Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej hej 🙂
Ale Oliwka szczęśliwa 😁 Jak mała pani prezes siedzi 🤪 heheh
u nas w nocy mleko raz musi być - na razie nie mam głowy do odzwyczajania jej od tego....
Łajsoka - super że udało się załatwić te badania 🙂 no to będziesz miała spokój!!
Powiem Wam że już rano Was czytałam i podejrzałam pomysły z tymi rowerkami i bujaczkami i w końcu kupiłam plastikowego konika na biegunach!! W kolorze RÓŻOWYM!! :P hehehe a tak za nim nie przepadam, ale stwierdziłam że dla niu ni na pierwsze urodzinki kupię w różu 😁 Cały dzień myślałam i przed chwilą zapłąciłam już 🙂 dzięki za super pomysł!!

Buziaki - lece do domku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AA - i zapomniałam Wam napisać dwie rzeczy:

1. Dzwoniłam dziś do naszego ośrodka - zaliczka doszła, wszystko jest ok 🙂 pytałam czy mogą mi wystawić jakieś potwierdzenie rezerwacji to Pan powiedział że nie praktykują czegoś takiego, nikt nigdy od nich nie chciał żadnego potwierdzenia, ale zapyta szefa...

2. Pisałam wczoraj do Gabiś. Mama już jest z nimi w domu. Nadal słaba, ale w domu. Powoli szykują się do Roczku Oliwki. Bardzo za nami tęskni i pozdrawia wszystkie Majówki.

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia - jeszcze Tobie miałam dziś odpisać i zapomnialam.. a więc jak sobie radzę z ogarnianiem życia? 😜 srednio.... takiej sterty prasowania jeszcze nie miałam.... wszystko lezy na krześle i powiem Ci że sterta jest prawie równa ze mną już 😁 sprzątam na raty - codziennie kawałek, ale sprowadza się to do tego że sprezątam już drugi tydzień a w domu wciąz nieład - ale to wynika z tego że na wierzchu ciągle to prasowanie, jakieś rzeczy poodkładane w czasie sprzątania "do przeglądniecia" i generalnie oprócz pościeranych kurzy to dalej jest byle jak.... no kuchnie dałam rade już wysprzątać - to już coś 🙂
Co do relacji z Mężem... był gorszy okres.. teraz już jest epiej.. niestety ostatnio Alę przekazujemy sobie jak sztafetę. Wracam do domu, biorę Alę, Grześ się ubiera, wychodzi do pracy i wraca dopiero koło 22.. Więc zanim ja zjem obiad, dam Małej owocki to mam godzinę i zaraz muszę powoli szykować kąpiel. Potem kaszka, usypianie, a ja padam na nos i to co poplanowałam zostawiam już na następny dzień... i tak się ciągnie do piątku 😜 hehehhe
Wysa - m.in dlatego na aguagu nie uzupełniam zdjęc od kilku miesięcy... nie mam kiedy 😞 ciągle mam pilniejsze sprawy... ale łudzę się że przyjdzie dzień i nadrobię 🙂
Pochwal się jeszcze co to za praca???? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie za nasza zaliczka wpłyneła do osrodka i ze wszystko jest ok 🙂 Czyli juz na nas czekaja 🙂
Pszczołka a z ta pania prezes to trafiłas w dziesiatke bo my czesto do niej mowimy prezesowa albo szefowa 😁 Bo juz wy chciała nami rzadzic jak czegos nie dostanie np. telefonu albo jakiejs innej rzeczy to odrazu płacze i wymusza na nas 🤢 Powiem wam, ze niegrzeczna jest ta nasza corka.
Ja byłam dzisiaj na konroli u gina i wszystko mi sie zagoiło 🙂 Nie trzeba bedzie wypalanki robic. Kamien z serca mi spadł bo sie tego bałam.
A jutro idziemy do ksiedz mielismy isc dzisiaj, ale pada cały dzien i jutro juz na 100% idziemy 🙂
Napiszcie mi tylko prosze czy jak zamawiamy termin to cos sie ksiedzu płaci czy dopiero w dniu chrzcin???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola to fajnie że u gina ok 🙂 co do ofiary za chrzest to przyznam się że nie pamiętam... ale ofiarę daliśmy chyba dopiero jak nas wpisał w książkę... wtedy nam też wydawał karteczki do spowiedzi i zalatwialiśmy wszystkie formalności i wtedy daliśmy kopertę - tak mi się wydaje ze tak bylo.
A co do weekendu to wiesz co? Może umówmu się wstępnie na niedzielę... sobota raczej odpada bo będziemy pomagać rodzicom z tymi meblami więc wolę sobie zostawić cały dzień wolny. Więc lepiej niedziela 😁 nie wiem czy będę z Grześkiem czy nie bo możliwe że on w sobotę będzie wracał do Gorzowa bo... znowu praca 😞 tak więc najprawdopodobniej będę sama. A co do godziny to dokładnie ustalimy jeszcze ale gdzieś może kolo 11-12? 🙂 za późno też nie mogę bo muszę jeszcze z Alą do GW wrócić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!! Jadę na nielegalu w pracy... wczoraj zabrakło mi czasu bo Piotrek teraz pracuje po 12 godzin więc nic przy małym nie zrobi, a on jak widzi że ktos siada przy kompie to dostaje szału, wiesza sie na krzesle i zero skupienia 😜
Ja co do roczku podobnie jak Wysa... pustka w głowie i ide na żywioł 😉
Netinetko następne u nas wyszły górne czwórki i teraz ma spuchniete dolne dziąsła pod czwórki... kły wychodza później...
Oliwka jaka fajna Pani prezes 🤪 No i u nas tak samo, Mateusz wisi przy nodze jak sie cos robi w kuchni... albo jak sie maluję to tez mnie szarpie za nogę i mi potem krzywo oczy wychodzą 😁
Z tym nalotem to ja wiem, że to plesniawki, ale nie wiedziałam że mogą być takie ciemne... smaruje Aptinem ale jest koszmar mateuszowi sie dostac do buzi... nie wiem jak mam mu to tam smarować nie robiąc mu krzywdy... a po Nystatyne sie wyvbiore bo widze że Aptin nie daje rady...
Była wczoraj u mnie kolezanka z pracy, ta co jest na macierzyńskim, rodziła w styczniu... jej mały jest 0,5 kg lżejszy od Mateusza 🙂 taki pakerek mały...
Dobrze że z mama Gabic juz lepiej 🙂 Nie ma jak w domu....
Pszczółko pocieszyłas mnie bo myslałam, że ja jestem jakaś niezorganizowana że na nic nie mam czasu...
Karolcia u nas kasę dawalismy sie w dniu chrzcin...
Kasia co do 2 maja to u nas chyba odpadnie bo nawet jesli będziemy mieli wolne, to planuje Mateuszowy Roczek na 3 maja wiec będę miała troche roboty... ale ten 3 Maja nie jest jeszcze pewny, bo może Roczek zrobimy 1 maja wtedy dam znac jakby co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heeej..
Dla naszej pięknookiej zalotnisi Aluni dużo zdrówka i buziaków na 11 miesięcy 🤪 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
znów nocka straszna, co pół godziny płacz i jeszcze tak się wystraszyliśmy bo zbudziłam się i zaglądam do łóżeczka i widzę pusto 😮 na poduszce nikogo nie ma kołdra porozwalana Mariusz wstał szybko patrzy a krasnal spał po drugiej stronie i to jeszcze w poprzek zwinięty w ślimaka bo się nie mieścił inaczej 🤢 🤢 plus jest taki że nie chciał jeść i jak się go utuliło to zasypiał, więc gdyby nie te dziąsła( tak sądzę) to pewnie spałby jak suseł 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedronki zagłosowane 🙂
W imieniu Aluni dziękuję za życzenia 🙂 Tak obiecywałam wcześniej i się nie wywiązałam, to może dziś mi się uda i w końcu wstawię zdjęcie mojego Bąbla bo już rzeczywiście dawno bardzo dawno nie było żadnych fotek....

Wysa - gratuluję podjęcia pracy!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Nie mam czasu zaglądać bo te zeby to istny koszmar , Jaś z nocy zrobił sobie dzień a ja padam .
Aluni życzymy zdrówka i usmiechu na co dzień 😘
Karola wstaw zdjęcia tego klakiera co kosztował aż 800zł 😮 🤪
No brawo dla Olinka za chodzenie 🙂 i dla Kacpra za noc bez mleka bo u nas Jasiek je nawet 3 razy 😠 😞 w nocy.
[URL=http://img858.imageshack.us/i/zdjcie0092.jpg/][IMG]http://img858.imageshack.us/img858/8216/zdjcie0092.th.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] a tak Jaś zrywa kontakt ze światem jak puszczają reklamy. Można robić mu wszystko a jego po prostu nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde dziewczyny musimy szukac innego koscioła 😞 Ci księza to oni na pewno nie sa ksiezami z powołania robia problem zeby moja siostra była chrzestna bo jest po rozwodzie 😠 Kuzwa a co Oliwia jest temu winna, ze komus w zyciu nie wyszło jak mozna powiedziec, ze nie ochrzci dziecka. Ma drugiego meza i sa szczesliwi, ale ksiedza to nie obchodzi. A co mam wziac jakas obca osobe co pozniej dziecko bedzie miała w dupie tylko dlatego, ze ksiadz tak chce. Na pewno nie. Szukam innego koscioła jak trzeba bedzie to pojdziemy do Dominikanow oni nie robia problemow tylko ten koscioł to na drugim koncu Szczecina. No ale jak mus to mus.

Jasio jaki słodki, fajnie wyglada pomiedzy tymi misiami az chce sie powiedziec halo czy ktos widział Jasia bo sam wyglada ja przytulanka 🙂
Madzia masakra z cena kota, a i tak 2 stowy stargował bo chcieli za niego 1000 zł 😮
A oto i nasz tygrys :
[URL=http://img190.imageshack.us/i/s7001436.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/363/s7001436.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No słodki ten kociak, ale tyle kasy.... 🥴
Alusiu wszystkiego najlepsiejszego!!!!
Karolcia zmartwię Cię że będzie Wam ciężko znaleźć kościół i księdza który przymknie oko na siostrę... ja po przebojach z chrzcinami nie będę zamawiała roczku w kościele... obraziłam się i tyle... 😠
No a Jasiek w tych miśkach świetny... już widze oczami wyobraźni jak go zasypujecie a on wpatrzony w reklamy na nic nie zwraca uwagi... pewnie by tylko odsunął miśka jakby mu tv zasłonił 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł 🙂
Dla Alicji moc uśmiechów 😘
Ale się uśmiałam... i też sobie wyobraziłam tą scenkę z Jasiem, reklamami i maskotkami 😁 😁 😁 😁 😁
Ach przystojniak jak sie patrzy 🙂

Karola kociak słodziak 😉
a z tymi chrzcinami to beznadzieja 🤢 ach szkoda słów 😠

Mati tyle sam przeszedł ? 🤪 Gratulacje !

Ach czytam jakoś śmiesznie na raty...

Sprzedajemy wózek... jejku nie wiedziałam że będzie mi tak ciężko ☺️

Emilka to rasowa Kobietka, spędziła z mamą, ciocią i babcią 4 godziny na zakupach 😁 i nawet zaliczyła kawiarnię, siedziała jak dama w dużym fotelu i zajadała wafelek z lodów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia widziałam waszego kociaka wcześniej na NK 😜 fajny ale ja bym nie mogła przeboleć tyle kasy 🤢
Dziewczyny głupio, ale ja juz się zapomniałam gdzie my jedziemy ☺️ wiem że do ślesina ale jaki to ośrodek?? ☺️ patrzę w zakładakch że mam chyba ze 3 ośrodki ze ślesina ale teraz nie pamiętam w którym my jesteśmy ☺️ ☺️ 😁 😁 dobrze byłoby wiedzieć 😁 😁
a ja moge oficjalnie ogłosić że Oli już chodzi na całego 🙃 nawet podbiegał i kopał piłkę 😁
dziwne uczucie jak tak dziecko idzie jak sobie w kuchni robię herbatkę a tu ktoś tupta i idzie na dwóch małych stópkach 😁 uwielbiam patrzeć jak krasnal się rozwija i co dzień cos nowego potrafi i mówi 🙂 🙂
Wysa powodzenia w pracy 🙂
Johny w miskach wyglada jak maskotka 😁
Radzia dawaj fotki dziabąga 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka a jakie fotki? Jak chodzi sam? To nie mam bo tak sie cieszyłam że nie zdążyłam wziąć aparatu 😜 I jeszcze nauczył sie pokazywać jaki jest duży... ja też uwielbiam patrzeć na jego nowe umiejętności i nigdy nie myślałam że takie pierdoły tak cieszą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też chcę sprzedać ten nasz wózek, kilka dni temu sprzedałam na allegro huśtawkę... fotelik kupiłam ale jeszcze nie przyszedł... a wózek ostatecznie oddam do komisu...
I z tego wszystkiego zapomniałam pogratulowac Oliwierkowi samodzielnych kroczków!!! Tych juz takich oficjalnych... Oli to był pewniak że przed roczkiem wystartuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł 🙂

też uwielbiam patrzeć jak Emilka coraz więcej umie 🙂 i z każdym dniem kocham ją coraz mocniej 🙂
Radzia ile Ci zaproponowali w komisie za ten wózek ?
bo mój stoi tak na aukcji :/ http://allegro.pl/tako-jumper-x-3w1-jak-nowy-bez-ceny-minimalnej-i1562272353.html

A ja dzisiaj mam wychodne na drina z kumpelą 🤪
Milosława do mamy a ja heja na zabawe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...