Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Heloł 🙂
Kolejny dzień zpieprzania w pracy rozpoczęty 🙃

Oliwierek 🤪 😁
świetną ma tą kierownicę. Łajsoka gdzie kupiłaś 😜

BlaBla jaka ślicznotka... i jak na nią patrzę to od razu widzę Twojego męża (ze djęć oczywiście 😉)
A na zdjęciu przy McDonalds to nie jestem tak czasem ja ? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=0a475cf8bb60c321][IMG]http://images38.fotosik.pl/771/0a475cf8bb60c321m.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a4ac8074398ad0bb][IMG]http://images50.fotosik.pl/780/a4ac8074398ad0bbm.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane 🙂
no mam 152 strony do nadrobienia aby 😁 dbacie o to bym miała co poczytać .
Wieczorem poczytam na pewno bo o 13 jadę na rozmowę w sprawie pracy ....znów , chciałam podziekować za telefony od Kamilki miło że pamiętałyście o nas.
Solenizantom naszym składam spóznione życzenia -buziaki dla wszystkich . 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia witaj.
Spóźnione życzenia dla Emilki i Mateusz.Zdrowia przede wszystkim .
Kacperku wszystkiego naj naj i daj pospać w nocy mamusi.

Oli super zasnąłeś.Amelka zrobiła to na pałąku wózka w niedziele na spacerze.

Blabla jak ty się pięknie prezentujesz w kasku.Śliczna dziewczynka.

Wyska dziękuje za miłe słowa.

U nas dzisiaj pogoda do .....Mimo że nie pada to tak pochmurno,zimno,wilgotno że nawet psy nie chcą wyjść.
W sobotę mieliśmy taką skromną imprezkę.Byli tylko teściowie i chrzestny(przyjechali w samo południe,miałam ich chęć ..... )później przyjechał mój brat(po 7 miesiącach,bo miał nieuzasadnione pretensje do mamy) Ale jak rozpakowywał prezent dla Filipka (pistolet a ja jestem przeciwnikiem taki zabawek o czym on wie )to przeciął palec.I pogotowie i 3 szwy.Ale jak już wrócił to porządzili z Andrzejem.Litr był im mało(resztę sobie wyobraźcie).
Niedziela cała na zewnątrz,jak również wczoraj bo było u nas pięknie.
Nie wiem jak wy ale ja zaczynam odliczać czas do naszego spotkania.

A i kiedyś mi tu migło że Kasia i Radzia planują jakiś wyjazd majowy.Wy tu nie zapominajcie o nas,bo my się jeszcze wam wepchamy w te plany.(hi hi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o boze zapomnialam o zyczonkach dla solenizantow ☺️kochane dzieciaczki wszystkiego najloepszego 😘 😘 😘
Beatko wiesz,ze ja zapomnialam o urodzinach Amelki 😞 mialam wtedy problem z netem i mi umknelo, wybaczcie kochani ☺️ dlatego teraz skladam najpiekeniejsze zyczonka!!!!
no to juz przeprosilam 😜
Kasiu Blabla w Macu siedzi z....Kasia, moja best friend 😜 a to, ze widzisz mojego meza, to wszyscy tak mowia he he, to sa klony normalnie 😉
Magda w koncu powrociklas jupii 🤪
wpadne pozniej, bo ide Blable wymeczyc przed spaniem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
nie będę oryginalna jak zacznę się zachwycać naszymi majówkowymi dziećmi 🙂 Blabla śliczniutka!! W kasku jak profesjonalistka 🙂 a w tej czapeczce taka śmieszka mała 🙂
Oli cudny śpioszek 😁
No i Amelcia Jubilatka Mała!!!! Jeszcez raz wszystkiego najcudowniejszego malutka!!
Madzia - witaj z powrotem!! No dziewczyny zadbały o to, żeby reszta Majówek wiedziała na bieżąco co u Ciebie słychać!! No i życzę miłego posiedzenia przed komputerem, bo 152 strony to trochę Ci zejdzie 😜
No my już w Gorzowie, ja dziś w pracy.. ale mi się nie chciało iść 😞
Pogoda dzisiaj ładna, Grześ się właśnie wybiera na spacer z Alutką 🙂
A powiem Wam, że się wkurzyliśmy, bo na sweetdeal.pl był do kupienia voucher na mecz żużlowy na który zresztą się wybieramy!! I zostałoby trochę kasy w portfelu... a tak to trzeba placic bo przegapilismy 😞 Alunia była już na treningu żużlowym to wiemy że można z nią iść - oby się nie odwidziało w niedzielę!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do przelewów to wszystkie już weszły. Nie ma jeszcze od Gabiś, ale ona miała robić przelew pon/wt więc myślę że do czwartku wejdą. No i jeszcze tylko Izulkowa kasa musi się przeczołgać przez te konta wszystkie 🙂 I będzie całość 🙂 najwyżej jakby było jakieś opóźnienie to zadzwonię do faceta i poproszę o jeden dzień zwłoki na te przelewy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Na początek buziaczki dla Gumisia-Kacperka 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 rośnij duży i nie zabieraj dziewczynkom chrupek 😁
Pszczółko przelew od Izy jakieś pół godziny temu Mariusz do Ciebie wysłał 🙂
ok ide robić obiad bo później idziemy w gości do Szymka 🤪 ostatnio go widzieliśmy jak miał 4 miesiące a teraz już 7 🤪, ale często chorował i potem jego rodzice mieli przeprowadzkę tak ciągle przekładaliśmy te spotkania, ale dziś w końcu idziemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Nie miałam neta wczoraj i nie jestem na bieżąco...
Dlatego przede wszystkim Emilce duże buziaki na 11 miesięcy, wczoraj o Tobie myslałam :o)
Kacperkowi z okazji dzisiejszej 11 miesięcznicy 😘
No i też przez tego cholernego wirusa zapomniałam o naszych pierwszych roczkowych urdzinkach!!! Amelciu wszystkiego najlepszego maleńka, rosnij duża i śliczna... ale przede wszystkim już zawsze tylko zdrowa 😘
Jak Matik pójdzie spac to doczytam resztę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my wróciliśmy od znajomych, chłopaki się bawili w kojcu, ale Oliwierkowi szybko się znudziło bo przecież on musiał chodzić i zwiedzać 😁
a jak wróciliśmy ja sie strasznie źle poczułam, dostałam wczoraj okres i tak ze mnie strasznie leci 🤢 byłam w kibleku i się osunęłam na drzwi bo mi się słabo zrobiło 😮 Mariusz mnie wziął i położył z nogami do góry i tak leżałam, ale teraz jakoś tak dziwnie się czuję i czuję taką ciężką głowę 😮 jestem sama bo Mariusz pojechał do kolegi obgadać sprawę szkolenia bo nie wiem czy wam mówiłam , ale mój mężuł z kolegą organizują szkolenia z pierwszej pomocy dla firm itp. jutro mają pierwsze szkolenie i będą przeszkalać opiekunów dzieci kolonijnych, żeby w każdym przypadku wiedzieli co robić bo różnie bywa 😉 a i kaska zawsze jakaś dodatkowa wpłynie 😉
Pszczółka Mariusz ma 17 w niedzielę wolne, może skroimy wtedy spotkanie?? może u nas?juz się napaliłam na ten piątek, ale przypomniało mi się to prawko 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alunia słodko sobie zasnęła, Grześ poszedł do pracy, a ja się biorę za porządki - przynajmniej częściowe.. ile zdążę, tyle zrobię.
Łajsoka - współczuję takiego okresu 😞 wiem jak to jest, a raczej pamiętam.. bo przed ciążą też miałam takie okresy że się ze mnie lało jak z wiadra 🤢 tyle, że nie słabłam.. po ciąży nadal mam długie - bo po 6-7 dni ale na szczęście nie są już tak obfite.
Co do spotkania to tak sobie myślę ze w sumie realne - jakbyśmy nie jechali do Szczecina to baaardzo chętnie 😆 a skoro już tydzień później są Święta to może rzeczywiście zostaniemy w GW. Potwierdzę jeszcze, ale rzeczywiście byłoby fajnie 🙂 Ja też już się napaliłam na ten piątek, no ale Twoje prawko - siła wyższa 😁
Aaa - i przelew od Mariusza już przeszedł więc już prawie wszystko mam!! Będziemy wpłacać zaliczkę!! 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz mogłabym sobie darować te wykłady, ale szkoda płace i chce się nauczyć, a od tego piątku idziemy z wykładami od początku więc chcę być 😉
w Gorzowie będziemy, ale rano więc tak blisko, a tak daleko 😁
Szybko przelew dotarł 🤪 super teraz spokojnie czekamy i za dwa miesiące się widzimy 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie nie - wykładów nie ma co opuszczać!! Po to tam się zapisałaś żeby na nie chodzić i się nauczyć 🙂 a tym bardziej że za nie płacisz!!
Ale nawet nie wiesz jak żałuję że się teraz nie spotkamy!! Tym bardziej że będziecie praktycznie pod naszym domem! 😞 No ale nie ma co narzekać 🙂 Może w weekend się uda 😁
Idę powoli szykować Alę do kąpieli bo już wstała.. Bidulka obudziła się w ciemnym pokoju bo zapomniałam jej zapalić lampkę, bo jak zasypiała to jeszcze jasno było.. i jak się obudziła to się biedactwo moje wystraszyło 😞
Zdecydowanie czas na kąpiel!! Dolatuje mnie niemiły zapach z pieluszki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂
Kacperku wszystkiego najlepszego Kochany sto buziaków od cioci i Majusi 😘 😘 😘 😘
Oli jak słodko zasnął 🤪 czad 🤪
Blanka super wygląda w tym kasku na rowerze 😁 śliczna jest 🙂
O rany to już pierwszy roczek za nami 🤪 przepraszamy tylko że zapomniałyśmy o życzeniach ☺️ Amelko życzymy Ci zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka i ślemy tysiąc buziaków 😘 😘 😘 😘
Madzia witaj z powrotem 😆 smutno tu bez Ciebie było 😉 Jak rozmowa w sprawie pracy??
Beata kurde ale wyszło z tym pogotowiem 🥴 no ale wiadomo że póżniej trzeba ranę znieczulić 😜
Super że pieniążki już dotarły 😉 a już miałam stresa że na czas nie dojdą 😜
Łajsoka a Ty marsz do łóżka i odpoczywaj bo może to z przemęczenia się źle poczułaś 🤨
Ja zmykam
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
ja się już z rana wkurzyłam, bo znów pielęgniarka środowiskowa nas o 8 rano odwiedziła 😲 my tacy zaspani 😮 na szczęscie to była ostatnia jej wizyta 🙃 ogólnie pani b. sympatyczna Oli się bawił na puzzlach, wstał i przyszedł do niej 🙂 nocka byłaby ok gdyby nie pobudka o 3 i zaśnięcie o 5 🤢 i ostateczna pobudka o 7 🤢
Mariusz pojechał szkolić ludzi i nie wie kiedy wróci a jeszcze dziś na 19 ma nockę tu w Międzyrzeczu a jutro 24 w Zbąszyniu 😮 więc znów sama 😞
śniło mi się spotkanie nasze: ale nie bardzo pamiętam 🥴woohoo: siedzieliśmy przy wieelkim stole a dzieci bawiły się w piaskownicy 😁 reszty nie pamiętam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka reszty nie pamietasz bo pewnie urwał Ci sie film.. oby to nie był proroczy sen 😁
Ja juz wczoraj nie dałam rady doczytać bo poszłam spac razem z Mateuszem...
Dzisiaj sie poprawie chyba... chyba bo czeka na mnie góra prasowania... na samą mysl mi się nie chce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nic nie mów Radzia o prasowaniu 🤢 ja tez mam 🤢 🤢 czekam aż hałabała zaśnie bo tak to nie ma sznas na prasowanie bo on ciągnie za kabel od żelazka lub wstaje przy desce

aaa dziś Pola Madziochy kończy 11 🤪 dużo radości Polinko 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Doczytałam wczorej ale już nie miałam mocy by napisać.
A więc pod sumuję to co napisałyście ; Tylko majóweczki 2010 mogą mieć tak wiele do powiedzenia,począwszy od zamawiania mszy z okazji ukończenia roczku po przez striptizerów a skończywszy na seksie grupowym i doszłam do wniosku że aż strach jechać na ten zlot bo nie wiadomo co Wam uderzy do głowy 😁 😁 😁 😁 😁
Poważnie to wiele się działo tu , zdjęcia piekne i dzieci porosły szybciutko .Kilka dni a tak bardzo się pozmieniały.




Co do wyjazdu ja niestety nie wybiorę się ,tak jak wiecie z Kubą mamy problem i doszła praca .
Czekam aby teraz na telefon i muszę być do dyspozycji . Więc nie sądzę bym dostała urlop na te dni .
Jeśli się coś zmieni to na pewno napiszę .
U nas nie wiele się działo przez ten czas więc nie mam tak na prawdę co opisywać .Jaś zdrowy i rośnie szybko .

Zajrzę wieczorem jak będę mieć więcej czasu ,miłego dnia. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...