Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć,

ja tylko na chwilkę....

Nie mam kiedy do Was zajrzeć,dzieciom,którem miały lub będą mieć urodzinki - wszystkiego dobrego życzę! 😘

U nas ciągle pod górkę,najpierw od niedzieli jeździłam z Marcinem po szpitalach,bo naświetlił sobie oczy a poza tym miał opiłek,który mu siedzial parę dni i już jak na pogotowiu mu go wyjmowali,to jakaś rdza wchodziła i Marcin już nic nie widział na to oko.

A dziś rano o 4-ej pogotowie zabrało moją mamę - miała zawał........Zdążyłam do jechać do pracy i już Marcin po mnie dzwonił,że mam wracać,bo mama w szpitalu.Mówię Wam - mam dosyć.... 😞

Jakby co ,to jestem pod telefonem,a pieniążki na wyjazd przesłałam Pszczółce na konto.

Trzymajcie się,pa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej

Gabiś trzymaj się ! Dużo zdrowia dla Twojej Mamy !

Emelka jaka już duża 🤪 jaka Ślicznotka 🙂
Tort świetny, ja właśnie jestem na etapie wybierania tortu 🤢

Magda super że jesteś 🤪 😘 Szkoda, że nie wypali z naszym spotkaniem, ale najważniejsze zdrowie dzieci. Z Kubą na pewno wszystko będzie dobrze ! 😘

Łajsoka 🤪 Oli już tak po prostu sobie chodzi ? 🤪 "poszedł do położnej" ? 🤪 nagraj go plisss 🙂

Dzisiaj został wypróbowany fotelik maxi cosi, fajny jest, o ile fotelik może być fajny. No normalny i tyle. Emnila jak zawsze grzecznie siedziała i w końcu w nim zasnęła. Oooo płynnie przechodzi się do pozycji półleżącej 😉

Dopiero teraz miałam chwilę, żeby tu zawitać... cały czas cos załatwiamy z autem. Dzisiaj odebraliśmy je od mechanika (musieliśmy wymienić rozrząd).
zepsuła nam się pralka 😠 na szczęście jest jeszcze ostatnie trzy miesiące na gwarancji uff 😁 niestety co potrzebne to muszę zanosić mamie do wyprania 🥴

Wyska a jak sie Kacperek zachowuje jak mu nie dasz mleka ?
Bo Emila nie przestała tak po prostu pić mleka w nocy, oszukiwałam ją herbatką, albo po prostu ją nosiłam, śpiewałam itd. Czasem trwało to nawet 2 godziny :/ ale w końcu się udało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia serio serio Oli chodzi, ale jeszcze też raczkuje bo tak mu szybciej dotrzeć do upolowanego celu 😁 i właśnie dziś robiłam trzy próby nagrania go jak chodzi szedł do mnie ładnie włączyłam aparat ukradkiem( tak myślałam) 😁 a Oli i tak zauważył i bęc na kolana i raczkuje do mnie 😁 😁 zdjęcia szybciej da się zrobić, ale one znów tak nie pokazują jak on drepcze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz Oli dopiero co zaczął stawiać kroczki , czasami ma takie momenty że idzie jakby to robił od urodzenia, pewnie bez zachwiania, a czasami jak pijany chwieję się i upada na pupkę, lub od razu na czworaka 😁, ale ogólnie jak idzie to mam stracha, bo nie patrzy co leży na podłodze wczoraj się podknął o uczniaczka, ale widziałam to i szybko podbiegłam i go złapałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Gabiś przykro mi bardzo, mam nadzieje że Twoja mama wyjdzie z tego bez szwanku... zawał zawałowi nierówny, mam nadzije że u twojej mamy będzie łagodnie... Buziaki 😘
No ten mały z Rodzinki to słodziak... schrupałabym i jak oglądąłam to sobie myslałam, że fajnie by było jakby mato był taki słodki jak będzie starszy 😜
Wysa Mateusz tez jadł 2 razy w nocy jeszcze niedawno... od jakiegoś miesiąca jakoś sam sobie to przestawił, że raz nie je wcale, raz je, ale tylko troszkę, np 30 ml i śpi więc mysle ze jest na dobrej drodze do tego, żeby całkiem przestac... no ale niestety tez nie jest tak dobrze że jak nie je to śpi, bo sie budzi na piciu... i w sumie tak sie oduczył mleka, że mu dawałam herbatkę...
Ja się załozyłam z mężem o to, kiedy Mateusz zacznie chodzić... ja stawiam że przed roczkiem a on, że po... kto przegra stawia kolację... bo Mateusz już się puszcza coraz częściej i próbuje robic kroczki ale często sie boi oderwac stópke od podłogi i siada na dupkę... lae próbuje coraz częściej i czasem 2-3 kroczki uda mu sie zrobić...
Zapomniałam się wczoraj pochwalić ze wyszedł mu kolejny ząb, czyli mamy już 10... ale czekam na więcej bo nadal nie chce jeśc, budzi się w nocy z płaczem i jest potwornie marudny... przez to niejedzenie schudł, jak go dzisiaj wązyłam to z pełną pieluchą ważył 8,4 a wiem, że miał już 8,7...
Czy wasze dzieci tez mają hopla na punkcie bosych stóp? Jak ktos z nas jest boso to Mateusz biegnie jak szalony i sie przytula do stóp ☺️ a jak dzisiaj Piotrek klaskał stopami to Mateusz tak sie śmiał że aż sie przewracał na łózku... ja nie wiem co on w tym widzi... no ale jak tylko ściągam skarpetki to Mateusz już jest przy mnie... 🤔
Madzia z tego wszystkiego zapomniałam Cie kochana przywitać... bardzo się ciesze że do nas wróciłaś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂

Ja tez Was wszystkie witam jeszcze raz bardzo ciepło 🙂

Na początku chcę złozyć życzenia Maj i Oliwce, zdrówka kochane 😘

Gabiś bardzo mi przykro z powodu mamy , wierzę że mama szybko dojdzie do zdrowia . Pozdrawiam Ją i trzymam kciuki za szybką poprawę .

Co do chodzenia to Jaś jak ma kapcie to ładnie staje i drepta za rączki ale jak ma buty to zaraz siada i nie chce iść.
Po łóżku gdzie już leży pościel gdzie trudno iść on biega i się puszcza a jak ma podłogę pod stopami to wcale się nie spieszy do chodzenia , mam wrażenia że lubi sobie sam utrudniać i wtedy jak mu się uda przejść to ma radochę ,
Nauczył się tak smiać na zawołanie i wie też że rozśmiesza tym nas {tan śmiech to już nie jest taki dziecięcy tylko słychać że to śmiech chłopca}to mamy ubaw z nim.
Co do jedzenia w nocy to Jaś je jeszcze , raz mniej raz więcej no ale w dzień nie pije mleka .Dostaje je zaraz po przebudzeniu i przed spaniem.
No i muszę się pochwalić że widziałam dziś dwie górne jedynki 🤪 ale wymęczył y go bardzo długo bo w grudniu {25} wyszły dolne i zaraz w niedługim czasie tamte dawały znać o sobie , no ale są uf.....
No a Oliwierek wiadomo było że pierwszy stanie i pierwszy będzie chodził , czytając jakie postępy i w jakim czasie robił to było oczywiste tak jak to że nasz Mateuszek będzie miał najprędzej klawiaturkę 😁.
Jak byłam w przychodni i zaczełam rozmawiać z taką młodą mamą , miała na ręku takiego małego chłopca 7-8mc a obok siedziała jej córka 2 letnia i zapytałam ile synek ma o ona że 14 kończył 10mc{to było miesiąc temu} a ja jej ze nasz 7 a ona że nasz to ma z 1,5 roku .Aż jej pokazywałam książeczkę zdrowia .Pierwszy raz widziałam rówieśnika Jasia bo nie mam styczności i naprawdę tamten chłopiec był mały .Nie mam wagi i nie wiem ile waży . Bluzki ma na 86 .
A jak wasze dzieci ? też tak szybko rosną?

Wyska ja chyba zapomniałam o Kacperku 😜rzepraszam ☺️
Składam mu serdeczne życzenia ,zdrówka i usmiechu ,przesyłamy 1000 buziaków 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Selenizantom uśmiechu i radości na ten ostatni miesiąc przed wielką imprezką 😁 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Radzia Oli ma taki sam szał na stopy jak Matik 😁 zawsze chce złapać za dużego palucha i otwiera dzioba 😁 oczywiście szybko mu zabieram i podsuwam mu jego stópkę, ale nie kręcą go tak jak moje czy Mariusza 😁
Wysa Olinkowi tez wolno rosną ząbki, ale te górne strasznie powoli widać je tylko do dołu jak odchyli głowę 😮 a wyprawa na basen to super sprawa, przynajmiej dla nas już po kilku wyprawach, trzymaj Kacperka tak żeby główką była wyżej to się nie zachłyśnie, Oliwierkowi zdarzyło się dać nurka, ale nie zachłysnął się on w ogule ostatnio polubił jak się mu prysznicem po główce leje zamyka wtedy oczka i tak siedzi zadowolony, nie przeszkadza mu ze woda płynie troszkę po oczkach itp jest w siódmym niebie 😁
a co do jedzenia to Kacperek tylko 150ml wypija? może spróbuj mu dać więcej albo rozłóż kolację ja daję o 18 mleko 210ml a ok 20-20:30 kaszkę tyle samo i wtedy zasypia i śpi do 3 budzi się i wypiję trochę samej wody lub wody z ciutką mleka albo czasami nic nie chce tylko przytulić się, dziś właśnie wstał o 3 dałam mu wody wziął dwa łyki przytulił się do misia i zasnął 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Dziekujemy za zyczenia 🙂
Mnie kilka dni nie było bo byłam u rodzicow z Oliwia, a tam nie mam internetu wiec nawet was nie czytałam zaraz nadrobie.
Pszczołka czy nasz przelew doszedł?
Zobaczyłam filmik z Kacerkiem Wyska Oliwia robi dokładnie tak samo, a to słowo loli to juz od jakiegos czasu gada i jak jakas piosenka leci to zawsze spiewa loli loli 🙂
Zmeczona jestem dzisiaj strasznie lece sie wykapac i nadrobie zaległosci jesli dam rade to dzisiaj, a jak nie to jutro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór
Oliwce i Jasiowi życzymy samych radości i dużo zdrówka 😘
Wszystkim dzieciaczkom i ciociom dziękujęmy za życzenia 🙂 😘
Gabiś i jak mama? Trzymaj się Kochana. Życzę Mamie szybkiego powrotu do zdrowia. No Marcinowi też!
Kasia to co w końcu za samochód kupiliście? A może już pisałaś tylko ja przoczyłam 🤨 ☺️
O i przypomniało mi się że pytałaś o mój telefon Kamilo ☺️ w końcu wybrałam x8 bo ja to jednak wolę takie większe telefony 😉 i bardzo jestem zadowolona 😉
Mateusz już ma 10 ząbków?! 🤪 Super 🙂 Ale pewnie jak ugryzie to nieźle boli 😁
O i Jasiulkowi gratulujemy kolejnych ząbków 😆
Kacperek jaki zarąbisty 🤪 świetnie gada 😁
Wiecie ja ostatnio mam tak, że jak się Maja budzi to ja jej nie słyszę 🤨 🤢 Henryk wstaje do niej 😮 pewnie głośno płacze skoro on się budzi bo normalnie to on ma taki twardy sen, że by się nie obudził gdyby czołg mu obok przejechał 🤔 🤨 no a skoro Henryk wstaje to zamiast kłaść ją do łóżeczka to przynosi ją do nas nad ranem i Maja już się chyba przyzwyczaiła 🤢 muszę ją jakoś oduczyć 🥴 a z drugiej strony fajnie jak się obudzi i zaczyna nas budzić - najpierw daje nam buzi, a że ja zazwyczaj wtedy przewracam sie na drugi bok to wtedy wyrywa mi włosy 😜 łobuz 😜 😁
No nic zmykam 😘
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...