną miarką mleka niby zasypiał, ale coś mu przeszkadzało, doszliśmy do wniosku zę albo zęby albo jest mu za ciepło 😮 bo nam też było, a kaloryfery były zakręcone 😮Mariusz go wziął i wyszedł z sypialni a ja na kilka minut otworzyłam okno, wrócili Oli się wtulił i zasnął 🙃
nie ma to jak świeże rześkie powietrze, ale powiem wam że nie było zimno, i jeszcze tak fajnie deszczem pachniało, aż mi samej się lepiej zasnęło 😉
aaa miałam pytać czy wasze dzieci zgrzytają lub stukają zębami ? Oli często zgrzyta przez sen 🤢 a nam ciary przechodzą 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Pszcozlka ja tez puscilam przelew w piatek, wiec albo juz jest albo juro 😉
Gratulacje dla wszystkich chodzacych dzieciaczkow 😜 Blabla jeszcze nie doloaczy do grona,bo sie boi 😁ale co sie odwlecze...
my prawie caly wekend poza domem, w sobote rowerki suuuper, mamy na probe od znajomych taki fotelik dla dziecka i chyba takie cos lupoimy, bo wszedzie mozna wjechac, a ta przyczepka jest ekstra, ale juz ograniczone mozliwosci, bo jednak jest dosc szeroka!Blabla byla zachwycona i nawet wody nie mozna bylo sie napic, bo jak stawalismy to marudzila i krzyczala "eeeeeeeeeeee eeeee" 😁 a niedziele mielismy cala na dworzu, najpierw w kosciele zasnela nam na dworzu, a potem umowilismy sie ze znajimymi nad Zegrzem na spacer i w sumie caly dzien tam lazilismy i bylam pewna, ze po calym dniu padnie i bedzie super spala, ale niestety zawiodlam sie 😠 budzila sie co gdozine, chyba swieze powietrze dziala w druga strone....
Izulka ale ja ci zazdroszcze tych zdobyczy dla Mai, u mnie narazie mama szaleje z ciucheksami i juz mam tyle ubranek dla Blabli, ze szok 🤪 ale ubranek nigdy za duzo,zwlaszcza na wyjezdzie 🙂
odezwe sie pozniej, bo zaraz przyjezdzaja moje 3 ciezarne przyjaciolki i bede im oddawac ubranka po Blabli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super Anetko że mieliście udany weekend 😉 właśnie my chcemy kupić rowery bo mamy tylko jeden stary w piwnicy 🤢 a jak tak cieplutko będzie to na wycieczki rowerowe z hałabałą będziemy jeździć 😉
aaa co do pogody to u nas zimno 😲 no wczoraj było 24 stopnie a dziś chyb z 9 😮 i pada deszcz, nici ze spaceru, siedzimy uwięzieni w domu 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Mateuszkowi i Emilce przesyłamy 1011 buziaków na ich prawie roczek 😘 😘 😘 😘
U nas też pogoda do d... Zimno strasznie i zaraz chyba będzie padać 😞 no ale spacerek zaliczyłyśmy bo w poniedziałki chodzimy zawsze na playgroup do kościoła reformowanego 😉
Maja jest strasznie niegrzeczna jeżeli chodzi o zabawy z dziećmi 🤢 wszytsko wyrywa czym dzieci się bawią 🤢 nigdy nie interesuje ją coś co sobie leży tylko zawsze najciekawsze jest to czym się inni bawią 🤢 ja wiedziałam, że dzieci tak się zachowują, ale nie sądziłam że to może być tak wcześnie jak u Mai 🤢 nie wiem jak ona na zlocie będzie się z Waszymi dziećmi bawić 🤔 🤨 no i poplotkować z innymi mamami też mi dzisiaj za bardzo nie dała bo co chwile mnie łapała za ręce i musiałam tak chodzić z nią wszędzie dopiero później zaczęła się sama bawić 🤔
Netinetko super że Blabli się tak podobała jazda na rowerze 🙂 my też chcemy kupić takie krzesełko i teraz żałuję bo na kilku car bootach widziałam, że były i głupia jestem, że nie kupiłam 🤢 nie chce wydawać w sklepie dużo pieniędzy bo nie wiem czy się Mai spodoba 🤨 ja mam wrażenie że wszystko co krępuje jej ruchy - wózek, fotelik samochodowy, huśtawka a nawet taki samochodzik do pchania jest bee 🤨 😞 mam nadzieję że jej się jeszcze kiedyś odmieni, ale jak narazie to nic nie można z nią zrobić bo jest płacz 🤨 dzisiaj np jak wychodziłyśmy z domu to podejrzewam że zbudziła płaczem całą ulicę bo wpada w taką histerię jak ją wkładam i przypinam w wózku 🤢 później jest niby ok ale początek to masakra 🤢
Maja to łobuz nie to co Kacper gentelman 🙂 no może później trochę nieelegancko się zachowywał z tymi chrupkami i smoczkiem 😁 😜 no a co do teściowej to brak mi słów 😠
No dobra zajrzę do Was później. Muszę korzystać że Maja śpi i trochę w domu posprzątać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helloł 🙂
Potwierdzam, u nas tez wczoraj była wymarzona pogoda 🙂 Emilka praktycznie cały dzień na dworze. I tak samo jak Oli, jak widzi psa to hu hu hu 😁 nikt jej tego nie uczył, jakoś sama tak od siebie naśladuje psa 😁
Jejku jestem w szkoku, że Wasze Bąble tak fajnie chodzą 🤪 nawet za rączkę 🤪 Emilka w ogóle nie chce chodzić, nawet trzymana za rączki. Na dworze od razu do raczkowania 🤢
Hahaha Maja widzę zadziorna kobietka 😁 Da sobie radę w życiu 😜
Z Kacperka się uśmiałam 😁 Dziewczynce zabierać chrupki i smoczek nono 😜
Mati śliczności, ale jaki malutki 🤪 no chyba, że to tak na zdjęciu się wydaje
Ja chcę takie ciucheksy jak Wy macie 😠 muszę wydawać na nowe ciuszki, bo u nas nie ma takich sklepów 😞 a sorry jest jeden, ale ciuchy to po prostu porażka.

U Was deszcz? 😲 pewnie i do nas przyjdzie bo jakas duchota straszna 🤢

Jeszcze 30 min i do domu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilko i Mateuszku!!! Wszystkiego najlepszego z okazji Waszych 11 miesięcy!!!!!! Buziaki 😘 😘
No i Oliwierkowi wielkie brawa z okazji kolejnych coraz odważniejszych samodzielnych kroczków!! Super!! Widzę że Matuś też już ładnie sobie poczynia!! 😁 A właśnie - jak spojrzałam na zdjęcie i na te wieżowce w tle to sobie przypomniałam jak przejeżdżaliśmy z moim Grzesiem przez Jastrzębiec Zdrój i właśnie zapamiętałam to miasto właśnie takie: góry i wieżowce 😁 zresztą to był wyjazd wtedy kiedy Ala "się zaczęła" 😜
Ja dziś od rana na nogach - na 8,30 jechałam na dodatkowy przegląd gazowni, potem do centrum wysłać paczkę i potem jeszcze zmieniałam opony. Ale powiem Wam długo nie byłam w centrum, Szczecina i dużo rzeczy się zmieniło... jak tak się czegoś kupe czasu nie widzi to masakra ile zmian...
U nas też dziś deszczowo i zimno :| ja jeszcze jade po obiedzie do Auchan a potem powoili się pakujemyt i śmigamy z Alunią do Gorzowa.
Jeśli chodzi o wpłaty to doszedł do mnie przelew Radzi 🙂 reszta pewnbie w kolejnej sesji 🙂

ok - uciekam na obiad bo Mamusia pyszności przygotowała! Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wyszło słońce i jednak poszliśmy na spacer 🙃 🙃
zanieśliśmy tacie naleśniki i w drodze powrotnej Oli ciągle się chichrał, ale zupełnie nie wiem z czego 😁 myślałam że padnę sama ze śmiechu a tuż przy bloku zasnął za kierownicą 😁
[URL=http://img84.imageshack.us/i/picykrlewicz.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/538/picykrlewicz.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

myślałam że dziś wejdzie przelw z paypala ale nic 😮 🤢 mam nadzieję że jutro będzie bo jeszcze trzaba go do Pszczółki przelać 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...